Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
1 ...

Nápady na zařízení ložnice pro klidnou a uvolněnou atmosféru

Jak zklidnit mysl i tělo a vychutnat si zdravý spánek: s pomocí správného zařízení proměníte svou ložnici na stylové útočiště, které ve dne i v noci láká ke spočinutí a trávení uvolněných okamžiků. Objevte v Tchibo širokou nabídku zařízení do ložnice – od heboučkého povlečení přes romantický nábytek ve venkovském stylu až po útulné osvětlení. V našich tipech se dozvíte, jak ložnici harmonicky zařídit.

Jak stylově zařídit ložnici

Barvy do ložnice

I když je vnímání barev velmi individuální, obecně platí, že do ložnice patří spíše poklidné, jemné tóny. Barvy, jako je modrá nebo zelená, mají uklidňující účinek a mohou podporovat kvalitní spánek. Další vhodnou barvou do ložnice je bílá. Aby nepůsobila nudně, lze použít její různé nuance a také dekorace v nejrůznějších barvách. Stejně tak lampička vydávající barevné světlo dodá ložnici vhodný akcent.

Správné rozmístění nábytku

Kromě výběru barvy a dekorací má na atmosféru v místnosti vliv také rozmístění nábytku. Poklidný spánek si zajistíte, když postel umístíte do klidného rohu místnosti, nejlépe tak, abyste viděli na dveře. Spousta lidí se tak cítí lépe a snáze se uvolní. Pokud se do ložnice chystáte umístit šatní skříň s otočnými dveřmi, je nutno mít na paměti, že je potřeba ponechat dostatek místa na jejich otvírání.

Tato kritéria Vám usnadní výběr zařízení do ložnice

Styl bytového zařízení

Chcete-li v ložnici vytvořit přírodní atmosféru, můžete použít nábytek a dekorační předměty ze dřeva. Přírodní materiály totiž působí velmi teple a útulně. Takové zařízení se skvěle snoubí s bytovými doplňky a povlečením v jemných barvách. Ten, kdo naopak dává přednost modernímu stylu zařízení, může vsadit na kovový nábytek v černé a bílé, s jehož pomocí vytvoří harmonickou a přitom uklidňující atmosféru.

Kvalita

Z nábytku do ložnice se chcete těšit po dlouhou dobu. Ale také u textilií a svítidel jsou kvalitní materiály a pečlivé zpracování výhodou. Nábytek z masivního dřeva je velmi odolný a vyznačuje se dlouhou životností. Materiál může regulovat vlhkost v místnosti, a přispívat tak k dobrému spánkovému klima. Doporučeným materiálem pro textilie do ložnice je biobavlna, která je – jako přírodní materiál – obzvlášť příjemná na tělo a nenáročná na údržbu.

Náš příslib pro zařízení do ložnice

Tchibo nabízí kvalitní zařízení do ložnice, vyrobené ze spolehlivých materiálů, abyste si v ložnici mohli vychutnávat příjemnou atmosféru. Při online nákupu zařízení do ložnice se můžete orientovat podle loga TCM (Tchibo Certified Merchandise), které prokazuje naše vysoké nároky na kvalitu. Logo „irisette®“ zase označuje produkty nabízející obzvlášť vysoký komfort během spánku. Kromě nábytku a textilií najdete v naší nabídce také organizéry do ložnice, například praktické úložné boxy.