0 ks

×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.

Pro okamžiky štěstí

Móda a nápady pro domácí pohodu

Každý potřebuje čas od času chvilku pro sebe. Naše wellness kolekce tak přichází právě včas: Pohodlné oblečení pro maximální komfort, uvolňující masáže a potřeby pro péči o tělo Vám usnadní najít vnitřní rovnováhu.

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Uvolnění s jógou a masážemi

Co jsou vlastně fascie?

Neviditelné, a přesto nenahraditelné: Fascie (povázka, lat. „fascia“ = vaz) jsou pojivová vlákna, kterými jsou protkány a obklopeny všechny části těla.

Sehrávají důležitou roli pro naše tělesné i duševní zdraví, protože stabilizují kosti, starají se o pružnost svalů a drží orgány na správném místě.
Prohlédnout si váleček na uvolňování fascií

Nápady na perfektní wellness den

Co jsou špaldové plevy?

Výplň ze špaldových plev je nádherně hřejivá – díky vysokému obsahu kyseliny křemičité, barviv a vonných látek má uklidňující účinky a mírní křeče.
Prohlédnout si meditační polštářek
   
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.
  • Masážní přístroj s vibrační funkcí
399
Náhled
Cena s kartou TchiboCard*349 Kč

Dekorativní doplňky pro uvolněný domov

Jemná vůně, klidný spánek

Dřevo z borovice zirbe vydává příjemnou, dlouhotrvající přírodní vůni, které jsou připisovány uklidňující účinky. Borovice zirbe roste v Evropě ve vysokohorských oblastech. V drsném podnebí blízko hranice, kde stromy přecházejí v kleč, se mohou pozitivní vlastnosti tohoto dřeva optimálně vyvíjet.
Prohlédnout si polštář s dřevem zirbe

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.
U naší módy z viskózy Lenzing Viscose® pocítíte okamžitě, proč nese logo GUT GEMACHT, neboť tato látka je mimořádně měkká na omak a nádherně splývá.

Celulózová vlákna však přináší mnohem více než jen úžasně hebký pocit na pokožce, jsou také šetrná k životnímu prostředí. Vyrábí se totiž z rostlinných surovin, které se získávají výhradně z trvale udržitelných zdrojů. V rámci výroby je věnována pozornost tomu, aby byly dodržovány vysoké kvalitativní a ekologické standardy.