Kuchyně s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky: přesně na míru dle vašeho přání

Ty nejlepší večírky se stejně konají vždy v kuchyni. Kuchyň je prostě srdcem celého bytu. Při vaření, pečení, jídle, milém posezení – každý den se zde několikrát setkáváme. Není tedy žádným překvapením, že útulné a praktické zařízení kuchyně vyžaduje spoustu času. Kuchyně s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky od Tchibo jsou perfektním počátkem krásných a funkčních věcí.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Univerzální komoda
4 490
1 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 490 Kč
-55 %
Univerzální komoda
4 490
1 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 490 Kč
  • Pracovní vozík
6 490
4 490
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 490 Kč
-30 %
Pracovní vozík
6 490
4 490
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 490 Kč
  • Závěsná univerzální skříňka
3 290
2 490
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 490 Kč
-24 %
Závěsná univerzální skříňka
3 290
2 490
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 490 Kč
  • Skříňka v lékárenském stylu »Clara«, černá
9 990
7 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 7 990 Kč
-20 %
Skříňka v lékárenském stylu »Clara«, černá
9 990
7 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 7 990 Kč
Skříň na pračku s vyklápěcí pracovní plochou
7 990
Multifunkční skříň
9 490
Servírovací vozík »CN3«, modrý
9 990
Univerzální úložná skříň se 2 dvířky
9 990
Kovový barový vozík »CN3« se zásuvkou, bílý
9 990
Servírovací vozík
4 990
Kuchyňský pracovní vozík
6 990
  • Servírovací vozík
5 990
3 990
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč
-33 %
Servírovací vozík
5 990
3 990
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 990 Kč

Kuchyně s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky – co je a není praktické?

Kuchyně s vestavěnými spotřebiči je praktická tehdy, pokud se v ní dá dobře pracovat. To znamená, že dobře využijete místo a snadno uložíte všechny nezbytné věci, které budete mít zároveň i dobře po ruce. Otáčecí skřínka na hrnce například optimálně využije jeden roh prostoru. Kombinace velkých a malých zásuvek vytvoří místo pro veškeré příslušenství. Promyšlené umístění elektrospotřebičů a skříněk zabrání tomu, aby si dveře a zdvihy vzájemně překážely a abyste do sebe vzájemně naráželi mezi lednicí, sporákem a spíží.
Bílá kuchyně s vestavěnými spotřebiči – sporákem, digestoří a závěsnými skříňkami – stojí na tmavé dřevěné podlaze.

A co je krásné na kuchyni s vestavěnými spotřebiči?

Vestavěná kuchyně se vyznačuje tím, že jsou skříňky, pracovní desky a kuchyňské spotřebiče z hlediska designu vzájemně sladěny. Dle toho, pro jaké materiály se rozhodnete, vždy zdůrazníte něco jiného. Pokud zvolíte u vašich skříněk design dřeva, bude kuchyně působit ihned útulným dojmem. Elegantně a střízlivě působí hladké tvary, které se nabízejí také například u otevřených kuchyní, u kterých se v prostoru nacházejí další různé předměty. Neutrálně působí elektrospotřebiče s přední částí z nerezové oceli – tento materiál propůjčí kuchyni celkový lesk.
Vestavěná kuchyně s dřevěnými čely a dlouhými kovovými úchytkami a také s mikrovlnou troubou na bílé pracovní desce.

Kuchyně s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky

K základní výbavě každé kuchyně dnes patří vedle dřezu, sporáku a lednice také myčka na nádobí a pro mnohé z nás i mikrovlnná trouba. Pokud si u společnosti Tchibo objednáte kuchyň s vestavěnými spotřebiči, budou tyto elektrospotřebiče již v dodávce. Budou do ní vestavěny a na přání vám je vybavíme vhodnými čely, která se budou hodit ke skříňkám. Tak bude vše vzájemně ladit. Pokud si pořizujete nové spotřebiče, měli byste dbát na nízkou spotřebu energie a rozhodnout se pro modely minimálně energetické třídy A.

Nejdůležitější je správné naplánování

Aby ve vaší nové kuchyni bylo vše na správném místě, má detailní naplánování skutečně smysl. Položte si pár důležitých otázek: Kolik skříněk vlastně potřebuji? Jaké elektrospotřebiče by se měly vestavovat? Kde je přípojka vody? Kde je okno a neměl by tam stát stůl? Rovněž si promyslete, jak dlouhá by měla být pracovní deska a jaké zásuvky, lišty s háčky či další zařízení si přejete mít v dosahu. I když to zní velice banálně, změřte si, jak velká vaše kuchyně vlastně je! Pak si u společnosti Tchibo jednoduše vyberte vaši novou kuchyň s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky.

Nemáte pro kuchyni s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky dost místa?

Hlavně v malých bytech je stanovení rozměrů kuchyně docela náročné. Umístit sem kompletní kuchyň s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky nebude jistě nic lehkého. Ale u Tchibo naleznete kuchyňské bloky různých velikostí. Je důležité zároveň ušetřit místo a umístit sem i všechny důležité předměty. Může se podařit zázrak, kdy budete mít k dispozici sice pouze dvě varné desky a jednu mikrovlnou troubu, ale zato lednici a docela dost místa ve skříňkách.
Malá kuchyně s vestavěnými spotřebiči – malým dřezem, dvěma varnými deskami, digestoří a dvěma bílými policemi.

Kvalita na prvním místě

Kvalita na prvním místě u Tchibo znamená, že ty nejvyšší požadavky klademe již na výběr materiálů, jednotlivých dílů a subdodavatelů. To samé platí také pro výrobu a zpracování. Dle těchto zásad jsou vyráběny také kuchyně s vestavěnými spotřebiči & kuchyňské skříňky, které byly oceněny pečetí TCM. TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise" a zaručuje našim zákazníkům dodržování našich kvalitativních principů.
Nalézt tu správnou kuchyni: Mladý muž, žena a jejich malá dcerka se smějí a stojí zády k pracovní ploše v bílé vestavěné kuchyni.