Aromatizovaný ovocno-bylinný čaj s přichutí lesních plodů – 8 x 20 nálevových sáčků

649
Kč/kg 1 158,93
vč. DPH
  • Na skladě
termín dodání
Stř 7.12.2022 - Čtv 8.12.2022
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Doručení do kamenného obchodu: bohužel není možné
  • Přepravní náklady: Doprava zdarma
  • Ovocný čaj s výrazným, sladce ovocným aroma bobulí
  • Zážitek z čaje s dobrým pocitem: nálevové sáčky jsou vyrobené z bioplastu, sáčky z papíru a box z kartonu s certifikací FSC

Aromatizovaný ovocno-bylinný čaj s přichutí lesních plodů – 8 x 20 nálevových sáčků

Obj. číslo 150933
Úžasný zážitek v růžových barvách! Tento ovocný čaj je prostě geniální – jak opticky, tak chuťově díky výraznému, sladce ovocnému aroma. V záplavě jeho vůně přestanete alespoň na chvíli vnímat hluk a ruch všedního dne.

Složení

Aromatizovaný ovocno-bylinný čaj s přichutí lesních plodů:
Složení: šípky (41 %), ibišek (35%), listy ostružníku (15%), přírodní aroma (5%), máta peprná, brusinky (0,1 %), maliny (0,1 %), borůvky (0,1 %), červený rybíz (0,1 %), jahody, ostružiny (0,1 %).

Informace o výrobku

Obsah: 8x 20 nálevových sáčků à 3,5 g = 560 g

Prodávající:

Tchibo Praha, spol. s r.o.
Želetavská 1449/9
140 00 Praha 4
V džungli každodenního všedního života se pořád něco děje. Proto je dobré alespoň občas na chvíli vypnout a uvolnit se. A právě pro tento případ pro Vás máme něco speciálního: TEA by Tchibo zajistí svým cool designem v nápadných oblíbených barvách skutečně dobrou náladu, a navíc upoutá každý pohled. Ať už se rozhodnete pozvat na návštěvu přátele, uspořádat pyžamový den, nebo se chystáte pracovat z domova, každý druh čaje nabízí speciální chuťový zážitek. A kromě obvyklé vysoké kvality od Tchibo, která se skrývá v každém šálku, nepřijde zkrátka ani životní prostředí. Obalové i nálevové sáčky jsou vyrobené z udržitelných materiálů. Prostě zážitek pro naprosto skvělou náladu a dobrý pocit.
Nálevový sáček zalijte vroucí vodou a nechejte 5–8 minut vyluhovat! Jen tak získáte bezpečný produkt. 1 čajový sáček na 200ml vody.

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečným zářením.

Tukan Tadeáš

Toužíte mít v kuchyni něco speciálního? Pak můžete sáhnout po tomto mimořádném ovocném čaji! Nejenže svým růžovým designem upoutá každý pohled, ale okouzlí i svým výrazným, sladce ovocným aromatem bobulí. Perfektní čaj pro každého, kdo si chce dopřát chvíli odpočinku u šálku čaje. Ostatně, život je tak pestrý, jak si ho uděláme.

Obj. číslo:

150933

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo