×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Fototapeta
Bohužel vyprodáno

Fototapeta Kamenná stěna

549 Kč -49% - Ušetříte 270 Kč!
279 Kč vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Velkoformátový, efektní motiv na stěnu – cca 3,56 x 2,54 m

Fototapeta Kamenná stěna

Obj. číslo: 52549

S touto fototapetou si na svých čtyřech stěnách vykouzlíte pozoruhodný prvek. Tapeta se skládá ze 16 částí, které se jednoduše a bez viditelných spojů sestaví v nástěnný motiv velikosti XXL, který je působivý a vyzařuje klid a bezpečí. Součástí výrobku je speciální lepidlo na tapety, takže se do instalace můžete pustit hned bez odkladu.

Rozměry:

cca 3,56 x 2,54 m

Jednoduše se přilepí na stěnu – jak na to

Rozložení:

Jednotlivé archy fototapety si rozložte ve správném pořadí, abyste viděli, jak se mají sestavit dohromady. Každý následující arch překrývá ten předchozí vždy o 5 mm.

Vyznačení:

Na stěnu si narýsujte svislé čáry. Použijte přitom vodováhu a tužku a pro vyznačení odstupu jednotlivých čar vždy přiložte jeden arch fototapety na stěnu. Myslete na 5mm překryv.
Obsah přiloženého lepidla na tapety rozpusťte zhruba ve 2 litrech studené vody. Lepidlo nechte asi 20 minut nabobtnat a potom ho dobře rozmíchejte.

Lepení:

Lepidlo pomocí válečku nebo kartáčku naneste na zadní stranu jednotlivých archů. Dbejte na to, aby okraje byly plně pokryty lepidlem. Fototapetu nechte až 5 minut změknout (všech 16 dílů po stejně dlouhou dobu). Papír se přitom mírně povytáhne.

Umístění:

Každý arch urovnejte podle svislých čar vyznačených na stěně. Začínejte přitom u vyznačeného středu. Archy nechte překrývat nejprve nahoře/dole nebo po straně. Archy opatrně vyhlaďte směrem shora dolů vlhkou houbou, aniž byste je posunuli. Větší vzduchové bubliny vytlačte houbou ven. Menší vzduchové bubliny zmizí samy, až fototapeta uschne.

Opravy:

Okraje nyní můžete oříznout ostrým nožem. Tak bude okraj nejčistší. Fototapetu ale také můžete mírně poodlepit a okraje zastřihnout nůžkami.
Tapetu otřete vlhkým hadrem nebo houbou, abyste odstranili zbytky lepidla.

Tip:

Pokud byste chtěli fototapetu opět odstranit, navlhčete ji předtím vodou.

Kvalita

Odkaz na kvalitu

Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

52549

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Exkluzivní on-line nabídka Toto zboží je možné koupit pouze na internetu. Není k dostání v obchodech Tchibo.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.