Schließen

Oboustranné kalhoty na volný čas

179
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • S lehkou prodyšnou tkaninou obsahující vlákno DryActive Plus

Oboustranné kalhoty na volný čas

Obj. číslo 19536
Ať už relaxujete nebo usilujete o vrcholové sportovní výkony - s těmito oboustrannými kalhotami jste vždy dokonale vybaveni. Nezáleží na tom, jak usilovné je Vaše snažení: lehká prodyšná tkanina s vláknem DryActive Plus Vám zaručí, že budete vždy v příjemném suchu, protože vlhkost je přímo odváděna směrem ven. Díky elastanu si kalhoty dlouhodobě udrží svůj tvar a vždy skvěle padnou. Při každém sportu Vám díky tomu poskytnou absolutní volnost. S plochými švy pro skvělý pocit. A navíc jsou nejen maximálně funkční, ale také skvěle vypadají: z jedné strany jsou celé černé, z druhé strany černé
s pasem v kontrastní barvě. Při tréninku Vám se tak budete cítit dobře a pokaždé jinak - přesně podle aktuální nálady. V jednotlivých velikostech: optimálně sedí.
Black LYCRA® je černý elastan - vysoce pružné vlákno, které se používá při výrobě tmavého a černého oblečení. Toto vlákno má jednu velkou výhodu: v látkách tmavých barev je vidět podstatně méně než běžný elastan, s nímž je spojen věčný problém „prosvítání“. Vaše oblíbené oblečení si tak hravě udrží nejen svůj tvar, ale také svou intenzivní rovnoměrnou barvu. Černá zůstane černou. I při častém praní.
Vrcholových sportovních výkonů můžete dosahovat jen při konstantní tělesné teplotě. Speciální vlákno DryActive Plus tělesnou vlhkost nepojme do sebe, ale odvede ji na vnější stranu textilie, kde se rychle odpaří. Vaše tělo tak zůstává i při fyzické námaze příjemně
v suchu a nehrozí mu prochladnutí.
  • prodyšné
  • odvádějí vlhkost
  • dobře drží tvar
88 % polyester, 12 % elastan (Black LYCRA®)
Barva: černé
Praní: 40 °C (program pro jemné prádlo)
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.
Praní
Praní
Šetrný program při maximální teplotě 40 °C
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Jelikož pokožce jsou nejbližší textilie, je tento výrobek přísně kontrolován na přítomnost škodlivých látek. Zadané údaje se přitom zakládají na zákonných požadavcích a mezinárodně uznávaných standardech.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Každá postava je individuální a potřebuje proto přesně tu správnou velikost oblečení. Všechny oděvní výrobky s tímto označením jsou k dostání v individuálních velikostech.

Obj. číslo:

19536

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu