Podmínky účasti v programu TchiboCard

1. Účast

Program věrnostních karet TchiboCard je věrnostní program pro zákazníky Tchibo Praha, spol. s r.o. (dále jen „Tchibo Praha“). Do programu TchiboCard se lze zaregistrovat v obchodech Tchibo, on-line na tchibo.cz a také prostřednictvím bezplatné zákaznické infolinky 800 900 826. V obchodech Tchibo Vám bude vydána věrnostní karta ihned. Pokud o ni zažádáte on-line, zašleme Vám ji během 3 až 4 týdnů, a to pouze v rámci území České republiky. Stálá věrnostní karta Vám bude zaslána během 3 až 4 týdnů po registraci pouze v rámci území České republiky. O TchiboCard můžete požádat jen v případě, že je Vám minimálně 18 let a máte bydliště v zemích Evropského hospodářského prostoru. TchiboCard je platná pouze v obchodech Tchibo v České republice a v internetovém obchodě www.tchibo.cz.

2. Sběr a čerpání Věrnostních zrnek

Za každou 1 Kč Vašeho nákupu s platnou kartou TchiboCard obdržíte 1 VZ. Nasbíraná VZ propadají nejdříve po 24 měsících od nákupu vždy k 30. 4. kalendářního roku. VZ se načítají za Vaše nákupy a jsou nepřenosná. Každých nasbíraných 50 Věrnostních zrn můžete pak při nákupu proměnit ve slevu na nákup v hodnotě 1 Kč. Možnost výměny Věrnostních zrn za slevu není možné uplatnit při nákupu dárkových karet.

3. Vypovězení, změna, ukončení věrnostního programu

Tchibo Praha si vyhrazuje právo věrnostní program kdykoli pozastavit, upravit jej dle aktuálních právních předpisů, pozměnit jeho části nebo jej zcela ukončit. Změny budou včas uveřejněny v obchodech Tchibo a na www.tchibo.cz. Účastníci věrnostního programu mohou svou účast kdykoli ukončit okamžitou výpovědí zaslanou Tchibo Praha. Výpověď ze strany Tchibo Praha je možná jen s dodržením lhůty 30 dnů. Kompletní pravidla věrnostního programu najdete na www.tchibo.cz.

4. Ochrana osobních údajů

Společnost Tchibo Praha, spol. s r.o., IČO: 16190793, se sídlem Želetavská 1449/9, 140 00 Praha –Michle bude zpracovávat jako správce údajů Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mail a telefonní číslo.

Zpracování výše uvedených údajů provádíme pro účely použití v rámci věrnostního programu TchiboCard (zejména vedení Vašeho účtu věrnostního programu, evidence Vašich VZ, poskytování výhod věrnostního programu). Právním základem pro zpracování osobních údajů za těmito účely je plnění smlouvy, resp. podmínek účasti ve věrnostním programu. Poskytnutí Vašich osobních údajů je v tomto případě nezbytným předpokladem pro Vaši účast ve věrnostním programu. V případě, že nám osobní údaje neposkytnete, nemůžete se účastnit věrnostního programu.

Zaškrtnutím „Ano, chci dostávat e-mailem informace o aktuálních nabídkách Tchibo a výhodách pro majitele TchiboCard“ souhlasíte se zpracováním výše uvedených osobních údajů pro marketingové účely, a to pro účely optimalizace naší nabídky a rozesílání obchodních sdělení prostřednictvím e-mailu. Právním základem pro zpracování osobních údajů za těmito účely je Váš souhlas. Poskytnutí Vašich osobních údajů je v tomto případě dobrovolné a Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat písemným sdělením zaslaným na service@tchibo.cz nebo na adresu TchiboCard, P. O. Box 09, 225 09 Praha 025.

Na telefonní číslo, které jste nám poskytli, vám můžeme formou SMS zprávy poslat slevové kupony, upozornění na slevu nebo jiný členský benefit. Právním základem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem Tchibo spočívající v podpoře prodeje u členů věrnostního programu. Pokud chcete zasílání dalších SMS zpráv odmítnout, postupujte dle pokynů uvedených v textu SMS zprávy nebo kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku na čísle 800 900 826.

Vaše osobní údaje budou předány ke zpracování společnosti Tchibo GmbH, se sídlem Überseering 18, 22297 Hamburk, Německo, zapsané u rejstříkového soudu v Hamburku pod č. HRB 43618. Dále mohou být osobní údaje předány ke zpracování pro výše uvedené účely osobám, které jsou součástí skupiny Tchibo, a jejich obchodním partnerům, zejména osobám zajišťujícím tisk a přepravu reklamních materiálů. Aktuální seznam zpracovatelů naleznete na webových stránkách Tchibo Praha.

Vaše osobní údaje budeme uchovávat až po dobu 3 let od ukončení Vašeho členství ve věrnostním programu.

Jako subjekt údajů, jehož osobní údaje zpracováváme, můžete vůči nám uplatnit tato práva: právo požadovat přístup k osobním údajům a informacím o jejich zpracování, právo na opravu nebo výmaz osobních údajů, právo na omezení zpracování údajů, právo na přenositelnost údajů, právo vznést námitku proti zpracování údajů a právo podat stížnost u dozorového úřadu (Úřadu pro ochranu osobních údajů ČR, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7).

Se svými dotazy se můžete obrátit na e-mail: service@tchibo.cz nebo na adresu TchiboCard, P. O. Box 09, 225 09 Praha 025.

Často kladené dotazy najdete zde.

Přehled všech výhod najdete zde.

* Službu zasílání informačních e-mailů můžete samozřejmě kdykoli a bez udání důvodů zrušit prostřednictvím odkazu uvedeného na konci každého informačního e-mailu.