Dámská obuv s odděleným palcem – vzdušný hit letní módní obuvi

Jak se začne oteplovat, nohy uvězněné v ponožkách a botách se rychle začnou potit. Dopřejte jim raději svobodu v otevřených botách. Opravdu dobrou volbou je dámská obuv s odděleným palcem. Chodidla chrání pouze měkká podrážka, zatímco zbytek nohy může volně dýchat ze všech stran. V Tchibo najdete dámskou obuv s odděleným palcem, která odpovídá vašemu vkusu, vyrobenou z jemné kůže nebo pestrobarevných textilií.

Dámské žabky

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
zbývá pár kusů
-43 %
Žabky
299
169
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů

Co je to vlastně dámská obuv s odděleným palcem?

Mezinárodně je dámská obuv s odděleným palcem známější pod názvem Flip-Flop®, protože při chůzi vydává podobný zvuk. Původní verze je vyrobena z jednoduchého plastu a je součástí každodenního oblečení v mnoha zemích, které se nachází v teplém podnebí. Také u nás byla k dostání první dámská obuv s odděleným palcem v podobě žabek, které se nosí hlavně u bazénu a na pláži. Mezitím tato dámská obuv dobyla ulice měst v mnoha vysoce kvalitních designech.
Dámská obuv s odděleným palcem v různých provedeních patří k nejoblíbenější letní volnočasové obuvi.

Atraktivní dámská obuv s odděleným palcem jako obuv pro volný čas

Moderní dámská obuv s odděleným palcem již nepředstavuje jen boty na koupání. Pouze základ boty zůstal stejný: jednoduchá silná podrážka a vrchní pásek, který je připevněn ve středu přední části a po stranách podrážky. Tento pásek odděluje palec od ostatních prstů. Široké různobarevné pásky z pestrobarevných textilií, často ozdobené barevnými korálky, kamínky či střapečky, podobně jako jemné kožené varianty dělají z dámské obuvi s oddělenými palci atraktivní volnočasovou obuv.
Dámská obuv s odděleným palcem se skvěle hodí také k letním šatům.

Jak nejlépe nakombinovat dámskou obuv s odděleným palcem?

Velmi kvalitní módní dámská obuv s odděleným palcem se hodí k jakémukoli oblečení, ke kterému byste si vzali i sandály nebo polobotky – k dlouhým džínám, letním capri kalhotám či ležérním šortkám. Dámská obuv s odděleným palcem je také vhodná k nošení se sukněmi a šaty, ale v takovém případě by měla mít podobu pantoflí s nízkým podpatkem. Tím se vaše holé nohy opticky pozvednou a prodlouží a budete vypadat vyšší.

Co je třeba vzít v úvahu při nákupu dámské obuvi s odděleným palcem?

U páru dámské obuvi s odděleným palcem nemůžete nic pokazit. Jen se ujistěte, že vám dokonale sedí podrážka. Pokud je trochu malá, bude vás její okraj nepříjemně tlačit do paty. Pokud je příliš velká, bude vám dámská obuv s odděleným palcem padat z nohou. Pokud kladete důraz na komfort, vyberte si model s co možná nejsilnější podrážkou. Ta utlumí nárazy vašich kroků na tvrdém asfaltu.

Jak vyčistit otisky nohou v dámské obuvi s odděleným palcem

Máte rádi svou neskutečně pohodlnou dámskou obuv s odděleným palcem a nosíte ji téměř každý den? Pak se jen stěží vyhnete tomu, aby se na podrážkách časem nevytvořil nevzhledný otisk nohy. Jedná se o zaschlé skvrny od potu, které můžete odstranit trochou citronové šťávy nebo octa. Tip: Častěji střídejte různé páry bot a když sedíte, nechávejte dámskou obuv s odděleným palcem volně viset.
Při sezení můžete nechat dámskou obuv s odděleným palcem volně viset, abyste tak minimalizovali otisky nohou na stélce.

Kvalitní dámská obuv s odděleným palcem od společnosti Tchibo

Ať už se jedná o jednoduché verze s gumovými podrážkami a textilními pásky nebo vysoce kvalitní dámskou obuv s odděleným palcem s koženými pásky a předtvarovanými podrážkami, při nákupu nové dámské obuvi s odděleným palcem od společnosti Tchibo si můžete být jisti, že dostáváte kvalitní produkt. To stvrzuje pečeť kvality TCM (Tchibo Certified Merchandise). Všechny boty jsou před uvedením do prodeje testovány na škodlivé látky nezávislými instituty.
U Tchibo najdete na kvalitu otestovanou dámskou obuv s odděleným palcem v nejrůznějších provedeních.