×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Caffè Crema Tanzania Machweo
Za 100 Věrnostních zrnek jen 249 Kč
Bohužel vyprodáno

Caffè Crema Tanzania Machweo

299 Kč Kč/kg: 598 vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Jemná a vyvážená, s decentním meruňkovým akcentem
  • 100 % arabica z kávových farem s certifikátem Rainforest Alliance
  • 500 g zrnkové kávy v exkluzivním dárkovém balení

Caffè Crema Tanzania Machweo

Obj. číslo: 84139

„Machweo“ – toto svahilské slovo znamená západ slunce. Symbolizuje zemi, která – se svými stepmi zalitými oranžově zlatým světlem – spoutá každého návštěvníka svým neodolatelným kouzlem. Tanzanie spojuje nejúžasnější protiklady přírody: od „střechy Afriky“, za kterou je označováno působivé Kilimandžáro, až po národní park Serengeti, kde svůj domov našli nejen lvi.

Nesmírně rozmanitá flóra a fauna nenechává žádná přání nesplněna. Zejména hora Mbeya v jihozápadní části země nabízí perfektní podmínky pro pěstování vynikající kávy arabica.

Tato limitovaná kávová specialita je stejně rozmanitá jako přírodní krajina v Tanzanii. Edice Tanzania Machweo není k dostání jen jako kapsle Cafissimo, ale také jako zrnková káva.

Edice Tanzania Machweo je díky své mimořádné, jemné chuti s decentním meruňkovým akcentem příslibem skutečně jedinečného požitku z kávy.

Rainforest Alliance

Jistě jste si již při nákupu někdy všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co ale vlastně symbolizuje?

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

U našich kávových produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

Další důležitý krok ke 100% udržitelnosti u společnosti Tchibo. Jsme na cestě – pojďte s námi.

Fairtrade

Název Fairtrade mluví za vše. Pečeť FAIRTRADE představuje spravedlivý obchod a je tak zárukou minimální ceny i odměny. Ty jsou použity pro obecní projekty, jako jsou nemocnice nebo školy.

Nákupem produktů s certifikací FAIRTRADE můžete aktivně přispět ke zlepšení životních a pracovních podmínek malých zemědělců a jejich rodin ze zemědělských zemí.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

84139

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo