×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Zahradní křeslo s podnožkou

4 690
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Z kvalitního akátového dřeva s certifikací FSC®
  • Samostatná podnožka
  • Ergonomická lehací plocha
  • Odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům

Zahradní křeslo s podnožkou

Obj. číslo 91602

Pohodlný zahradní nábytek

S tímto křeslem si můžete na zahradě nebo na terase vychutnat krásné okamžiky relaxace: křeslo má samostatnou podnožku a jeho ergonomický tvar zajišťuje, že je výjimečně pohodlné. Zahradní křeslo je vyrobeno z kvalitního akátového dřeva s certifikací FSC® a je odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům.

Barva:

Šedá lazura

Materiál:

Masivní akátové dřevo s certifikací FSC®
Montážní materiál: galvanizovaná ocel

Rozměry:

Křeslo (š x v x h) cca 68,5 x 94 x 95 cm
Podnožka (š x v x h) cca 42 x 31 x 42 cm

Nosnost:

Křeslo max. 130 kg
Podnožka max. 40 kg

Příslušenství:

Včetně montážního materiálu a návodu k sestavení

Upozornění:

Zboží se dodává v rozloženém stavu
Dodávka zahrnuje 1 balení
Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více na https://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-spolecenska-odpovednost-v-tchibo-c400069086.html.
Akátové dřevo se díky své pevnosti, ohebnosti a vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům dokonale hodí pro výrobu venkovního nábytku. Elegantní žluto-hnědá až tmavě červená barva dělá z každého výrobku skutečný unikát. Akátový zahradní nábytek je k dostání také v elegantním šedém tónu nebo v moderní bílé či modré.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.

Obj. číslo:

91602

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu