×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Digitální budík řízený rádiovým signálem

379 -39%
229
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici

Digitální budík řízený rádiovým signálem

Obj. číslo 46535
Pohybové čidlo pro pohodlnou aktivaci funkce snooze pro odložení buzení a pro aktivaci podsvícení displeje. Se dvěma rámečky na kryt na výměnu – v růžové a modré barvě. Automatické nastavování času a přechod na středoevropský a letní čas. Budík zobrazuje čas, datum, den v týdnu a čas buzení. Vzrůstající hlasitost zvonění. Včetně dvou baterií.

Barva:

bílá
vyměnitelné rámečky na kryt v růžové a modré barvě

Rozměry:

kryt (š x v x h) cca 8 x 9 x 2 cm

Stáhnout další informace o výrobku

Tento budík je řízen jedněmi z nejpřesnějších hodin na světě: cesiovými atomovými hodinami v Braunschweigu, které se odchylují pouze o jednu sekundu za třicet milionů let. Přesný čas je rádiovým signálem v pravidelných intervalech vysílán speciálním vysílačem umístěným nedaleko Frankfurtu a může být přijímán v okruhu zhruba 1500 km.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.
Quality Reference:
Quality Reference:
3 Year Guarantee

Obj. číslo:

46535

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu