SchließenZahradní židle: pohodlí venku

Když přijde léto, teploty stoupají a špatné počasí už je za námi, táhne nás to ven. Sluneční paprsky si však můžeme správně užívat až na pohodlném nábytku v zahradě nebo na terase. Pomocí zahradních židlí si vytvoříte vlastní malou venkovní oázu přímo před svými dveřmi. S tím správným nábytkem ze sortimentu Tchibo si rychle a jednoduše vytvoříte příjemné prostředí. Nechte se inspirovat!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Zahradní relaxační lounge křeslo, petrolejové
Zahradní relaxační lounge křeslo, šedé
2 990
2 990
Zahradní skořepinová židle
1 990
Lounge křeslo se samostatnou podnožkou, bílé
Lounge křeslo se samostatnou podnožkou, vintage grey
4 490
4 490
Zahradní houpací křeslo Rope
6 990
Lounge křeslo se samostatnou podnožkou, bílé
Lounge křeslo se samostatnou podnožkou, vintage grey
4 490
4 490
Zahradní relaxační lounge křeslo, petrolejové
Zahradní relaxační lounge křeslo, šedé
2 990
2 990
-25 %
Polštář na sezení
999
749
Skládací zahradní židle s područkami
1 990
Nafukovací venkovní taburet, Ø cca 55 cm
499
Polštář na sezení
1 290
-15 %
Zahradní křesla, polyratan, 2 ks
12 990
10 990
Zahradní lavička Boho
13 990
-32 %
Sedák
1 190
799
Designové křeslo s podnožkou
12 990
Zahradní skořepinová židle s područkami, černá
Zahradní skořepinová židle s područkami, šedá
2 490
2 490
Bohužel vyprodáno
Bohužel vyprodáno
Zahradní židle Boho
3 490
Bohužel vyprodáno
Bohužel vyprodáno
Prémiový plážový koš XL
34 990
Bohužel vyprodáno

Ideální zahradní židle pro vás

Vhodné zahradní židle si vybírejte podle svého vkusu a svých požadavků. Můžete si například rozmyslet, jestli chcete mít jen jedno místo k sezení nebo celou sedací soupravu, kterou případně můžete doplnit i o stůl. Můžete si vybrat klasické zahradní židle, kompletní sedací soupravy nebo velký lounge nábytek, jako jsou zahradní křesla. Díky rozmanitým konstrukcím, modelům a materiálům najdete zaručeně vhodný venkovní nábytek pro svou zahradu. Pro snadnější rozhodování vám nabízíme přehled různých variant.
Lákavý jídelní prostor venku: Na terase stojí prostřený stůl s modrým ubrusem a pět zahradních židlí ze dřeva.

Praktický jídelní prostor nebo pohodlný koutek na odpočinek

Zahradní židle určené k jídlu venku musí svou výškou sezení odpovídat jídelnímu stolu. Menší sedací plocha a rovné opěradlo zajišťují správné držení těla při sezení a při jídle. Kdo chce pohodlnější sezení, zvolí lounge nábytek se silným polstrováním, do kterého se můžete příjemně usadit. Místo je možné šetřit se skládacími židlemi nebo stohovatelnými modely v sadě. Velký komfort nabízejí také pohodlná zahradní lehátka. Na tomto zahradním nábytku můžete slunečné dny trávit obzvláště příjemně.
Dvě zahradní židle ze dřeva stojí na terase s výhledem do zelené zahrady – před nimi malý čtvercový dřevěný stůl s vázou.

Zahradní židle ze dřeva

Správný materiál by měl být odolný vůči povětrnostním vlivům a měl by se hodit k vašemu stylu. Zahradní nábytek ze dřeva je obzvláště robustní a hodí se k přirozenému rustikálnímu stylu. Zahradní židle jsou vyrobeny z místních nebo tropických dřevin, které odolají každému počasí a bez problémů je lze nechávat venku. Jen ošetřené dřevo by se pro zachování stálých barev mělo uchovávat pod plachtami nebo jiným zakrytím. To platí i pro nábytek z ratanu, tedy tenkých, spletených palmových vláken, která se mohou v důsledku vlhkosti začít lámat. V průvodci pro zahradní nábytek naleznete další informace k materiálům.

Romantický nebo moderní styl s kovovými židlemi

Zahradní židle vyrobené z kovu vytvářejí na terase romantický nebo industriální vzhled. Tento materiál je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům, ale zvláště na přímém slunci se může velmi rychle zahřívat. Nenechávejte tedy například hliníkový zahradní nábytek příliš dlouho stát na slunci, abyste se vyhnuli bolestivému spálení. Případně můžete židle kombinovat s textilními polstry, které zajistí pohodlné sezení a lepší vyrovnávání teploty.

Zahradní židle na balkon

Ten, kdo nemá k dispozici zahradu nebo terasu, si může svou osobní venkovní oázu zařídit také na balkoně. Praktický nábytek na balkon má konstrukci, která šetří místo a vytváří příjemné prostředí pro jídlo a relaxaci. Vhodné jsou především skládací nebo stohovatelné židle na balkon, které lze na omezeném prostoru balkonu rychle uklidit na stranu nebo umožňují snadnější uložení na zimu. Tchibo nabízí optimální venkovní nábytek pro všechny příležitosti. Objevte nyní v rozmanitém sortimentu svou oblíbenou židli!
Zahradní židle na balkon: Na malém balkonu stojí dvě dřevěné židle a čtvercový dřevěný stůl.

Trvalá kvalita, na kterou je spolehnutí

Společně s našimi partnery se značkou FSC a PEFC zaručujeme, že takto označené výrobky ze dřeva pocházejí z trvale udržitelného lesního hospodaření. Můžete si tak být jisti, že nový zahradní nábytek z tropického dřeva přispívá k ochraně deštných pralesů. Zaručenou kvalitu získáte s našimi produkty TCM, které patří k „Tchibo Certified Merchandise“. Vybraní výrobci a exkluzivní výroba podle kritérií společnosti Tchibo slibují tu nejvyšší funkčnost a odolnost.
Dobrá kvalita vašich zahradních židlí: V zahradě sedí pět dospělých u stolu při jídle, zatímco dvě děti kolem dovádí. Nad nimi visí rozsvícený lampionový řetěz.