Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Lavice se zásuvkami
4 990
  • Lavice na sezení s přihrádkou na boty
4 990
3 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
-20 %
Lavice na sezení s přihrádkou na boty
4 990
3 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
  • Lavice na sezení s úložným prostorem
4 690
3 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
-14 %
Lavice na sezení s úložným prostorem
4 690
3 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
Lavice na sezení, cca 100 cm
Lavice na sezení, cca 50 cm
5 990
3 990
Lavice na sezení, cca 100 cm
Lavice na sezení, cca 50 cm
5 990
3 990
Polstrovaná lavice s úložným prostorem
3 990
Lavice na sezení s odkládací plochou
4 490
  • Lavice na sezení s polstrováním
5 990
3 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
-33 %
Lavice na sezení s polstrováním
5 990
3 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
  • Lavice s výpletem
5 190
4 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 990 Kč
Lavice s výpletem
5 190
4 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 990 Kč

Lavičky od skandinávských po odolné proti povětrnostním vlivům

Lavice v kuchyni je klasika. Je vyroben ze světlého dřeva nebo lakovaný bílou barvou a pod sklopným sedákem má spoustu úložného prostoru, takže je praktickým lákadlem pro oči. Aby byl skandinávský styl dokonalý, potáhněte lavici pruhovanou látkou nebo na ni umístěte sedací polštáře ve veselých barvách. Lavice ve starožitném vzhledu, vyrobená z tmavého dřeva a se zakřivenými nohami, vypadá dobře také v kuchyni a jídelně nebo zimní zahradě. V Tchibo najdete i něco jiného: Úzká lavička bez opěradla je ideální do předsíně, malé modely v jasných barvách se hodí do dětského pokoje a lavička na zahradu by měla být odolná proti povětrnostním vlivům.

Lavice do kuchyně a jídelny

Každý, kdo má v kuchyni dostatek místa pro stůl, stojí před rozhodnutím, zda si pořídit odpovídající židle, nebo případně lavici. Na rozdíl od židlí se lavice nedá tak snadno přemístit. Na druhou stranu tam prostě je – jako by k místnosti patřil. Díky pohodlným opěradlům se rychle stane ústředním bodem kuchyně nebo nejoblíbenějším místem u jídelního stolu. Praktický tip pro kuchyňský a jídelní stůl: vyberte si na lavici polštář ze snadno udržovatelného materiálu, protože rozlití a drobkům se zde nikdy zcela nevyhnete.

Pro posezení u čaje v obývacím pokoji nebo zimní zahradě

Pokud hledáte lavici do obývacího pokoje nebo například do zimní zahrady, může být i trochu čalouněná. Podobně jako gauč slouží lavice jako útulné místo pro posezení u kávy nebo čtení. A když se nikdo nedívá, můžete si pohodlně dát nohy nahoru a na chvíli zavřít oči. V kuchyni je 120 cm pro lavici pravděpodobně dostačující; jako trojsedák v obývacím pokoji může být o něco širší. U Tchibo najdete také čalouněné lavice, které jsou stejně pohodlné jako pohovka nebo lehátko.

Malé a praktické: lavice do šatny

Obouvání bot? Nejlepším způsobem je sednout si. Lavice do předsíně a šatny je praktická i z jiných důvodů. V nabídce Tchibo najdete různé modely do předsíně, které se vyznačují malým, kompaktním objemem a mají jednu nebo více přihrádek, zásuvek nebo košů pod sedákem. Lavice tak slouží také k uložení šátků a čepic, nákupních tašek nebo bot. Nabízíme také odpovídající věšáky, háčky nebo ramínka na oblečení do předsíně: váš vstupní prostor se tak stane vaší vizitkou!

Slunce nebo stín: lavičky pro venkovní použití

Ať už mezi květináči na balkoně nebo pod stromem na zahradě: lavička je také kus nábytku, který vytváří atmosféru venku. Existuje mnoho různých možností, od tradičních litinových modelů až po moderní balkonové lavice s rovnými liniemi na terasu. S trochou kreativity si můžete lavičku z palet postavit i sami. S velkými polštáři a dekorativními polštáři můžete vytvořit nábytek do obývacího pokoje s kultovním faktorem! Pokud hledáte lavičku ze dřeva na zahradu nebo balkon, je akát dobrou volbou, protože je obzvláště trvanlivý a odolný vůči plísním.

Zaručená kvalita u společnosti Tchibo

Společnost Tchibo klade velký důraz na kvalitu svých zákazníků. To platí pro všechny výrobky z této řady, včetně nábytku. Pokud si tedy koupíte lavici s pečetí TCM, můžete se spolehnout na její dlouhou životnost a pečlivé zpracování. Zkratka TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise" a zahrnuje pravidelné kontroly kvality a splnění nejpřísnějších norem pro materiály, dodavatele a výrobu. Ať už v interiéru nebo venku: pokud se spoléháte na Tchibo, sedíte dobře!