×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Grand Classé Espresso Nicaduzo – 10 kapslí
Bohužel vyprodáno

Grand Classé Espresso Nicaduzo – 10 kapslí

99 Kč Kč/100g: 132 vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Ušlechtilé espresso: silná vůně s tóny tmavé čokolády
  • V nejvyšší kvalitě Grand Classé
  • S certifikátem Fairtrade

Grand Classé Espresso Nicaduzo – 10 kapslí

Obj. číslo: 76688

Uprostřed pásma aktivních vulkánů a tropických deštných pralesů se nachází oblast Nueva Segovia, odkud pochází káva pro naše Grand Classé Espresso Nicaduzo.

Vulkanická půda bohatá na živiny a slunečné nikaragujské klima vytvářejí ideální podmínky pro pěstování prvotřídních zrnek kávy Arabica pro naše kávy z edice Grand Classé.

Ve stínu druhově rozmanitých deštných pralesů mohou plody kávovníku v klidu zrát a rozvíjet svou plnou vůni.

Vychutnejte si plnou vůni naší limitované edice Grand Classé Espresso Nicaduzo s tóny tmavé čokolády.

Informace o výrobku:
Pražená káva mletá
Intenzita: 5
Obsah: 10 kapslí à 7,5 g = 75 g

Cafissimo Grand Classé:

Káva Grand Classé pro kávovary Cafissimo je sestavována našimi experty, kteří cestují po celém světě, aby objevili jedinečná kávová zrnka špičkové kvality. Pro výrobu této exkluzivní kávy přichází v úvahu pouze Arabica výjimečného původu ze zvláštních regionů, pěstovaná speciálními metodami nebo zpracovávaná unikátním způsobem.

Protože vyhledáváme pouze farmy nebo malá pěstitelská družstva nejvyšší kvality, je káva Grand Classé k dispozici jen v omezeném množství.

Stejně jako pro všechny ostatní kapsle Cafissimo se i při přípravě kávy Grand Classé používá výhradně káva vypěstovaná trvale udržitelným způsobem.

Výsledkem takového nasazení a úsilí jsou vždy zcela výjimečná espressa, caffè crema a překapávaná káva – objevte jedinečné kávy Cafissimo Grand Classé.

Cafissimo – Veškerá káva z trvale udržitelné produkce:

Do našich hermeticky uzavřených kapslí Cafissimo používáme pouze kávu a čaj z trvale udržitelné zemědělské produkce. Stisknutím tlačítka si tak v našich kávovarech nejen připravíte nápoj prvotřídní kvality, ale přispíváte i k ochraně přírody a ke zlepšení životních podmínek farmářů.

Společně s našimi partnerskými organizacemi pomáháme podporovat ekologicky a sociálně únosné metody pěstování, chránit klima a zachovávat neporušené životní prostředí.

Jen tak můžeme nabízet kávu a čaj nejvyšší kvality — dnes a také zítra.

Jsme na cestě – pojďte s námi.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

76688

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.