×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Projekční budík řízený rádiovým signálem

599
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici

Projekční budík řízený rádiovým signálem

Obj. číslo 44024
Zobrazuje čas, datum, den v týdnu, vnitřní teplotu a čas buzení. Automatické nastavování času a přechod na letní a středoevropský čas. Možnost zapnout projekci a otočit o 180°, např. na stěnu pokoje nebo strop. Funkce snooze pro odložené buzení. Vzrůstající hlasitost zvonění. Možnost nastavit dva časy buzení. Síťové nebo bateriové napájení. Vzdálenost projekce max. 3 m. Včetně síťového kabelu, dvou baterií a návodu k obsluze. Z plastu.

Barva:

černá
světlo projekce červené

Rozměry:

pouzdro (š x v x h): cca 15 x 8 x 3 cm
displej cca 7 x 5 cm

Stáhnout další informace o výrobku

Tento projekční budík je řízený jedněmi z nejpřesnějších hodin na světě: cesiovými atomovými hodinami v Braunschweigu, které se odchylují pouze o 1 sekundu za milion let. Přesný čas je rádiovým signálem v pravidelných intervalech vysílán speciálním vysílačem umístěným nedaleko Frankfurtu a může být přijímán v okruhu zhruba 1500 km. Z plastu.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.
Quality Reference:
Quality Reference:
3 Year Guarantee

Obj. číslo:

44024

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo