Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Punčocháčky, 3 ks
349
 
K dostání v těchto variantách:
 
Termolegíny, 2 páry
279
 
K dostání v těchto variantách:
 
Termopunčocháče, 2 páry
299
 
K dostání v těchto variantách:
 
Termolegíny, 2 páry
279
 
K dostání v těchto variantách:
 
Termopunčocháče, 2 páry
299
 
K dostání v těchto variantách:
 

Jaké typy dětských punčocháčů existují?

Klasické bavlněné dětské punčocháče jsou pro dívky to, co jemné punčochy pro dospělé ženy: spolehlivý společník pro každodenní život. U Tchibo najdete pro svou dceru širokou škálu různých barev a vzorů. Ať už jednoduché bílé, šedé nebo růžové, pruhované, roztomilé s kytičkami nebo s hvězdami. Pro malé chlapce jsou k dispozici mimo jiné modely v modré, zelené nebo šedé barvě a se skvělými motivy, například s dinosaury.
Klasické bavlněné dětské punčocháče jsou pro dívky nutností.

Které dětské punčocháče se hodí ke kterému oblečení?

Barevné dívčí punčocháče se hodí k sukním a šatům, ale také jako módní doplněk k šortkám nebo jen tak k jednoduchému tričku při skotačení v dětském pokoji. Malí chlapci nosí – většinou v chladnějším počasí - punčocháče pod kalhoty. Při nízkých teplotách sáhněte po oteplených punčocháčích s hřejivým termo efektem. Aby se nic nezařezávalo ani nesjíždělo, dbejte na to, aby byl pas co nejširší a vyztužený elastanem.
Oblíbené u všech dívek: barevné dětské punčocháče, vhodné k sukni nebo k šatům.

Legíny – oblíbená alternativa

Na rozdíl od dětských punčocháčů se legíny nosí i jako svrchní část oblečení, tedy jako kalhoty, a kombinují se jednoduše se svetry nebo dlouhými tričky. Protože končí u kotníků, lze je klidně nosit i dva nebo tři dny za sebou a střídat jenom čisté ponožky. Obzvláště vhodné na pošmourné podzimní počasí jsou termolegíny s vnitřní stranou z měkkého froté, které udrží holčičky i kluky hezky v teple.

Na co byste si měli dát pozor při výběru materiálu?

Dětské punčocháče by měly obsahovat vysoký podíl elastanu, aby byly extrémně pružné. Malé děti jsou koneckonců ještě velmi pohyblivé a rády to dokazují při hraní a dovádění. Aby přiléhavé punčocháče neškrábaly, měli byste sáhnout po modelech z prodyšné biobavlny, které jsou šetrné k pokožce. Zesílená špičky a paty zajišťují delší životnost dětských punčocháčů. To platí mimochodem také pro podkolenky!

Nákup módních dětských punčocháčů u Tchibo

Sestavte si svůj pestrý výběr dětských punčocháčů z velkého sortimentu Tchibo. Ať už proužkované, květované, s motivem jednorožce nebo prostě jednobarevné: naše modely jsou zaručeně bez škodlivých látek a jsou vyrobeny z materiálu s vysokým podílem kvalitní biobavlny, která je pěstována za férových pracovních podmínek v rámci našeho projektu GUT GEMACHT.
Dětské punčocháče by měly bezpodmínečně vydržet jejich pohybovou aktivitu a sebevětší pohyblivost.