Domácí potřeby – praktická pomoc během všedního dne

Téměř žádná domácnost se neobejde bez běžných potřeb do domácnosti. Kuchyně dnes už není jen lednice, sporák a dřez. A v koupelně se kromě sprchy, umyvadla a záchodu nachází často také pračka. Množství praktických zařízení nám usnadňuje náš běžný pracovní den a pomáhá při pravidelných činnostech – od vaření, přes praní až po úklid. U Tchibo naleznete vše, co by v domácnosti mohlo ještě scházet.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Meteostanice s barevným LCD displejem, řízená rádiovým signálem
999
Vakuové úložné pytle, 2 ks, hranaté
199
Bezdrátová nabíjecí stanice, antracitová
Bezdrátová nabíjecí stanice, šedá
399
399
-27 %
Čisticí tyčinky na odtoky, 2 ks
179
129
Pracovní lampa s lupou
599
Sada šicích potřeb v plechovém boxu
199
-25 %
Odstraňovač žmolků
199
149
Svorky na látky, 20 ks
199
Organizér na nabíjecí kabely, sada 2 ks
249
Podložka pod myš se zabudovanou nabíječkou
499
Sada pružných pásků
129
Odkládací podložka s bezdrátovým nabíjením
499
Designové nástěnné hodiny
999
Taška na šicí stroj
499
Sada šicích potřeb v plechovém boxu
199
Kruhový řezač na textil
249
-25 %
Sada na vyšívání
199
149
Košíčky na praní, 2 ks
179
-25 %
Štětka na mytí lahví
199
149
Páráček s lupou a LED osvětlením
229
-23 %
Organizér
299
229
Bezdrátová powerbanka a nabíječka
699
Úzká ramínka na šaty, 8 ks, šedá
249
Krejčovské tužkové křídy, 2 ks
149
Stolní designové hodiny
599
-12 %
Nabíjecí kabel 3 v 1, antracitový
399
349
1

Co přesně můžeme chápat pod pojmem domácí potřeby?

Pod pojmem domácí potřeby jsou uváděna mechanická a elektrická zařízení, která vám usnadňují každodenní práci nebo která vám umožňují určité činnosti vůbec provádět. Patří sem kuchyňské spotřebiče, jako jsou kávovary, toustovače, zařízení určená k péči o prádlo, jako jsou pračky nebo žehličky, ale také další domácí elektronika, jako je třeba vysavač. V běžné domácnosti jsou mnohé z těchto pomocníků dnes již samozřejmostí, jiné jsou zase příjemným luxusem, který si můžete dovolit i za málo peněz. Tchibo vám pomůže do každého prostoru vybrat vhodnou výbavu.
Vše do kuchyně: Různé domácí spotřebiče, mixér, šlehač a rychlovarná konvice stojí společně na pracovní desce v kuchyni.

Domácí potřeby do kuchyně: Co nesmí chybět?

I v malých kuchyních, kde není příliš místa pro další přídavná zařízení, je několik spotřebičů, které patří téměř k základní výbavě. Milovníci horkých nápojů by se v žádném případě neobešli bez rychlovarné konvice a kávovaru. Také mikrovlnná trouba patří stále více ke standardu moderní domácnosti, protože umožňuje rychlý a energeticky úsporný ohřev pokrmů. Ve větších kuchyňských linkách je místo i na myčku na nádobí, která vám pomůže při jedné z nejméně oblíbených činností. Pokud rádi vaříte a pečete, má smysl si pořídit multifunkčního kuchyňského robota.
Domácí potřeby v koupelně: Maminka sedí na bobku vedle svého dítěte, které stojí v proutěném koši na prádlo a má přes hlavu ručník – v pozadí je pračka.

Pračka, sušička, žehlička: potřeby pro domácnost na prádlo

Jedním z nejdůležitějších pomocníků v koupelně je pračka. Ta je k dostání s předním plněním a s dvířky na pružinu nebo s vrchním plněním, kdy se plní a vyprazdňuje přes horní dvířka. Pračka s předním plněním se vejde do každé větší koupelny, zatímco do velice malých koupelen je lepší zvolit pračku s vrchním plněním, která šetří místo. Pro sušičky platí obdobná pravidla. Pokud chcete sušičku umístit na pračku, tak se zde pračka s vrchním plněním nedá použít. Pokud máte velmi málo místa, pak můžete zvolit kombinované zařízení, tzv. pračkosušičku. Aby vaše prádlo poté vypadalo jako ze škatulky, naleznete u Tchibo také velký výběr žehliček.

Praktické domácí potřeby, které vám usnadní úklid

V každé domácnosti nalezneme práce, kterým bychom se raději vyhnuli. Naštěstí i zde je domácí elektronika, která nám náš život výrazně usnadní. Především úklid vysavačem je daleko snazší než běžným koštětem, a to především na kobercích nebo běhounech. Při mytí oken představuje vysavač na okna pohodlnou alternativu k mytí pouhou rukou. Samozřejmě můžete jarní úklid zvládnout i tradičním způsobem. Vhodné domácí potřeby, jako jsou například smetáky, lopatky nebo mopy, naleznete rovněž u Tchibo.

Tisíce maličkostí

Především u těch nejmenších pomocníků v domácnosti si jich často ani nevšimneme. Až když se například koš na prádlo, ramínka, skladovací boxy, držák na ručníky nebo odkapávač rozbijí, napadne nás, kolik malých věcí nám usnadňuje náš každodenní život. Společnost Tchibo se na to připravila a nabízí vše pro domácnost, od sítka do odpadů přes samolepicí válečky na chlupy až po kosmetická zrcátka. Abyste se na své pomocníky mohli vždy spolehnout, vsázíme u domácích potřeb na vysokou kvalitu, která je certifikována pečetí TCM.
Domácí pomocníci v akci: Kuchyňská linka se sporákem, na kterém stojí dva hrnce, vedle dvě pánve a náčiní na vaření, které je umístěno v ozdobném kovovém košíku.

Pečeť kvality TCM: zaručená kvalita

Nákup u Tchibo vás nikdy nezklame. Za to ručíme naší pečetí kvality TCM. TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise" a je to vlastně slib našim zákazníkům, že při zpracování našeho zboží bylo postupováno velmi pečlivě a že od výběru surovin po hotový produkt byly prováděny detailní kontroly kvality. Dále znamená TCM exkluzivitu. Všechny potřeby pro domácnost, které si u nás zakoupíte, byly vyrobeny výhradně pro společnosti Tchibo. Navštivte náš online shop a vyberte si z našeho sortimentu praktické a spolehlivé pomocníky pro váš všední den.
Bezpečné potřeby pro domácnost: Maminka peče v kuchyni se svými dvěma dětmi – před sebou má plech na pečení s kousky těsta.