Kávenka - karta s razítky za kávu

Kávenka - karta s razítky za kávu

Časté dotazy

Kávenka je digitální karta s razítky, kterou nabízíme svým nejvěrnějším zákazníkům. Za každý nákup kávového nápoje s kartou TchiboCard v kterémkoli obchodě Tchibo Vám bude na Váš online účet v programu TchiboCard připsáno jedno virtuální razítko za kávu.

Nejpozději do 24 hodin po nasbírání 10 razítek bude na Váš účet připsán kávový nápoj zdarma, který budete moci čerpat při své příští návštěvě v obchodě. Dodatečné zaúčtování razítek za kávu je vyloučeno. Nápoj zdarma můžete čerpat se svou kartou TchiboCard ve všech obchodech Tchibo, v nichž se nachází kávový bar – vybrat si můžete ze všech kávových nápojů. Razítko obdržíte za každý zakoupený kávový nápoj. Počet nasbíraných razítek za kávu se v Tchibo aplikaci nebo ve Vašem online účtu TchiboCard aktualizuje vždy do 24 hodin po posledním nákupu. Razítka za kávu nejsou přenositelná. Kávenka platí výhradně v obchodech Tchibo v Česku – jen zde můžete sbírat razítka a směnit je za kávu zdarma.
K aktivaci Vaší Kávenky je nezbytný online účet v programu TchiboCard. Kávenku, kterou můžete používat v kávovém baru, můžete aktivovat prostřednictvím Tchibo aplikace, v e-shopu nebo v obchodě Tchibo.

Již jsem účastníkem programu TchiboCard a mám online účet:

Aplikace: Otevřete Tchibo aplikaci. Klikněte na šedé tlačítko „Kávenka“ nahoře v nabídkové liště. Pokud tlačítko nevidíte, musíte aplikaci aktualizovat. Projděte procesem přihlášení, a pak už můžete sbírat razítka.

Prostřednictvím e-shopu: Na webových stránkách tchibo.cz přejděte na přihlášení k programu TchiboCard. Projděte procesem přihlášení.

V obchodě Tchibo: Ukažte v obchodě Tchibo svou kartu TchiboCard a při nákupu kávového nápoje si nechte Kávenku aktivovat.

Jsem účastníkem programu TchiboCard a zatím nemám žádný online účet:

Aplikace: Nainstalujte si Tchibo aplikaci a zaregistrujte se svým číslem zákazníka v programu TchiboCard. Klikněte na šedé tlačítko „Kávenka“ nahoře v nabídkové liště. Projděte procesem přihlášení, a pak už můžete sbírat razítka.

Prostřednictvím e-shopu: Přejděte na tchibo.cz na program TchiboCard a založte si svůj online účet. Projděte procesem přihlášení k online účtu a klikněte na ikonu Kávenka.

V obchodě Tchibo: Ukažte v obchodě Tchibo svou kartu TchiboCard a při nákupu kávového nápoje si nechte Kávenku aktivovat.

Ještě nejsem členem programu TchiboCard:

Prostřednictvím e-shopu: Přejděte do e-shopu na tchibo.cz a zaregistrujte se do programu TchiboCard. V přihlašovacím okně najdete zaškrtávací políčko pro aktivaci Kávenky. Účast v programu je volitelná. Zaškrtnutím tohoto políčka se automaticky registrujete k účasti na programu Kávenky v Tchibo. Jak TchiboCard, tak Kávenka – jsou bezplatné.

V obchodě Tchibo: Vyplňte v obchodě Tchibo příslušnou žádost a přihlaste se do programu TchiboCard. Při následujícím nákupu v obchodě si můžete přímo zde nechat aktivovat Kávenku. Kávenku si můžete aktivovat také ve své aplikaci nebo v rámci e-shopu.
Kávenku si můžete zcela jednoduše a bez nákupu aktivovat v aplikaci nebo na svém zákaznickém účtu. V obchodě lze kartu aktivovat pouze ve spojení s nákupem kávových nápojů.
Stačí, když při nákupu kávového nápoje ukážete v obchodě s Kávovým barem svou TchiboCard (kartu nebo aplikaci). Pracovník/pracovnice obchodu načte Vaši kartu na pokladně a na Váš online účet bude automaticky připsáno jedno razítko. Dodatečné připsání razítka není možné.

Razítko za kávu obdržíte za každý zakoupený čerstvě připravený nápoj (i s Věrnostními zrnky). Nákupem více kávových nápojů můžete získat více razítek. Počet nasbíraných razítek za kávu se v Tchibo aplikaci nebo na Vašem online účtu TchiboCard aktualizuje vždy nejpozději do 24 hodin po posledním nákupu. Razítka za kávu nejsou přenositelná.

Po nasbírání 10 razítek se ve Vaší aplikaci nebo na online účtu v e-shopu automaticky objeví ikona pro horký nápoj zdarma. Při příští návštěvě obchodu si můžete vybrat čerstvě připravený nápoj podle své volby a získat jej zdarma. Samozřejmě můžete nasbírat i více káv zdarma.
Vždy po nákupu 10. horkého nápoje Vám bude připsán jeden nápoj zdarma. Projeví se to na tlačítku „Nápoj zdarma“ nejpozději do 24 hodin. Že můžete čerpat nápoj zdarma, poznáte podle toho, že se tlačítko zbarví tmavě modře. Můžete čerpat také více nápojů zdarma. Po získání nápoje zdarma bude kód kávy zdarma automaticky vynulován.
Razítko získáte za nákup jakéhokoli kávového nápoje v kávovém baru.
Svou účast v programu můžete kdykoli odříci na zákaznické lince TchiboCard (800 900 826).
Ve Vašem zákaznickém účtu bude uložen jak počet aktuálně nasbíraných razítek za kávu, tak počet káv zdarma. Po přihlášení do programu TchiboCard se na Vás vztahují platné podmínky účasti v programu.
Během 24 hodin od získání 10. razítka se v profilu aktivuje tlačítko „Nápoj zdarma“ a to znamená, že máte nárok na kávový nápoj zdarma. Tlačítko se zbarví tmavě modře. Kromě toho budou všechna dosud nasbíraná razítka vymazána a Kávenka bude opět prázdná. To může rovněž trvat max. 24 hodin.
Kávenka je součástí programu TchiboCard. Na tuto akci se vztahují podmínky účasti v programu TchiboCard.

K aktivaci Vaší Kávenky je nezbytný online účet v programu TchiboCard. Za každý nákup horkého nápoje s kartou TchiboCard v kterémkoli obchodě Tchibo vám bude na váš online účet v programu TchiboCard připsáno jedno virtuální razítko za kávu. Jakmile nasbíráte 10 razítek, nejpozději po 24 hodinách, budete moci čerpat zdarma kávový nápoj podle svého přání. Dodatečné zaúčtování razítek za kávu je vyloučeno. Tuto výhodu můžete čerpat se svou TchiboCard ve všech obchodech Tchibo, v nichž se nachází Kávový bar. Razítko obdržíte za každou zakoupenou kávu. Počet nasbíraných razítek za kávu se v Tchibo aplikaci nebo na Vašem online účtu TchiboCard aktualizuje vždy do 24 hodin po posledním nákupu. Razítka za kávu nejsou přenositelná. Kávenka platí výhradně v obchodech Tchibo v Česku – jen zde můžete sbírat razítka a směnit je za kávu zdarma. Tchibo si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky Kávenky.