Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
k dispozici malé množství kusů
1

Dámské šperky, které podtrhnou vaši krásu

Kvalitní šperky patří k nejkrásnějším doplňkům, které můžete nosit. V závislosti na designu mohou šperky váš vzhled buď doplnit, nebo zcela utvářet: Nabídka je pestrá a dává vám na výběr z rozmanitých krásných kousků – od decentních a klasických kousků až po nápadné "statement" šperky. Navíc se zde například dozvíte, jaký dámský šperk vám nejvíce sluší a jak ho můžete za všech okolností vkusně kombinovat. Prohlédněte si náš sortiment a kupte si hodinky a šperky jednoduše na internetu u značky Tchibo!

Jak najdete vhodné šperky

Vzájemné kombinování šperků

Aktuální módní trendy sice nemají žádná pevná pravidla, ale několik rad vám pomůže stylově kombinovat vaše samostatné šperky. Rozhodně neuděláte chybu, pokud zkombinujete například šperky ze stejných odstínů kovu – tedy stříbro se stříbrem, růžové zlato s růžovým zlatem atd. Zvláště elegantně působí kombinace šperků podobného stylu: Zvolte tedy buď jednoduché a minimalistické šperky, nebo vyzdobené designy. Ideální je kombinovat šperky z ladící šperkové sady.

Řetízky kombinujte s výstřihem

Řetízek na krku a top budou ladit především tehdy, budou-li mít podobný tvar. To například znamená, že se ke kulatému výstřihu zvláště hodí krátký řetízek. Hranatý výstřih můžete také doplnit krátkým řetízkem, ale doplňte ho hranatými prvky, jako je například trojúhelník. Působení výstřihu ve tvaru V doplníte skvěle řetízky, které se ve výstřihu sbíhají do špičky. A navíc platí: Čím hlubší je výstřih, tím větší může být šperk. Ale i k uzavřeným, decentním rolákovým výstřihům se hodí dlouhé, třeba i několikařadé řetízky s pěkným přívěskem. Tak si zajistíte ten správný šmrnc.

Tyto náušnice se hodí k vašemu tvaru obličeje

Pokud máte spíše kulatý obličej, budou vám slušet především dlouhé, visící náušnice. Takové náušnice opticky prodlouží váš obličej a krk. Užší konturu vytvoří také hranaté náušnice. Pokud máte obličej v srdcovitém tvaru, je vaše brada v porovnání s čelem velmi drobná. Proto můžete nosit například velké kruhové nebo dlouhé trapézové náušnice. Na úrovni brady vám šperky vyrovnají proporce. Ženy s rovnoměrným oválným tvarem obličeje mají to štěstí, že jim sluší téměř každé náušnice: Skvěle na vás vypadají například velké náušnice v pestrých barvách a nápadné tvary. Pokud dáváte přednost decentnímu stylu, vyzkoušejte kruhové náušnice nebo malé pecky.

Darujte radost v podobě šperků

Pečlivě vybraný kvalitní šperk udělá vaší přítelkyni jistě velkou radost. Například prsten je symbolem nekonečna, řetízek s přívěskem se nosí blízko u srdce – oba jsou tedy symboly intenzivního vztahu plného náklonnosti a lásky. Darujete-li náramek, bude to šperk, který bude mít žena stále na očích a bude jí vás připomínat. Víte, co chcete šperkem vyjádřit? Pak už záleží jen na správné velikosti. Zaznamenejte si například v nestřeženém okamžiku průměr nebo délku šperku vaší přítelkyně na kus papíru. Později můžete velikost v klidu změřit.

Důležitá kritéria pro koupi šperků

Snášenlivost

Dříve docházelo zvláště u mladých žen často ke kožním reakcím na šperky – byl to následek alergie na obsažený nikl. Dnes je naštěstí možné takovým reakcím předejít použitím anti-alergenních materiálů. Mezi ně patří například ušlechtilá ocel, která se používá i v lékařství. Bez váhání můžete také volit vzácné kovy, jako je stříbro a zlato, což je sázka na jistotu. Dobře snesitelné jsou také šperky z kůže. Zvláště v létě je velkou výhodou přírodního materiálu oproti umělé kůži to, že je prodyšný: Zabrání tak například pocení pod koženým náramkem – příjemně se nosí a vytváří příjemné klima pro pokožku.

Zpracování

Dámské šperky by měly být dobře zpracované, aby vás řetízek, náramek a spol. co možná nejdéle provázely životem. Dobré zpracování poznáte například podle toho, že mají všechny kovové prvky zaoblené a zabroušené rohy a sváry jsou naprosto vyhlazené. Zvláště filigránové prvky šperku jsou přesně zpracované. Podobná pravidla platí u prvků z kůže. Například vytlačené dírky v kožených páscích hodinek by měly být čisté a nikoli roztřepené. To platí nejen u šperků ze vzácných kovů, ale i u kvalitních módních šperků. U těch poznáte čisté zpracování například podle toho, že na špercích nejsou zbytky lepidla. Vsazené detaily, jako jsou například drobné krystaly, jsou nalepené rovně.

Objevte úžasné krásné šperky značky Tchibo

Stříbrné šperky

Nabízíme vám naši stříbrnou řadu, která obsahuje nádherné šperky s nadčasovým působením. Najdete tu módní designy od elegantních po nápadné, od malých pecek do uší po dlouhé řetízky s přívěskem.

Módní šperky

V našem sortimentu módních šperků najdete třpytivé krystaly Swarovski® a "statement" šperky, ale také ležérní náramky nebo proslulé prsteny. Zde si můžete vybrat nádherné doplňky pro každý den za výhodné ceny.

Zlaté šperky

Pokud upřednostňujete šperky v teplých barevných tónech a v klasickém odstínu, podívejte se do naší kategorie zlatých šperků. Zde nabízíme vybrané kousky z tohoto vzácného kovu.

Hodinky

Zvolíte-li jedny z našich dámských hodinek, získáte tak mnohem víc, než pouhý měřič času. Náš sortiment vám nabízí moderní modely například z ušlechtilé oceli nebo s atraktivními koženými pásky.

Náš příslib kvality u dámských šperků

Chceme vám vždy nabízet šperky, které vás rozzáří i za mnoho let, a proto máme vysoké nároky na materiály, zpracování a funkčnost. Zajišťujeme, aby naše šperky odpovídaly našim vysokým očekáváním, a to pravidelným interním testováním kvality, ale také ověřováním u externích institutů. Jako důkaz získají naše produkty pečeť „Tchibo Certified Merchandise“, ve zkratce TCM.

Při koupi šperků přes internet byste měli mít vždy ihned k dispozici všechny informace o produktu. Chceme totiž zajistit, abyste si u nás koupili přesně ten šperk, který bude odpovídat vašim představám. Hodinky s koženým páskem ze skutečné kůže tedy poznáte na první pohled díky pečeti "Echtes Leder" (Pravá kůže). Označené "GUT GEMACHT" (DOBŘE VYROBENO) uvádí, že je kůže navíc bez obsahu chrómu a byla tedy získána s ohledem na životní prostředí a zdraví.