×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Náramkové hodinky řízené rádiovým signálem

1 390
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Automatické nastavení času a přechod mezi letním a středoevropským časem
  • Minerální sklo odolné proti poškrábání a dno z minerálního skla

Náramkové hodinky řízené rádiovým signálem

Obj. číslo 66139
Nastavení času i přechod mezi letním a středoevropským časem probíhá na těchto elegantních pánských hodinkách zcela automaticky. Hodinky jsou vybavené spolehlivým quartzovým strojkem řízeným rádiovým signálem se samostatným ukazatelem sekund. Dno z minerálního skla odolného proti poškrábání umožňuje lepší příjem signálu. Pouzdro z ušlechtilé oceli a černý kožený řemínek s přezkou z ušlechtilé oceli a s ražením umocňují luxusní vzhled těchto kvalitních náramkových hodinek. Sklo na hodinkách je rovněž odolné proti poškrábání.

Vodotěsné do 3 barů

Hodinky snesou postříkání vodou, aniž by se poškodily. Na omezenou dobu navíc vydrží tlak 3 bary (což odpovídá 30metrovému sloupci vody).

Barva:

Ciferník bílý
Ručičky a indexy ve stříbrné barvě
Řemínek černý

Materiál:

Pouzdro z ušlechtilé oceli s dnem z minerálního skla
Minerální sklo
Kožený řemínek s přezkou z ušlechtilé oceli

Rozměry:

Celková délka cca 23 cm
Šířka řemínku cca 20 mm
Průměr pouzdra cca 39 mm

Stáhnout další informace o výrobku

Tyto náramkové hodinky jsou řízené jedněmi z nejpřesnějších hodin světa: cesiové atomové hodiny v Braunschweigu, které se odchylují pouze o jednu sekundu za třicet milionů let. Přesný čas je rádiovým signálem v pravidelných intervalech vysílán speciálním vysílačem umístěným nedaleko Frankfurtu nad Mohanem a může být přijímán v okruhu zhruba 1500 km.
Kvalitní pravá kůže – propůjčuje každému výrobku jedinečný charakter.
Odkaz na kvalitu
Při výrobě našeho koženého zboží používáme vysoce kvalitní pravou kůži. Charakter povrchu, pro kůži charakteristický, činí z každého koženého výrobku něco zcela výjimečného.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.
Quality Reference:
Quality Reference:
3 Year Guarantee

Obj. číslo:

66139

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu