Požitek z kávy jako dárek

Láskyplné sady: Ty nejkrásnější nápady na vánoční dárky pro všechny, kdo milují kávu

Osobité dárkové sady pro skutečné milovníky kávy

V našich dárkových setech přichází voňavá káva spolu s kvalitním příslušenstvím na přípravu a skladování Vaší oblíbené kávy. Pro vánoční požitky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cafissimo – opravdu pestrý požitek z kávy

Vychutnejte si velkou rozmanitost našeho kapslového sortimentu Cafissimo zcela jednoduše stisknutím jediného tlačítka
 
 
 
 
 
 

Pro požitek jako od baristy

S našimi plnoautomatickými kávovary se u milovníků kávy strefíte přímo do černého. Kávovary vyvinuli naši specialisté a jsou dokonale vyladěné na kávu Tchibo: stačí stisknout tlačítko a vykouzlí vám voňavé espresso nebo caffè crema.
  1. Pro uplatnění TchiboCard výhody v podobě získání 1kg kávy Barista je třeba se přihlásit do Vašeho online TchiboCard účtu. Jednokilové balení kávy Barista Espresso bude automaticky přidáno do nákupního košíku při nákupu Vámi vybraného kávovaru Esperto Caffè nebo Esperto Latte.
 
 
 

Specialista na ryzí aroma

Novinka: Překapávač od Tchibo ve stylově kompaktním designu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Darujte požitek

Ať už volíte plnoautomatický kávovar, nebo přece jen preferujete ruční přípravu, máme pro Vás vhodnou kávu pro každou Vaši volbu. Rozmanitá nabídka čerstvé a voňavé kávy. Jako stvořená pro sváteční dny.
 
 
 
 
 

Bílé Vánoce v každém šálku

S našimi šikovnými napěňovači mléka se Vám i Vašim blízkým podaří vykouzlit tu nejlepší mléčnou pěnu nejen ve sváteční dny. Vychutnávejte si ji teplou i studenou, vždy krásně nadýchanou.