×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Fototapeta Kamenná stěna

549 -49%
279
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Velkoformátový, efektní motiv na stěnu – cca 3,56 x 2,54 m

Fototapeta Kamenná stěna

Obj. číslo 52549
S touto fototapetou si na svých čtyřech stěnách vykouzlíte pozoruhodný prvek. Tapeta se skládá ze 16 částí, které se jednoduše a bez viditelných spojů sestaví v nástěnný motiv velikosti XXL, který je působivý a vyzařuje klid a bezpečí. Součástí výrobku je speciální lepidlo na tapety, takže se do instalace můžete pustit hned bez odkladu.

Rozměry:

cca 3,56 x 2,54 m

Rozložení:

Jednotlivé archy fototapety si rozložte ve správném pořadí, abyste viděli, jak se mají sestavit dohromady. Každý následující arch překrývá ten předchozí vždy o 5 mm.

Vyznačení:

Na stěnu si narýsujte svislé čáry. Použijte přitom vodováhu a tužku a pro vyznačení odstupu jednotlivých čar vždy přiložte jeden arch fototapety na stěnu. Myslete na 5mm překryv.
Obsah přiloženého lepidla na tapety rozpusťte zhruba ve 2 litrech studené vody. Lepidlo nechte asi 20 minut nabobtnat a potom ho dobře rozmíchejte.

Lepení:

Lepidlo pomocí válečku nebo kartáčku naneste na zadní stranu jednotlivých archů. Dbejte na to, aby okraje byly plně pokryty lepidlem. Fototapetu nechte až 5 minut změknout (všech 16 dílů po stejně dlouhou dobu). Papír se přitom mírně povytáhne.

Umístění:

Každý arch urovnejte podle svislých čar vyznačených na stěně. Začínejte přitom u vyznačeného středu. Archy nechte překrývat nejprve nahoře/dole nebo po straně. Archy opatrně vyhlaďte směrem shora dolů vlhkou houbou, aniž byste je posunuli. Větší vzduchové bubliny vytlačte houbou ven. Menší vzduchové bubliny zmizí samy, až fototapeta uschne.

Opravy:

Okraje nyní můžete oříznout ostrým nožem. Tak bude okraj nejčistší. Fototapetu ale také můžete mírně poodlepit a okraje zastřihnout nůžkami.
Tapetu otřete vlhkým hadrem nebo houbou, abyste odstranili zbytky lepidla.

Tip:

Pokud byste chtěli fototapetu opět odstranit, navlhčete ji předtím vodou.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Obj. číslo:

52549

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu