Ponožky pro miminka s roztomilými vzory

Již od prvního dne by měly být nožičky vašeho zlatíčka chráněny před chladem: Ponožky pro miminka s měkoučkou vnitřní stranou z froté jsou perfektní jako první ponožky pro miminko. Když vaše dítě podniká první pokusy o lezení, jsou ideální ponožky s protiskluzovou podrážkou, které zajišťují bezpečnou stabilitu. Prohlédněte si náš velký sortiment ponožek pro miminka v různých velikostech, s roztomilými a barevnými designy. Váš výběr vám dodáme pohodlně k vám domů!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Dětské bavlněné ponožky, 5 párů
229
 
K dostání v těchto variantách:
 
Dětské froté ponožky, 5 ks
229
 
K dostání v těchto variantách:
 
Dětské froté ponožky, 3 páry
129
 
K dostání v těchto variantách:
 
Protiskluzové ponožky, 2 páry
179
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Dětské ponožky, 3 páry
129
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Dětské podkolenky, 2 páry
129
 
K dostání v těchto variantách:
 

Při koupi dbejte na tyto body

Materiály šetrné k pokožce, například biobavlna, zajišťují u ponožek pro miminka, že se jemné nožičky nepotí. Velmi důležité je také, aby dobře seděly a poskytovaly vysoký komfort nošení. Aby toto splňovaly, přidává se do většiny ponožek pro miminka elastan. Souhlasíte-li s kvalitou, pak vstupuje do hry váš osobní vkus: ponožky jsou k dispozici v nesčetných, krásných vzhledech a vzorech. Objevte kreativní designy ponožek pro miminka – pro kluky i holčičky.
Protiskluzové ponožky pro miminka podporují vaše dítě při pokusech o první krůčky.

Praktické na lezení i běhání: protiskluzové ponožky pro miminka

Dobývá vaše dítě svět lezením? Nebo se začíná pokoušet o první krůčky? I když je určitě nejlepší volbou bosá nožička, někdy to není možné. Například tehdy, když jsou podlahy na podzim a v zimě studené. Pak byste měli používat protiskluzové ponožky pro miminka. Ty jsou na spodní straně vybaveny protiskluzovými gumovými nopky. Tak má vaše zlatíčko vždy pevnou půdu pod nohama a se zimními ponožkami pro miminka i teplé nohy.
Ponožky pro miminka s nopky pomáhají vašemu dítěti při prvních krůčcích.

Od kdy by se měly obouvat dítěti boty?

Ponožky pro miminka by měly být dlouho to jediné, co nosí vaše dítě na nohách. Boty pro miminka jsou veselým doplňkem pro zvláštní příležitosti, ale pro každodenní používání se nehodí. Od doby, kdy se vaše miminko snaží lézt, můžete používat ponožky pro miminka s nopky nebo i speciální botičky na lezení. Ty se vyrábějí z měkké kůže a mají také protiskluzovou podrážku. Když jsou již krůčky jistější, můžete přejít na první vycházkové botičky, aby vaše dítě mohlo dobývat i svět venku.

Jak najít správnou velikost ponožek

Ponožky pro miminka se - stejně jako ponožky pro dospělé - rozlišují podle velikosti obuvi. I když váš kojenec ještě nenosí boty, je důležité, aby mu ponožky dobře padly. Po narození začněte s nejmenší velikostí: u Tchibo je první velikost ponožek pro miminka 13-15. Poté následuje velikost 16-18 a 19-22. U každého kusu oblečení v online obchodě Tchibo můžete u výběru velikosti zvolit možnost „Zjistit správnou velikost“. Tam najdete praktické tabulky měření.

Jak správně prát ponožky

Ponožky i punčocháče pro miminka by se měly před prvním nošením vyprat. Použijte pro tento účel jemný prací prostředek, vhodný pro citlivou dětskou pokožku, nejlépe bez vůní a fosfátů. Aby se jemné ponožky v pračce neztratily, má smysl použít síťku na prádlo. Tak ochráníte i citlivé aplikace, jako jsou protiskluzové nopky nebo mašličky.
Ponožky i punčocháče pro miminka byste měli před prvním nošením vyprat.

I u ponožek pro miminka se můžete spolehnout na kvalitu Tchibo

Materiály šetrné k pokožce a bez škodlivých látek, velmi dobré zpracování, vysoký komfort nošení a kreativní designy jsou pro nás při výrobě dětských ponožek důležité stejnou měrou. Vysokou kvalitu zaručuje naše pečeť TCM, což je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“. Pokud jde o materiál, sázíme u ponožek pro miminka na ekologicky pěstovanou bavlnu. Objevte i další kvalitní dětskou módu: např. svetry nebo bundy pro miminka.
Naše pečeť TCM vám zaručuje, že u ponožek pro miminka používáme pouze kvalitní materiály.