Zahradní lehátko pro léto plné odpočinku

Léto, slunce, čas strávený na zahradě: víkendy jsou takové malé dovolené. Ale i dlouhé letní večery během týdne vybízejí k trávení času venku. Udělejte si pohodlí na terase – zrelaxujte se během opalování nebo při čtení dobré knihy. Tchibo vám nabízí atraktivní nabídku zahradních lehátek. Ať už hledáte lehký skládací model, model z robustního dřeva či lehátko s polohováním – nechte se inspirovat širokým výběrem!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Lehátko »Leira« s polstrováním
5 990
Houpací síť s třásněmi
1 290
Teakové houpací lehátko s textilií
9 990
  • Zahradní lehátko »Leira« s polstrem
6 990
5 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 990 Kč
-14 %
Zahradní lehátko »Leira« s polstrem
6 990
5 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 990 Kč

Funkční, flexibilní a navíc hezké

Výběr vhodného zahradního lehátka samozřejmě závisí výhradně na vašem osobním vkusu. Je ale potřeba zvážit, kde má být použito. Pokud chcete lehátko používat flexibilně – nejen na zahradě a na balkoně, ale také u jezera nebo v kempu, doporučuje se lehké, skládací zahradní lehátko z hliníku. V tomto případě lze snadno nastavit polohu hlavy a nohou. Robustnější, těžší, a ne tak snadno skládací jsou zahradní lehátka ze dřeva. V kombinaci s měkkým polstrováním jsou pohodlná i při opalování a čtení.
Zahradní lehátko k relaxaci: Mladá žena v červených plavkách leží na polstrovaném zahradním lehátku ze dřeva.

Elegantní provedení: Zahradní lehátka z ratanu nebo dřeva s měkkým polstrováním

Kromě pohodlí hraje velmi důležitou roli i vzhled. Zahradní lehátka z ratanu působí velmi elegantně, ale nejsou polohovatelná. Pokud máte rádi individuální elegantní styl, poohlédněte se po zahradním lehátku z teakového dřeva s vícestupňovým nastavitelným čelem. Jednotlivé polohy lze měnit pomocí nastavitelných područek. Teakové dřevo je obzvláště odolné vůči povětrnostním vlivům, ale je potřeba o něj každých pár let pečovat, aby se zabránilo jeho křehnutí. Více informací se k tomu dozvíte v průvodci zahradním nábytkem. Polstrování na zahradní lehátko vybírejte z odolné směsi bavlny a polyesteru – síla polstrování se pohybuje mezi cca 3 a 8 cm.
Dvě zahradní lehátka s červeným polstrováním vedle sebe na zahradě – nad nimi je roztažený slunečník.

Zahradní lehátka se stříškou chrání proti slunci

Ti, kteří mají velmi prosluněnou terasu, kombinují zahradní a balkonový nábytek se slunečníkem, který vrhá stín. Ten se však nemusí vejít na malý balkon, a tak je vhodné použít opalovací lehátko se stříškou. K těmto relaxačním lehátkům je přidána praktická plachta, která stíní a kterou lze jednoduše nastavit. Takže se můžete v klidu věnovat čtení bez toho, aby vás oslňovaly sluneční paprsky. Zahradní lehátko se stříškou můžete u Tchibo jednoduše zakoupit online.

Lehká a praktická: Zahradní lehátka z hliníku

Pokud hledáte flexibilní lehátko, které je nastavitelné a snadno se skládá, hliníkový model je pro vás perfektní. Váží jen pár kilo a lze ho snadno přesouvat po zahradě. Takže se bez námahy můžete přesouvat ze sluníčka do stínu a naopak. Zahradní lehátko z hliníku je také ideální na dovolenou v kempu, výlet k jezeru nebo k moři. Vrchní potahová vrstva je z plastu, tudíž mu nevadí špatné počasí ani vítr.

Úspora místa: Polohovací křeslo místo zahradního lehátka

Jako alternativa k zahradnímu lehátku slouží polohovací křeslo. Lze například použít nastavitelný model s pružnou opěrkou zad a opěrkou nohou. Nebo se můžete rozhodnout pro obzvláště prostorově úspornou verzi lehátka. Tkaninou potažená dřevěná rámová lehátka vypadají elegantně a navozují skutečnou plážovou atmosféru. Tato klasika mezi lehátky je také ideální jako letní posezení na balkon. Tchibo vám nabízí široký výběr zahradního nábytku za nízké ceny.
Látkové křeslo místo zahradního lehátka: Starší pár sedí vedle sebe na dvou křeslech na zahradě a drží se za ruce.

Naše pečeť udržitelné kvality

V našich produktech se spojuje vysoká kvalita a udržitelnost získávání surovin. Obojí spolu úzce souvisí. A tak objevíte naši pečeť TCM i na svém novém zahradním lehátku. Je to zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“ a podtrhuje naše povědomí o vysoké kvalitě – od výběru materiálů až po prodej. Pečeť FSC® je udělována produktům z udržitelného lesního hospodářství. A pečeť „GUT GEMACHT“ znamená, že je ve výrobku použita organická bavlna.
Odpočinek díky vysoké kvalitě výrobku: Mladá hnědovlasá žena leží s úsměvem na zahradním lehátku z ratanu.