Schließen

Důležité informace k aktuálním opatřením

Vzhledem k aktuálnímu vývoji ohledně koronaviru čelíme novým výzvám. Naší hlavní prioritou je zdraví, bezpečnost a spokojenost našich zákazníků a zaměstnanců, přistoupili jsme proto k následujícím opatřením.

Doprava zdarma pro všechny

Abychom Vám vyšli maximálně vstříc, může po dobu trvání těchto opatření každý zákazník využít dopravu domů zdarma. Doprava zdarma se načte automaticky v nákupním košíku.

Naše obchody

Od 11. 5. 2020 opět otevíráme všechny naše kamenné obchody. Od 12. 5. 2020 je možné nechat si zaslat zboží objednané v našem e-shopu do kamenných obchodů a zdarma jej tam vyzvednout. Lhůta na vrácení zboží zakoupeného od 15. 2. 2020 do 25. 5. 2020 je prodloužena do 30. 6. 2020.

Záleží nám na zdraví vás, našich zákazníků, i zaměstnanců, proto jsou zavedena tato opatření:

Od 25. 5. 2020 Vám nabízíme plný sortiment našeho kávového baru bez omezení. Zakoupené výrobky je možné zkonzumovat na místě. Naše vnitřní i venkovní prostory vyhrazené ke konzumaci zakoupených nápojů a zákusků jsme přizpůsobili tak, abychom v plné míře zajistili Vaši ochranu. Pravidelně dezinfikujeme stoly a židle, stoly jsme rozmístili tak, aby byly mezi nimi rozestupy min. 1,5 m. Naši zaměstnanci pracují ve zvýšeném hygienické režimu (roušky, rukavice, zvýšená frekvence mytí a dezinfekce rukou), pravidelně dezinfikují úseky v obchodě (pracovní, prodejní i vstupní zónu) a dohlíží na to, aby v prostorách obchodu a sezení nedocházelo ke shromažďování většího počtu osob (s výjimkou rodiny). Váš oblíbený nápoj rádi připravíme i do Vámi přineseného cestovního hrníčku. S ohledem na bezpečnost a zdraví zůstává ještě omezena naše samoobslužná zákaznická zóna. Víčka, míchátka a cukry máme hygienicky balené na vyžádání u obsluhy. Toalety pro zákazníky v obchodech, které je nabízí, jsou již zpřístupněny a i zde dbáme na zvýšenou sanitaci prostor.

Pokud jste kvůli současným opatřením nestihli využít slevové poukazy platné v kamenných obchodech, můžete je uplatnit až do dvou měsíců po opětovném otevření našich obchodů. Narozeninový poukaz na kávu z kávového baru zdarma můžete využít až do konce roku.

Doručení objednávek

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybavený ochrannou rouškou nebo alespoň jiným způsobem, kdy bude mít zakrytý nos a ústa. Pokud tomu tak nebude, řidič má právo zásilku nedoručit, případně nevyzdvihnout.

Po dobu trvání nouzového stavu, ev. opatření karantény vůči příjemci, nebo jiné osobě zdržující se na adrese doručení, není zasílatel povinen vyžadovat podpis osoby jednající za příjemce jako potvrzení o doručení zásilky. Při předání zásilky zasílatel pořídí opis posledních 3 čísel průkazu totožnosti osoby přebírající zásilku. Jestliže převzetí nebude možné takto stvrdit, zásilka bude vrácena Příkazci.

Platba v hotovosti na dobírku je možná. Má-li Vám být doručeno nadměrné zboží a přepravcem je společnost Rhenus, zboží Vám v současné situaci kurýr dopraví před domovní dveře.

Momentálně se doba doručení pohybuje v rozmezí 4-6 pracovních dnů.

Provoz výdejních míst Geis Point byl obnoven. Podrobné informace k doručení Vašich objednávek naleznete na stránkách přepravce.

Vrácení zboží a reklamace

Od 11. 5. 2020 bude opět možné vracet, měnit či reklamovat zboží v našich kamenných obchodech. Lhůta na vrácení zboží zakoupeného od 15. 2. 2020 do 25. 5. 2020 je prodloužena do 30. 6. 2020.

Nedělejte si starosti, potřebujete-li reklamovat nějaký výrobek Tchibo. Pokud byste v důsledku momentálního dění a preventivních opatření svůj výrobek Tchibo mohli reklamovat až po uplynutí záruční doby, najdou pro Vás naše prodejny a servisní centra vhodné řešení.

Pro vrácení zboží z pohodlí Vašeho domova můžete využít také kurýrních služeb našeho distribučního partnera. Pro objednání služby prosím použijte tento odkaz. Tato služba je zpoplatněna.

Platnost Věrnostních zrnek

Zrnka starší než 24 měsíců letos propadnou až 30. 6. 2020. Tchibo prodlužuje standardní platnost starších Zrnek o dva měsíce tak, abyste je mohli využít i po znovuotevření kamenných obchodů.

Náš tip ♥

Na tchibo.cz nabízíme širokou nabídku skvělé kávy pro dobrou pohodu, kterou doporučujeme přidat si k Vaší objednávce. Kromě toho u nás najdete chutné recepty nebo tipy a triky na přípravu Vašich oblíbených kávových specialit. Vaši oblíbenou kávu Vám rádi doručíme přímo domů. Objevte rozmanitý svět kávy Tchibo.

Služby a pomoc

Víc informací o objednání, dodání, zákaznickém účtu a jiných službách najdete na této stránce.
Video how to shop in eshop

Podívejte se, jak se nakupuje v e-shopu Tchibo