Budíky: pro včasné ranní vstávání

Je to pravděpodobně jeden z nejvíce nenáviděných předmětů v pondělí ráno, a přesto je nepostradatelný pro náš každodenní život: budík. Ať už s vyzváněním, s hudbou rádia nebo se světlem: Budíky zajišťují, že vstaneme včas a nezmeškáme žádné důležité termíny. Tchibo má v nabídce budíky pro nejrůznější požadavky. Kupte si svůj budík snadno a nekomplikovaně v našem online obchodě.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Digitální budík LCD řízený rádiovým signálem
449
zbývá pár kusů
Analogový budík v retro stylu
499
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Designový budík, analogový
449
zbývá pár kusů

Budíky řízené rádiovým signálem: na sekundu přesné

Pokud chcete vědět čas zcela přesně, pak je pro vás budík řízený rádiovým signálem ten pravý. Díky anténě poskytuje vždy nejaktuálnější hodnotu platného času. Mimochodem, signál pro naše rádiové hodiny pochází z vysílače DCF77 poblíž Frankfurtu nad Mohanem, který vysílá jednotný časový signál pro celou západní Evropu. U budíků řízených rádiovým signálem nemusíte tedy nikdy nastavovat čas a můžete se stoprocentně spolehnout na jeho přesnost.
Nadčasová klasika: Černý retro budík stojí na stole.

Trochu retra neuškodí: budíky ve starém stylu

Dnes má funkci budíku kdejaké zařízení: smartphony a tablety, fitness náramky, PC... Ale všem těmto užitečným zařízením chybí jedno: styl. Pokud se ráno chcete v posteli probouzet s kouzlem minulých desetiletí, pak se vyplatí nákup retro budíku. Nejtypičtějším modelem je určitě kulatý budík se dvěma polokulovými zvonky. Tato varianta existuje již od doby industrializace a dodnes neztratila své kouzlo. Jednoduchý analogový budík s minimalistickými funkcemi má navíc ještě jednu výhodu: velmi snadno se ovládá.
Vstávání s dobrou náladou: Žena leží na posteli a vypíná budík řízený rádiovým signálem, který stojí na nočním stolku.

Radiobudíky

Mnoho lidí, kteří si koupí budík, nemohou stejný zvuk alarmu po několika nocích už ani slyšet. Je mnohem pestřejší nechat se probudit motivujícím ranním vysíláním v rádiu. Pokud lze váš budík navíc připojit k internetu, máte téměř neomezený výběr stanic. V každém případě se vyplatí nejnovější rádiový standard DAB +, který zní mnohem lépe než tradiční velmi krátké vlny, zkráceně VKV. Stačí se rozhlédnout v online obchodě Tchibo a najít si své oblíbené zařízení.

Digitální budíky s mnoha funkcemi

Jako u mnoha elektrických zařízení přibylo i starému dobrému budíku v poslední době nepočítaně funkcí. Mnoho digitálních budíků nyní dokáže zobrazit teplotu i vlhkost vzduchu a slouží tak jako multifunkční zobrazovací panel v ložnici. I co se týče designu jsou budíky zcela v popředí. Některá avantgardní zařízení vypadají jako malé kosmické lodě a místo zvuku vás probudí záblesky světla. Nakonec se sami rozhodnete, které funkce potřebujete a které ne. Každopádně je praktický budík spánkové fáze, který v noci sleduje vaše pohyby a probudí vás až tehdy, když to nejlépe odpovídá vašemu přirozenému rytmu.

Takto vydrží váš budík nejdéle

Kromě pravidelné výměny baterie není u digitálních budíků příliš na co dbát. Ale analogový budík s tradičním hodinovým strojkem potřebuje náležitou péči. Pokud vám hodně záleží na vybraném modelu, bylo by dobré, kdybyste jej každé tři až pět let nechali u hodináře zkontrolovat. Tam můžete nechat hodinový strojek také občas naolejovat. Tak bude váš budík s vámi mnoho let.
Revize budíku: pohled dovnitř hodinového strojku analogového budíku.

Naše pečeť TCM je naším slibem kvality

Budíky Tchibo podléhají jako všechny naše produkty přísným požadavkům na kvalitu. Od jednotlivých dílů až po finální zpracování máme vše pod nejpřísnější kontrolou a zajišťujeme nejvyšší možnou kvalitu našeho zboží. To zaručuje pečeť TCM, kterou najdete na našich produktech. TCM je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“. Na tuto pečeť se můžete při nákupu spolehnout.
Vzbuďte se odpočatí: Mladá žena leží na posteli, vedle ní spí muž a na nočním stolku stojí budík.