×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Dárky nejen pro muže

Technika, osvětlení a sváteční móda

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Vybavení pro začínající dýdžeje

Party začíná a končí výběrem té správné hudby. A protože vy sami víte nejlépe, co se vám líbí, můžete se nyní postavit za mixážní pult sami – pro večírek zcela podle vlastních představ!

✔ Mixážní pult ✔ Gramofon ✔ Sluchátka ✔ Přehrávače se světelnými efekty
Krásně vánočně

Cool svátky!

Sváteční náladu už máme, teď i pod vánočním stromkem vykouzlíme tu správnou večírkovou atmosféru! Diskosvětla, audiotechnika, karaoke a spol. jsou totiž skvělé dárky pro celou rodinu. Vánoce tak letos budou ještě o něco víc cool!

Radost ze svátečního dne

Světelné efekty pro domov

Pořád na příjmu

Rádio a požitek z hudby

Hudba a zprávy z celého světa

Internetové rádio WLAN

Od vaší oblíbené hudby vás nyní dělí jediný stisk tlačítka. Přijímejte přes WLAN rádiové stanice z celého světa a uložte si své oblíbené frekvence do paměti. Bez problémů můžete připojit i svůj smartphone nebo PC – pro špičkový požitek z poslechu! K dostání ve dvou cool designech.
Prohlédnout si internetové rádio
  
 
  • Odkládací stolek s LED osvětlením
Energie: A+ (od A++ do A)
2 290
Náhled
 
  

Tady hraje hudba!

Hudební nástroje pro velké a malé hvězdy

Vítejte v cukrárně!

Pro skvělý zvuk

Hudební technika vhodná na oslavy

Vzpomínky z dětství se probouzejí

Star Wars pro malé i velké kluky

 
Bohužel vyprodáno
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
  • Domácí planetárium
1 190
Cena s kartou TchiboCard*990 Kč

Vidím hvězdnou oblohu!

Planetárium vhodné domů

Malé planetárium s kvalitní soustavou čoček promítá až 10 000 hvězd a ukazuje severní polokouli se souhvězdím nebo bez něj. Navíc lze astronomickou mapu nastavit na viditelnou hvězdnou oblohu v daném měsíci. A pro všechny, kteří pod zářícími hvězdami usnou, se projektor po cca 30 minutách vypne.
Prohlédnout si planetárium

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
 
   

Ať tě provází síla

Stavebnice technických modelů Star Wars

Výzvou pro zkušené kutily je hvězdný torpédoborec z trilogie Star Wars v rozměru 1 : 2 700. Přímo kompatibilní elektronické komponenty a LED osvětlení pohonných jednotek a palubních nástaveb umožňují společně s předem naprogramovanou řídicí jednotkou zobrazení realistických bojových scén. Zvukový modul zprostředkovává autentické bojové zvuky.
Prohlédnout si stavebnici modelů
 

Hry bez hranic

Šipky, minikonzole a více

Velké kino!

Dárky pro technické nadšence

Čas na novinky

Smartphony a příslušenství

Nápady na dárky pro muže

  
      
    
 
   
 
   
  
  
     
    
  • Boxerky, 5 ks
Plochý, elastický pas s měkce zdrsněnou vnitřní stranou
399
Náhled
  
    
    
   
       

Lesk ruku v ruce s půvabem

Oblečení na párty pro ženy a děti

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.