Pánské hodinky – stylové a praktické

Náramkové hodinky jsou více než jen časoměr. Jsou stylovým doplňkem, který podtrhuje osobnost svého nositele. Proto si před nákupem nových pánských hodinek položte otázku, jaké standardy by měly splňovat. Ne každé hodinky se totiž hodí k obleku nebo ke sportovnímu oblečení. V online obchodě Tchibo najdete cenově dostupné pánské hodinky v nejrůznějších stylech – od robustních po filigránové, od moderních až po retro.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-27 %
Pánské hodinky se zobrazením dne a data
1 790
1 290
zbývá pár kusů
-29 %
Pánské quartzové hodinky
1 690
1 190
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-39 %
Pánské quartzové hodinky
1 490
899
zbývá pár kusů

Pánské hodinky od filigránových až po robustní

Výběr pánských hodinek je velký. Proto byste se měli nejprve rozhodnout, kam budete hodinky nosit. Diskrétní náramkové pánské hodinky se dobře hodí k obchodnímu stylu; na volný čas nebo při sportu si můžete zvolit větší hodinky s více funkcemi. Rozdíly jsou i v krytech. Klasické pánské hodinky na každodenní nošení jsou vyrobeny z keramiky, ale můžete si vybrat i nerezovou ocel nebo drahý kov, které jsou také citlivější na poškrábání. Amatérští sportovci naopak rádi volí pouzdro z uhlíku, které je velmi lehké a přesto robustní. Totéž platí i pro sklíčko hodinek. Safírové sklo je stabilnější a dražší než plast nebo plexisklo.
Pánské hodinky, které upoutají pozornost: Detail na analogové hodinky na paži muže, který má na sobě světle modrou košili a kostkované sako.

Analogová klasika

Analogové hodinky jsou mezi pánskými hodinkami klasikou. Jsou vybaveny kolečky, pružinami a ciferníky a jsou symbolem precizního řemeslného zpracování. Vybírat si můžete i z celé řady číselníků: kulaté nebo hranaté, malé nebo velké, s arabskými nebo římskými číslicemi – nebo velmi minimalistické pouze s ciferníky. Ani v barvách se meze nekladou, přestože nejvíce se používají bílé ciferníky. Pokud si nechcete hodinky natahovat sami, zvolte pánské hodinky s automatikou. Hodinky se automaticky natahují pohybem paže.
Elegantně oblečený muž se slunečními brýlemi se dívá na své pánské hodinky. Stojí před řekou a opírá se o zábradlí.

Elegantní společenské pánské hodinky (dress watch)

Mezi analogovými hodinkami bez debat vynikají takzvané dress watch hodinky. Jedná se o nadčasově elegantní hodinky, kterými můžete podtrhnout svůj business look. Tyto hodinky jsou diskrétní, ploché a sestávají z ušlechtilého pouzdra ze žlutého, bílého nebo červeného zlata. Dobře ale pochodíte i s pánskými hodinkami z nerezové oceli nebo platiny. U ciferníku se preferuje střídmost. V barevném schématu dominují světlé a tmavé kontrasty, ale matné číselníky také vypadají elegantně. Samozřejmostí u dress watch hodinek je kožený řemínek v černém nebo hnědém tónu s velmi jemným prošíváním.

Na cesty sportovně s digitálními pánskými hodinkami

Pokud nejste fanouškem ciferníků a dáváte přednost sportovnímu stylu, Tchibo pro vás má atraktivní výběr digitálních pánských hodinek. Takzvané křemenné hodinky s digitálním zobrazením času vyvolaly senzaci už v 80. letech 20. století. A tři desetiletí poté zažívají svůj comeback. Digitální hodinky vypadají neformálně a většinou jsou i multifunkční. Mnoho modelů zobrazuje nejen čas, ale má také praktické doplňky, jako jsou stopky a funkce odpočítávání, oznámení času, budík a automatický kalendář. Prohlédněte si online nové pánské hodinky a využijte této příležitosti k vyhledání vhodné pánské módy!

Který řemínek k jakým hodinkám?

Jaký řemínek si k pánským hodinkám vyberete, záleží jak na stylu hodinek, tak na vašem osobním vkusu. Kožený řemínek se obzvláště dobře hodí k pánským hodinkám v klasickém business stylu. Je lehký a přitom jemně objímá zápěstí. Ujistěte se, že barva koženého řemínku odpovídá ciferníku a pouzdru hodinek, stejně jako vašemu šatníku. Hodinky s kovovým náramkem mohou také vypadat elegantně. Je dobré myslet na to, že jsou většinou těžší. Textilní nebo plastové náramky by se měly nosit pouze ve volném čase.
Detail na pánské hodinky s kovovým náramkem.

Kvalitní pánské hodinky

V online obchodě Tchibo si můžete koupit své pánské hodinky za mimořádně dostupnou cenu. A naše pečeť TCM zaručuje vysokou kvalitu. Za touto zkratkou se skrývá označení „Tchibo Certified Merchandise“ – závazek, na jehož základě je postaven celý náš hodnotový systém. Pokud si vyberete pánské hodinky s koženým řemínkem, podle štítku „Pravá kůže (Echtes Leder)“ poznáte, že držíte v rukou přírodní produkt. A pokud hledáte vhodný kus oblečení ke svým novým hodinkám, podívejte se na naše pánské košile. Ať už elegantní nebo neformální – zde máte na výběr!
Kvalita pánských hodinek: Mladý muž v obleku sedí před kavárnou a dívá se do svého mobilu. Na ruce má pánské hodinky.