Spací pytle pro miminka – pro dobrý spánek po celou noc

Pro ty nejmenší ještě nejsou normální lůžkoviny vhodné. Proto jsou do jednoto roku věku dítěte správnou volbou spací pytle pro miminka - a často ještě i pak. Zajišťují, aby byl váš potomek vždy zahalen měkkým materiálem, šetrným k pokožce a mohl tak optimálně odpočívat, aniž by mu překážela deka. Vyberte si z různých motivů a barev v Tchibo a vytvořte ty nejlepší podmínky pro nerušený noční spánek a sladké sny!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Spací pytel pro malé děti
699
Spací pytel pro kojence
699

Spací pytle pro miminka jako bezpečná alternativa k lůžkovinám

Spací pytle pro miminka mají smysl hned ze dvou důvodů: chrání před chladem, protože je děti nemohou odkopat jako přikrývku, ale současně i před přehřátím a nebezpečným přetažením přikrývky nebo polštáře přes obličej. Spací pytel se přetáhne jako kombinéza přes pyžamo miminka a pohodlně obepne nohy a horní část těla. Můžete si vybrat mezi variantou bez rukávů a teplým spacím pytlem pro miminka s rukávy na zimu.
Sladké sny ve spacím pytli pro miminka.

Různé spací pytle pro miminka na každé roční období

Stejně jako dospělí v létě vymění péřové lůžkoviny za lehké letní, měli byste i druh spacího pytle pro miminka přizpůsobit sezóně. V létě používejte lehký spací pytel pro miminka, v němž se dítě nebude potit, zatímco na zimu je ideální silnější spací pytel, který spolehlivě hřeje. Zde se nabízí péřový spacák pro miminka. Alternativně můžete ale sáhnout i po prodyšném celoročním spacím pytli z bavlny, ve kterém se bude vaše miminko vždy cítit dobře.
Správný spací pytel pro miminko do každého ročního období.

Jakou velikost spacího pytle pro miminka vybrat?

Novorozenec potřebuje samozřejmě menší spací pytel pro miminka než roční dítě. Pokud je spací pytel příliš velký, hrozí nebezpečí, že do něj kojenec vklouzne příliš hluboko, a kromě toho nedokáže pytel naplnit svým tělesným teplem. Tělíčko tak v noci rychleji prochladne. Abyste zjistili správnou velikost spacího pytle pro své miminko, můžete použít jednoduchý výpočet. Velikost těla vašeho miminka – délka hlavičky + 10 cm na „volnost pohybu“ pro nožičky.

Úsporná varianta: spací pytle pro miminka, které porostou spolu s dětmi

Alternativně se můžete rozhodnout pro spací pytel, který poroste spolu s dítětem. Díky důmyslnému provedení se zipy nebo patentkami můžete tento dětský spací pytel prodloužit obvykle o 20 nebo 30 cm, takže ho vaše dítě může používat po delší dobu. Důležité u prodlužovacích spacích pytlů pro miminka jsou prostřihy pro rukávy, které by se měly dát zmenšit pomocí patentek, aby se zabránilo vklouznutí paží dovnitř.

Objednejte si spací pytle pro miminka u Tchibo a udělejte něco dobrého

U Tchibo se můžete spolehnout, že spací pytel i oblečení pro miminko je vyrobeno z kvalitní biobavlny šetrné k pokožce a kvalitně zpracováno. Za to ručí pečeť TCM. Zkratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a uděluje se pouze produktům, které vyhovují našim vysokým nárokům na kvalitu.
Spací pytle pro miminka, které „rostou spolu s dítětem“.