Služby & pomoc

Vážení zákazníci, vezměte prosím na vědomí, že ke dni 1. 1. 2024 dochází ke změně Podmínek věrnostního programu TchiboCard, konkrétně ke změně způsobu sbírání Věrnostních zrnek. Za každé 2 Kč (původně 1 Kč) svého nákupu dostanete 1 Zrnko. Každých 100 Zrnek se změní na slevu 1 Kč. Váš stav doposud nasbíraných Zrnek se nemění. Všechny ostatní výhody členství ve věrnostním programu TchiboCard zůstávají beze změny.
Speciální předvánoční servis: Všechny výrobky zakoupené v období 1. 11. 2023 do 31. 12. 2023 je možné vyměnit až do 31. 1. 2024.* Při vrácení výrobku v obchodě po uplynutí 30 denní lhůty na standardní vrácení výrobku získáte poukaz platný v obchodě i v e-shopu nebo výrobek ve stejné hodnotě.* S výjimkou dárkových karet, pražené kávy, kapslí, čaje a čokolády.

Stav zásilky, stav účtu atd.

Informace o stavu doručení objednávky, stavu účtu, fakturách a osobních údajích najdete na svém online zákaznickém účtu.
K online účtu
Z technických důvodů nemůžete objednávku změnit ani vy, ani náš zákaznický servis.
Dodací lhůta

Dodací lhůta je obvykle 4 až 7 pracovních dnů od objednání zboží.

Sledování zásilky

Na základě identifikačního čísla zásilky můžete kdykoliv zkontrolovat stav balíčků v systému smluvního přepravce DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.). Další informace o sledování zásilek lze nalézt v dokumentu zaslaném e-mailem nebo na telefonním čísle zákaznického servisu 800 900 826. Kromě toho si můžete kdykoliv zkontrolovat stav dopravy a dodání přihlášením se do osobního účtu na tchibo.cz.

Změna data doručení

Pokud si přejete změnit datum doručení, kontaktujte, prosím, přímo přepravní společnost.