Skříňové lampy: vneste světlo do temnoty

Pokud dáváte ráno přednost popíjení kávy před hledáním správných kalhot a svetru v hloubce šatníku, je vynikajícím řešením skříňová lampa. Ta zajišťuje dostatečné světlo a při upevnění na vnější stranu nábytku osvětluje i bezprostřední okolí. Nakupte své skříňové lampy online u Tchibo a prosvětlete tak svůj domov! Jak to udělat, zjistíte v našem malém průvodci.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční LED lampička
399
Nástěnné bezdrátové svítidlo LED na baterie
799
Akumulátorové multifunkční svítidlo s LED
399

Vhodná skříňová lampa pro váš domov

Skříňové lampy existují v nejrůznějších provedeních. Velkoplošné panely zajišťují dobrý rozhled ze všech stran, jednotlivá bodová světla se zaměřují na určité oblasti. Skříňové lampy pro spodní montáž se montují na spodní stranu nábytku – stejně jako kuchyňské lampy pod závěsné skříňky nad pracovní plochu – zatímco lampy pro horní montáž se montují nad ně. Vestavěná svítidla jsou trvale integrována, ale LED pásky lze snadno připevnit nebo odstranit, a tak je flexibilně použít na různých místech. To platí i pro modely ve stylu stolní lampy, které jsou často vybaveny praktickou svorkou.
Skříňové lampy pro správnou atmosféru: Koupelna s šedo-bíle natřenou stěnou a umyvadlem dřevěného vzhledu je osvětlena vestavěnými skříňovými svítidly.

Kuchyň, koupelna, obývací pokoj: tady má skříňová lampa smysl

Skříňové lampy jsou všestranné a lze je použít kdekoli v domácnosti. V ložnici vnitřní skříňové lampy dokonale osvětlí váš šatník, v kuchyni a v dílně osvítí pracovní plochu lampy pro spodní montáž, které se připevňují zespodu na závěsné skříňky. Skříňové lampy pro montáž na skříňku v koupelně vám poskytnou dostatek světla pro líčení a holení. Ve vitríně v obývacím pokoji osvětlí lampy krásné vázy nebo váš oblíbený suvenýr z poslední dovolené. Pokud osvětlíte zadní stranu vašeho televizoru, stane se sledování televize skutečným zážitkem. Mnoho modelů svítí také v pestrých barvách a vytváří tak útulnou atmosféru.
Správné osvětlení skříně: Několik skříňových lamp osvětluje interiér velké otevřené skříně.

LED – světelný zdroj dle vašeho výběru

Pokud chcete vybavit skříně a nábytek praktickým osvětlením skříněk, je nejlepší použít energeticky úspornou technologii LED. Ta spotřebovává málo elektřiny a navíc má obzvláště dlouhou životnost. Kromě toho se LED vyznačují nízkou produkcí tepla, což je ideální pro všechny oblasti, kde je mezi světelným zdrojem a jinými objekty jen malý prostor. Nemusíte se proto obávat škod způsobených přehřátím. Dle potřeby si vyberte lampy, které mají barvu denního světla, neutrální bílé nebo teplé bílé světlo.

Chytrá technika: pohybový senzor apod.

Mnoho skříňových lamp lze snadno zapnout a vypnout pomocí spínače nebo modulu, který reaguje na dotyk. Pokud chcete zařízení umístit dovnitř nábytku, doporučujeme některý z modelů s pohybovým senzorem, který se aktivuje, jakmile otevřete dveře skříně, a po určitém čase se opět vypne. Obzvláště chytrá provedení navíc zajišťují, že se světlo rozsvítí jen tehdy, když je opravdu tma. Pokud se rozhodnete pro skříňovou lampu na baterii, kterou lze flexibilně umístit přesně tam, kde ji potřebujete, vyhnete se nepříjemné změti kabelů.

Vysoká funkčnost a snadné ovládání skříňové lampy

U skříňových lamp dbejte především na smysluplnou funkci a jednoduchou obsluhu. Modely, které můžete ovládat dálkovým ovládáním, lze také nainstalovat na méně přístupná místa. Stmívací světla můžete nastavit individuálně. Chcete-li vařit nebo číst, zvolte jasné světlo, pro příjemné večery lehce tlumené. Pomocí otočných bodových světel můžete cíleně osvětlit konkrétní místa a osvítit tak obzvláště atraktivní nebo velmi tmavé oblasti.
Snadnější používání se skříňovou lampou: průchozí šatní skříň s centrální lampou na stropě.

Náš závazek kvality: pečeť Tchibo TCM

Když si zakoupíte skříňové lampy u Tchibo, očekávejte zařízení s dlouhou životností, které se vyznačuje vynikající kvalitou. Pečetí TCM, zkráceně „Tchibo Certified Merchandise“, zaručujeme, že spolupracujeme pouze s vybranými dodavateli a že všechny naše produkty jsou pravidelně kontrolovány externími subjekty v průběhu celého výrobního procesu. Kromě toho klademe maximální důraz na vysokou funkčnost a atraktivní design.
Skříňové lampy ve vysoké kvalitě u Tchibo: Tyč na šaty v tmavé dřevěné skříni s prázdnými ramínky – osvětlená svítícím páskem na zadní stěně.