Domácí potřeby – praktická pomoc během všedního dne

Téměř žádná domácnost se neobejde bez běžných potřeb do domácnosti. Kuchyně dnes už není jen lednice, sporák a dřez. A v koupelně se kromě sprchy, umyvadla a záchodu nachází často také pračka. Množství praktických zařízení nám usnadňuje náš běžný pracovní den a pomáhá při pravidelných činnostech – od vaření, přes praní až po úklid. U Tchibo naleznete vše, co by v domácnosti mohlo ještě scházet.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Cestovní organizéry, 3 ks
299
-33 %
Potah na žehlicí prkno
299
199
Cestovní pytle na boty a prádlo, 6 ks
249
Vakuové úložné pytle, 2 ks, hranaté
199
Odstraňovač žmolků
299
Košíčky na praní, 2 ks
149
Taška na šicí stroj
599
Kruhový řezač na textil
299
Pracovní lampa s lupou
699
Bezdrátová powerbanka a nabíječka
799
Profesionální krejčovské nůžky
599
Košíčky na praní podprsenek, 2 ks
179
-15 %
Vonné kartičky, 3 ks
199
169
zbývá pár kusů
Vlněné míčky do sušičky, 2 ks
199
zbývá pár kusů
-61 %
Teleskopická police s vakem na prádlo
1 290
499
Sada šicích potřeb v plechovém boxu
249
Sada pružných pásků
129
zbývá pár kusů
Kolíčky na prádlo, 20 ks
179
zbývá pár kusů
Sada jehel do šicího stroje a jehel na ruční šití
199
-37 %
Cestovní adaptéry Unity
799
499
-35 %
Univerzální čisticí hadříky, 4 ks
199
129
Úložné pouzdro na šperky
399
-40 %
Cestovní organizér na šperky
249
149
Meteostanice s barevným LC displejem, řízená rádiovým signálem, CH
999
Svorky na látky, 20 ks
199
zbývá pár kusů
-18 %
Taška na šicí stroj
799
649
zbývá pár kusů
Držák na šicí potřeby
279
1

Co přesně můžeme chápat pod pojmem domácí potřeby?

Pod pojmem domácí potřeby jsou uváděna mechanická a elektrická zařízení, která vám usnadňují každodenní práci nebo která vám umožňují určité činnosti vůbec provádět. Patří sem kuchyňské spotřebiče, jako jsou kávovary, toustovače, zařízení určená k péči o prádlo, jako jsou pračky nebo žehličky, ale také další domácí elektronika, jako je třeba vysavač. V běžné domácnosti jsou mnohé z těchto pomocníků dnes již samozřejmostí, jiné jsou zase příjemným luxusem, který si můžete dovolit i za málo peněz. Tchibo vám pomůže do každého prostoru vybrat vhodnou výbavu.
Vše do kuchyně: Různé domácí spotřebiče, mixér, šlehač a rychlovarná konvice stojí společně na pracovní desce v kuchyni.

Domácí potřeby do kuchyně: Co nesmí chybět?

I v malých kuchyních, kde není příliš místa pro další přídavná zařízení, je několik spotřebičů, které patří téměř k základní výbavě. Milovníci horkých nápojů by se v žádném případě neobešli bez rychlovarné konvice a kávovaru. Také mikrovlnná trouba patří stále více ke standardu moderní domácnosti, protože umožňuje rychlý a energeticky úsporný ohřev pokrmů. Ve větších kuchyňských linkách je místo i na myčku na nádobí, která vám pomůže při jedné z nejméně oblíbených činností. Pokud rádi vaříte a pečete, má smysl si pořídit multifunkčního kuchyňského robota.
Domácí potřeby v koupelně: Maminka sedí na bobku vedle svého dítěte, které stojí v proutěném koši na prádlo a má přes hlavu ručník – v pozadí je pračka.

Pračka, sušička, žehlička: potřeby pro domácnost na prádlo

Jedním z nejdůležitějších pomocníků v koupelně je pračka. Ta je k dostání s předním plněním a s dvířky na pružinu nebo s vrchním plněním, kdy se plní a vyprazdňuje přes horní dvířka. Pračka s předním plněním se vejde do každé větší koupelny, zatímco do velice malých koupelen je lepší zvolit pračku s vrchním plněním, která šetří místo. Pro sušičky platí obdobná pravidla. Pokud chcete sušičku umístit na pračku, tak se zde pračka s vrchním plněním nedá použít. Pokud máte velmi málo místa, pak můžete zvolit kombinované zařízení, tzv. pračkosušičku. Aby vaše prádlo poté vypadalo jako ze škatulky, naleznete u Tchibo také velký výběr žehliček.

Praktické domácí potřeby, které vám usnadní úklid

V každé domácnosti nalezneme práce, kterým bychom se raději vyhnuli. Naštěstí i zde je domácí elektronika, která nám náš život výrazně usnadní. Především úklid vysavačem je daleko snazší než běžným koštětem, a to především na kobercích nebo běhounech. Při mytí oken představuje vysavač na okna pohodlnou alternativu k mytí pouhou rukou. Samozřejmě můžete jarní úklid zvládnout i tradičním způsobem. Vhodné domácí potřeby, jako jsou například smetáky, lopatky nebo mopy, naleznete rovněž u Tchibo.

Tisíce maličkostí

Především u těch nejmenších pomocníků v domácnosti si jich často ani nevšimneme. Až když se například koš na prádlo, ramínka, skladovací boxy, držák na ručníky nebo odkapávač rozbijí, napadne nás, kolik malých věcí nám usnadňuje náš každodenní život. Společnost Tchibo se na to připravila a nabízí vše pro domácnost, od sítka do odpadů přes samolepicí válečky na chlupy až po kosmetická zrcátka. Abyste se na své pomocníky mohli vždy spolehnout, vsázíme u domácích potřeb na vysokou kvalitu, která je certifikována pečetí TCM.
Domácí pomocníci v akci: Kuchyňská linka se sporákem, na kterém stojí dva hrnce, vedle dvě pánve a náčiní na vaření, které je umístěno v ozdobném kovovém košíku.

Pečeť kvality TCM: zaručená kvalita

Nákup u Tchibo vás nikdy nezklame. Za to ručíme naší pečetí kvality TCM. TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise" a je to vlastně slib našim zákazníkům, že při zpracování našeho zboží bylo postupováno velmi pečlivě a že od výběru surovin po hotový produkt byly prováděny detailní kontroly kvality. Dále znamená TCM exkluzivitu. Všechny potřeby pro domácnost, které si u nás zakoupíte, byly vyrobeny výhradně pro společnosti Tchibo. Navštivte náš online shop a vyberte si z našeho sortimentu praktické a spolehlivé pomocníky pro váš všední den.
Bezpečné potřeby pro domácnost: Maminka peče v kuchyni se svými dvěma dětmi – před sebou má plech na pečení s kousky těsta.