Předplatné kávy

Časté dotazy

Smlouvu na předplatné kávy lze uzavřít pouze online. V konfigurátoru si vyberete preferované druhy kávy a – podle předplatného – případně ještě kávovar. Pak určíte požadované množství kávy, interval dodávek atd. Hotovo! Požadovaná káva vám pak bude pravidelně dodávána až domů.
U předplatného kávy si můžete vybrat z celé řady kávovarů a druhů kávy. Patří mezi ně naše oblíbené plnoautomatické kávovary a kávovary na kapsle.
Frekvenci dodávek si můžete nastavit individuálně. Podle toho, kolik kávy týdně vypijete, si můžete vybrat dvoutýdenní až tříměsíční intervaly dodávek (každé 2 týdny, každé 3 týdny, jednou měsíčně, každých 5 týdnů, každých 6 týdnů, každých 7 týdnů, každé 2 měsíce, každé 3 měsíce).
U předplatného kávy činí minimální hodnota objednávky na jednu dodávku 999 Kč a dodání je zdarma. Množství kávy a intervaly dodávek lze pohodlně nastavit a upravit online.
Ano, dodávky v rámci předplatného kávy jsou zdarma. Minimální hodnota objednávky na jednu dodávku je 999 Kč.
Ano, v rámci předplatného kávy nabízíme výběr kvalitních kávovarů, které se dokonale hodí k našim kávám – v závislosti na svém výběru obdržíte při uzavření smlouvy o předplatném kávy kávovar za zvýhodněnou cenu.

Předplatné kávy včetně kávovaru

U předplatného kávy si můžete vybrat z řady kávovarů a druhů kávy. Patří mezi ně naše oblíbené plnoautomatické kávovary a kávovary na kapsle.
Pokud si při nákupu kávovaru pořídíte předplatné, získáte další výhody. Mezi ně patří 20% sleva na vybranou kávu a také exkluzivní sleva na samotný kávovar.
Frekvenci dodávek si můžete nastavit individuálně. Podle toho, kolik kávy týdně vypijete, lze zvolit dvoutýdenní až tříměsíční intervaly dodávek (každé 2 týdny, každé 3 týdny, jednou měsíčně, každých 5 týdnů, každých 6 týdnů, každých 7 týdnů, každé 2 měsíce, každé 3 měsíce).
Předplatné kávy bez kávovaru můžete kdykoli zrušit. V případě předplatného s kávovarem musí být realizovány alespoň 4 dodávky kávy. Zrušení je možné po uplynutí příslušného minimálního počtu dodávek kávy.

Přepnutí/přerušení

Své předplatné kávy můžete kdykoli upravit na tchibo.cz pod „Moje Tchibo“ a provést změny ohledně druhu kávy, množství dodávky nebo intervalu dodávek.
Předplatné kávy bohužel nelze kombinovat s jinými slevami nebo akcemi.
Ano, předplatné kávy můžete pozastavit v e-shopu v části „Můj online účet Tchibo“. Za tímto účelem jednoduše vyberte další požadované datum dodávky.
Dodávka do zahraničí bohužel není v současné době možná.
Výběrem možnosti: „Více káv k předplatnému“ přejdete do konfigurátoru. Zde si můžete vybrat z dalších druhů kávy.
Pokud si při nákupu kávovaru pořídíte předplatné, získáte další výhody. Mezi ně patří 20% sleva na vybranou kávu a exkluzivní sleva na samotný kávovar.
Předplatné kávy bez kávovaru lze kdykoli zrušit. Na předplatné s kávovarem se vztahují jiné podmínky: V případě předplatného kávy s kávovarem musí proběhnout minimálně 4 dodávky kávy. Zrušení je možné po uskutečnění příslušného minimálního počtu dodávek kávy.

Zrušení předplatného kávy

  • Předplatné můžete zrušit kdykoli v e-shopu v záložce „Moje Tchibo“.
  • Pokud datum příští dodávky připadá na některý z příštích šesti dnů, je objednávka již na cestě. Zrušení bude zaznamenáno a proběhne po této dodávce kávy.
  • V případě, kdy jste si kromě předplatného kávy objednali i kávovar, bude zrušení zaznamenáno a smlouva o předplatném skončí po odběru sjednaného minimálního počtu dodávek kávy. Kávovar si následně můžete ponechat.