×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Caffè Crema Tanzania Machweo

299
Kč/kg 598
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Jemná a vyvážená, s decentním meruňkovým akcentem
  • 100 % arabica z kávových farem s certifikátem Rainforest Alliance
  • 500 g zrnkové kávy v exkluzivním dárkovém balení

Caffè Crema Tanzania Machweo

Obj. číslo 84139
„Machweo“ – toto svahilské slovo znamená západ slunce. Symbolizuje zemi, která – se svými stepmi zalitými oranžově zlatým světlem – spoutá každého návštěvníka svým neodolatelným kouzlem. Tanzanie spojuje nejúžasnější protiklady přírody: od „střechy Afriky“, za kterou je označováno působivé Kilimandžáro, až po národní park Serengeti, kde svůj domov našli nejen lvi.

Nesmírně rozmanitá flóra a fauna nenechává žádná přání nesplněna. Zejména hora Mbeya v jihozápadní části země nabízí perfektní podmínky pro pěstování vynikající kávy arabica.
Tato limitovaná kávová specialita je stejně rozmanitá jako přírodní krajina v Tanzanii. Edice Tanzania Machweo není k dostání jen jako kapsle Cafissimo, ale také jako zrnková káva.

Edice Tanzania Machweo je díky své mimořádné, jemné chuti s decentním meruňkovým akcentem příslibem skutečně jedinečného požitku z kávy.
Jistě jste si již při nákupu někdy všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co ale vlastně symbolizuje?

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

U našich kávových produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

Další důležitý krok ke 100% udržitelnosti u společnosti Tchibo. Jsme na cestě – pojďte s námi.
Název Fairtrade mluví za vše. Pečeť FAIRTRADE představuje spravedlivý obchod a je tak zárukou minimální ceny i odměny. Ty jsou použity pro obecní projekty, jako jsou nemocnice nebo školy.

Nákupem produktů s certifikací FAIRTRADE můžete aktivně přispět ke zlepšení životních a pracovních podmínek malých zemědělců a jejich rodin ze zemědělských zemí.

Obj. číslo:

84139

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo