Police: otevřené a praktické

Na rozdíl od skříně je police otevřená. Její využití je praktické na věci, které často používáte a které chcete mít rychle po ruce. Kromě toho slouží police často jako „jeviště“ na vystavení dekorativních předmětů, knih nebo obrázků. U Tchibo jsou k dispozici různé police – od úzkých desek až po stěny do obývacího pokoje, od klasických po neobvyklé. Nechte se inspirovat a pořiďte si do svých pokojů vhodné police!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Žebřík na ručníky, široký
Žebřík na ručníky, vysoký
1 290
1 290
Stojací regál se 3 úložnými přihrádkami
999
Stojací regál z bambusu
999
Stohovatelný regál na boty, bílý
Stohovatelný regál na boty, černý
1 490
1 490
Žebříkový regál z dubového dřeva
1 490
Věšák na šaty
1 290
-24 %
Paraván s květinovým motivem
3 290
2 490
Nástěnné zrcadlo s odkládací plochou
2 490
-23 %
Paraván
2 990
2 290
-13 %
Kulaté zrcadlo se závěsnou šňůrou
2 290
1 990
  • Zrcadlová skříňka s držákem ručníků »Vario-Look«
Vyměnitelné vložky pro šedý nebo světle šedý dekor
3 990
1 790
Náhled
-55 %
Zrcadlová skříňka s držákem ručníků »Vario-Look«
Vyměnitelné vložky pro šedý nebo světle šedý dekor
3 990
1 790
-16 %
Žebříkový věšák na šaty
1 790
1 490
-20 %
Malý věšák na šaty
499
399
Knihovna se zásuvkou
7 990
-7 %
Částečně otevřený regál s posuvnými dvířky
6 490
5 990
Věšák na šaty s lavicí
8 490
zbývá pár kusů
  • Pojízdná šatní skříň
Prvek z naší venkovské série
9 990
8 990
Náhled
-10 %
Pojízdná šatní skříň
Prvek z naší venkovské série
9 990
8 990
zbývá pár kusů
Regál na knihy s dřevěnými hranami Multiplex
8 990
-6 %
Regál s úložným prostorem
7 490
6 990
Skříň do volného prostoru
8 990
-14 %
Botník s vyklápěcími přihrádkami
3 490
2 990
  • Skládací stojan na oblečení z masivního dřeva
Oblečení se dá pověsit na šatní tyč a na příčky po stranách
2 290
Náhled
Skládací stojan na oblečení z masivního dřeva
Oblečení se dá pověsit na šatní tyč a na příčky po stranách
2 290
Paraván
2 990
Stojan na ručníky se zrcadlem
1 990
Věšák na šaty
1 990
-37 %
Nástěnný policový systém
3 990
2 490
-17 %
Nástěnný věšák na šaty s úložnými boxy
2 790
2 290
Nástěnný regál s nastavitelnými policemi
2 990
Stohovatelný regál na boty, bílý
Stohovatelný regál na boty, černý
1 490
1 490
Odkládací regál s dřevěnými hranami Multiplex
2 990
1

Malé a velké police

Téměř žádné označení nezahrnuje tak různorodý nábytek jako „police“. Od nástěnné knihovny v obývacím pokoji přes úzké police o rozměrech 30x30 cm do koupelny nebo k psacímu stolu až po pohyblivou designovou polici nad postel. Existují police, které se opírají o stěnu, police, které se zavěsí, a samostatně stojící regály. Jejich půdorys může být čtvercový, obdélníkový, trojúhelníkový nebo dokonce kulatý. Kromě toho jsou vyráběny z celé škály materiálů. Běžným materiálem je dřevo v různých povrchových úpravách, ale jsou také z kovu, plastů a populární je mřížovina. Objevte rozmanitost této nábytkové klasiky u Tchibo!
Dekorativní police: Bíle zařízený obývací pokoj ve starém bytě s obdélníkovou otevřenou policí s knihami, která se opírá o zeď.

Police versus skříň nebo vitrína

Police má své výhody, které jsou zároveň i jejími nevýhodami. Je otevřená a je vidět, co na ní je. Takže pro ukládání věcí, na kterých se drží prach nebo oblečení, je určitě lepší skříň. Další na pohled méně atraktivní věci, jako jsou plastové kbelíky, papíry nebo hromady bot, je lepší schovat za dveře nebo do zásuvky. Otevřená police je velmi užitečná na věci, které chcete mít vždy po ruce. Kromě toho je velmi dekorativní a můžete na ni naaranžovat obrázkové knihy, sbírky CD, kořenky nebo rodinné fotografie – některé věci by neměly být skryty!
Obývací pokoj s šedou pohovkou, bílým nábytkem, bílým konferenčním stolkem a otevřeným, vysokým regálem ze dřeva s bílými policemi, který stojí u stěny.

Dřevo, kov nebo obojí?

Typické police v obývacím pokoji nebo knihovny bývají ze dřeva. Světlé, nenápadné a cenově výhodné je dřevo z jehličnanů, jako je borovice nebo smrk. Též světlé, ale těžší a honosnější je javorové dřevo. Pokud se vám líbí masivnější dřevo s intenzivnější barvou, zvolte ořechové, třešňové nebo dubové dřevo. V současnosti populární průmyslový styl kombinuje robustní dřevěné police s kovovými rámy. Kov je oblíbený i u užších polic. Například police 50x50 cm s bíle lakovanými kovovými rámy působí vedle psacího stolu velmi elegantně.

Police je nábytkový prvek

Police a regály lze využít velmi praktickým způsobem, pokud potřebujete rozdělit prostor jedné místnosti na více částí. Policemi můžete oddělit jídelní stůl od pohovky a prostoru s televizí, přičemž jedna strana může být využita na ubrousky, tácky nebo stolní dekorace a na druhou stranu můžete uložit dálkové ovládání, časopisy, knihy atd. Podobně lze rozdělit prostor v otevřené kuchyni, pracovnu s psacím stolem nebo postel v jednopokojovém bytě. Boxy, krabice a další organizéry pak slouží jako další oddělovače, a navíc budete mít vždy uklizeno.

Multidimenzionální, funkční – police!

Pokud v popředí vašeho obývacího pokoje stojí police s dekoracemi, na jiných místech by měla spíše plnit praktickou a stabilní funkci. Police v komoře nebo ve spíži musí unést velké zatížení. Na sklenice, dózy a zásoby se hodí prostorově úsporné úzké police a praktické jsou i rohové police, které mají trojúhelníkový půdorys nebo půdorys ve tvaru písmena L. Aby nedošlo k zahlcení prostoru velkými přístroji, jako je pračka, nabízí Tchibo extra police právě na pračku. Ty orámují zařízení a vytvoří prostor nahoře i dole pro větší věci. Praktické jsou závěsné koše nebo boxy ve variabilních velikostech.
Police pro více úložného prostoru: Mladá žena stojí před úzkým dřevěným regálem, na kterém jsou dózy na jídlo, a dívá se na modrý zápisník.

Kvalita je naše

Police musí být stabilní a mít dlouhou životnost. Naše pečeť TCM potvrzuje kvalitu materiálů a zpracování – naše výrobky splňují nejvyšší standardy a jsou označeny jako „Tchibo Certified Merchandise“. Zároveň jsou police vyráběny udržitelným způsobem. Věnujte pozornost také pečeti FSC, která je známkou odpovědného hospodaření v lesích z hlediska těžby dřeva a dřevěných produktů. Při výrobě kartonů, krabic, zásuvek nebo plastových vložek jsou recyklované materiály přívětivější k životnímu prostředí.
Kvalitní police: Zblízka vyfocené malé dítě sedí před policí.