Doprava

Rádi bychom se vám upřímně omluvili, že doručení vaší očekávané zásilky trvá déle než obvykle. Důvodem jsou probíhající rekonstrukční práce v našem skladu.

Vzhledem k tomu, že náš zákaznický servis v současné době dostává mnoho zpráv, trvá déle než obvykle, než od nás obdržíte odpověď.

V následujících případech nám nemusíte posílat zprávu ani volat:

> Stále čekáte na svou objednávku, ale plánujete brzy někam odjet?
Nemějte obavy, vaše objednávka bude zaslaná zpět na naši adresu, pokud nebude možné balíček doručit. Pokud jste již zaplatili, peníze vám budou automaticky vráceny. Jinak nemusíte dělat nic jiného. Po vrácení máte možnost objednat si zboží znovu, pokud bude dostupné.

> Vaše objednávka byla/bude doručena v době vaší nepřítomnosti, ale již ji nepotřebujete?
Po skončení dovolené nám ji můžete v klidu zaslat zpět. Máte právo na vrácení zboží do 30 dní po jeho obdržení.

> Chcete zjistit stav své objednávky?
Pokud máte on-line účet Tchibo, můžete si jej kdykoli prohlédnout tam. Poté co se objeví odkaz na sledování zásilky, může to trvat dvě hodiny či déle, než bude fungovat. Buďte prosím trpěliví. Momentálně Vám bohužel nemůžeme poskytnout žádné jiné informace, než jsou ty, které najdete ve svém zákaznickém účtu nebo v e-mailech týkajících se prodlení s doručením. Nemáme žádný vliv na rychlost odeslání ani na jeho plánované datum. Pokud se vaše zásilka znovu zpozdí nebo se změní termín dodání, obdržíte od nás e-mail.

> Vaše vratka ještě nebyla zaúčtovaná?
Z důvodu rekonstrukčních prací trvá v současné době zpracování vratek v našem skladu déle než obvykle. Pokud ani po 21 dnech neobdržíte dobropis, kontaktujte nás.

> Obdrželi jste nefunkční odkaz na sledování zásilky nebo se odkaz ve vašem on-line účtu nepropojil?
Prosíme vás o trpělivost, protože v současné době může trvat až 24 hodin nebo déle, než se sledování zásilky aktivuje. Pracujeme s nejvyšší prioritou na tom, abychom zajistili, že vaše zásilka dorazí co nejrychleji.

> Chcete využívat další on-line služby a rychle najít odpovědi?
Kliknutím sem přejdete na stránky našich služeb.

Srdečně vám děkujeme za trpělivost a pochopení.

Váš zákaznický servis Tchibo
Cena za přepravní náklady objednaného zboží v e-shopu, kterou je kupující povinen uhradit současně s úhradou kupní ceny zboží, činí 89 Kč. Dobírka je zpoplatněna částkou 29 Kč. Skutečné náklady na dobírku a přepravní náklady jsou touto částkou pokryty pouze zčásti, zbytek přebírá Tchibo. Jen zcela výjimečně jsme nuceni účtovat vyšší poplatek. Jeho výši Vám náležitě zdůvodníme.

V některých případech je z technických nebo logistických důvodů možné, že pro rychlejší odbavení objednávky Vám zašleme informaci, které výrobky jsou ihned k dispozici a které nejsou. Ty pošleme v samostatné zásilce později. V každém případě Vám budeme účtovat poštovné a balné pouze jednou. Obdržíte od nás e-mailovou zprávu s potvrzením o odeslání objednávky a rozdělení do jednotlivých zásilek.
Přepravní náklady nebudou účtované:
  • pokud nejste členem vlastníkem TchiboCard - při nákupu od 999 Kč
  • pro členy věrnostního klubu TchiboCard - při nákupu od 499 Kč
  • při osobním odběru v kamenném obchodě

Možnosti doručení

Doručení kurýrem na zvolené místo dodání

Zboží je dodáváno prostřednictvím distribuční společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) a Rhenus Home Delivery s.r.o. Dodávka se provádí v rámci České republiky. Zboží je doručováno v pracovních dnech.

Lhůta dodání objednaného zboží se zobrazí v nákupním košíku a při telefonickém objednání Vám bude osobně sdělena naším spolupracovníkem. Jestliže jste uvedl(a) Vaši emailovou adresu, zašleme Vám potvrzení o objednání, ve kterém je dodací lhůta rovněž uvedena. Na Váš e-mail můžeme zasílat i další informace v souvislosti s Vaší objednávkou, např. potvrzení o zaslání zboží nebo potvrzení o vrácení zboží. Zároveň s informací o odeslání zásilky Vám odešleme odkaz do partnerských stránek, na kterých můžete sledovat cestu Vaší zásilky.

Doručení na jinou doručovací adresu

Jinou doručovací adresu můžete zvolit v druhém kroku objednávky "Dodací adresa". Fakturační a dodací adresa budou zobrazené v potvrzení přijetí objednávky, které Vám zašleme e-mailem po dokončení objednávky.
Pokud se stane, že bude produkt nedostupný, informujeme Vás o tom e-mailem.

Doručení do obchodu - Objednat a vyzvednout

Naše produkty (s výjimkou rozměrných výrobků jako např. nábytek) si můžete objednat do kamenného obchodu Tchibo a vyzvednout si je zde. Při sestavování objednávky dostanete na výběr výdejní místa pro daný produkt.

Dodací lhůta
Dodací lhůta je obvykle 4 až 7 pracovních dnů od objednání zboží.

Možnosti platby
Zboží zaplatíte až při vyzvednutí v daném obchodě.

Vyzvednutí objednávky
Pokud jste během objednávky zadali svůj e-mail, zašleme Vám na něj ihned po odeslání objednávky potvrzení o jejím přijetí. Jakmile bude objednávka připravena k osobnímu odběru, informujeme Vás protřednictvím e-mailu. Zboží si můžete vyzvednout do 7 dnů od dne doručení SMS zprávy.
Při odběru v kamenném obchodu si prosím přineste potvrzení o přijetí objednávky, které jsme Vám poslali bezprostředně po nákupu. Vytiskněte si jej nebo uložte do mobilního telefonu. Předejdete tím nesrovnalostem při přebírání zboží.

Osobní odběr není možný v případě nadměrných produktů (jako např. nábytek) a partnerských akcí. Věnujte, prosím, pozornost údajům uvedeným na stříslušné stránce detailu produktu v části Objednání a doručení.

Prodloužení termínu
Přejete-li si prodloužit termín vyzvednutí Vaší objednávky, kterou jste si nechali zaslat do kamenného obchodu, kontaktuje prosím naši bezplatnou zákaznickou linku na čísle 800 900 826 nebo e-mailem service@tchibo.cz. Vyzvednutí objednávky je možné prodloužit o tři dny. Příklad: je-li původní poslední den vyzvednutí objednávky v pondělí, nové datum vyzvednutí je čtvrtek do konce pracovní doby.

Doručení mimo Českou republiku

Zboží je dodáváno pouze v rámci České republiky.

Dodací lhůta a sledování zásilky

Dodací lhůta

Dodací lhůta je obvykle 4 až 7 pracovních dnů od objednání zboží. U vybraných produktů může být dodací lhůta 1 až 2 týdny.

Sledování zásilky

Na základě identifikačního čísla zásilky můžete kdykoliv zkontrolovat stav balíčků v systému smluvního přepravce DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.). Další informace o sledování zásilek lze nalézt v dokumentu zaslaném e-mailem nebo na telefonním čísle zákaznického servisu 800 900 826. Kromě toho si můžete kdykoliv zkontrolovat stav dopravy a dodání přihlášením se do osobního účtu na tchibo.cz.
V některých případech je z technických nebo logistických důvodů možné, že pro rychlejší odbavení Vaší objednávky Vám zašleme informaci, které výrobky jsou ihned k dispozici a které nejsou. Ty pošleme v samostatné zásilce později. V každém případě Vám budeme účtovat poštovné a balné pouze jednou. Obdržíte od nás e-mailovou zprávu s potvrzením o odeslání objednávky a rozdělení do jednotlivých zásilek.
Pokud si přejete změnit datum doručení, kontaktujte, prosím, přímo přepravní společnost.
Po dvou neúspěšných pokusech o doručení zásilky prostřednictvím kurýra bude zboží automaticky zasláno zpět. Pokud byla Vaše objednávka již zaplacená, částku Vám vrátíme.

Zrušení dodávky zboží

Rádi ověříme, zda je to ještě možné. Zrušení objednávky závisí na tom, v jakém stádiu jsou přípravy v našem skladu.
Napište nám prosím prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, kterou objednávku chcete zrušit. Nebo nám zavolejte na 800 900 826.

Případně můžete:
1. Odmítnutí převzetí zásilky kurýrem DPD.
2. Jednoduše nevyzvednout zásilku zaslanou na prodejnu nebo výdejní místo - pak bude zásilka automaticky vrácena do našeho skladu.