Vánoční dárky pro milovníky kávy

Nápady na dárky pro dokonalý požitek z kávy

Nápady na dárky

V našich dárkových setech přichází voňavá káva spolu s kvalitním příslušenstvím na přípravu a skladování Vaší oblíbené kávy. Pro vánoční požitky.
 
 
 
 
 
 
 

Čerstvý požitek z kávy namleté doma

Udělejte sobě nebo svým nejbližším o svátcích radost s oblíbenou kávou ručně připravenou s pomocí našeho vybraného příslušenství.
 
 
 

Malý kávovar, velké překvapení

S našimi plnoautomatickými kávovary se u milovníků kávy strefíte přímo do černého. Kávovary vyvinuli naši specialisté a jsou dokonale vyladěné na kávu Tchibo: stačí stisknout tlačítko a vykouzlí vám voňavé espresso nebo caffè crema.
  1. Pro uplatnění TchiboCard slevy na kávovar Esperto Caffè nebo Esperto Latte je třeba se přihlásit do Vašeho online TchiboCard účtu. Cena s uplatněnou TchiboCard slevou je 5499 Kč pro kávovar Esperto Caffè a 6499 Kč pro kávovar Esperto Latte. Nabídky platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob a nejsou kombinovatelné s jinými nabídkami.
  2. Jednokilové balení kávy Barista Espresso bude automaticky přidáno do nákupního košíku při nákupu Vámi vybraného kávovaru Esperto Caffè nebo Esperto Latte.
 
 
 
 
 
 

Darujte požitek

Ať už volíte plnoautomatický kávovar, nebo přece jen preferujete ruční přípravu, máme pro Vás vhodnou kávu pro každou Vaši volbu. Rozmanitá nabídka čerstvé a voňavé kávy. Jako stvořená pro sváteční dny.
 
 
 
 
 
 

Stylové skladování a servírování

Naše sklenice a šálky se skvěle hodí na svátečně prostřenou tabuli. Naše praktické úložné dózy zase zajistí, aby káva byla pořád čerstvá a voňavá.
 
 
 
 
 

Bílé Vánoce v každém šálku

S našimi šikovnými napěňovači mléka se Vám i Vašim blízkým podaří vykouzlit tu nejlepší mléčnou pěnu nejen ve sváteční dny. Vychutnávejte si ji teplou i studenou, vždy krásně nadýchanou.

Pro Vaše nejmilejší

Další nápady na vánoční dárky