Zahradní nábytek – pocit dovolené pro váš domov

Ať už snídaně zalitá sluncem nebo vlahé letní večery pod širým nebem – se zahradním nábytkem se stane domácí koutek přírody opravdu útulným místem. Díky lavičkám, lehátkům a stolům odolným vůči povětrnostním vlivům lze obytný prostor rychle přemístit ven a připravit na hodiny odpočinku na čerstvém vzduchu. Dopřejte si kousek dovolené na vlastní zahradě a objevte mnoho kreativních možností v široké nabídce nábytku Tchibo.

Balkonový nábytek a zahradní nábytek

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-20 %
Zahradní sada nábytku, 3dílná, šedá
4 990
3 990
-20 %
Konferenční stolky v betonovém vzhledu, kulaté, 2 ks
4 990
3 990
-16 %
Lehátko se sluneční stříškou a stoličkou
2 990
2 490
-10 %
Lounge křeslo
4 990
4 490
zbývá pár kusů
-17 %
Zahradní křeslo, polyratan a eukalyptus
3 990
3 290
zbývá pár kusů
Chladicí box se stolním fotbalem
5 990
Zahradní skořepinová židle
1 990
-33 %
Nafukovací venkovní taburet, Ø cca 55 cm
599
399
Sklápěcí stolek na balkon
1 990
-25 %
Sada zahradního nábytku Santorini
19 990
14 990
zbývá pár kusů
-7 %
Designové křeslo s podnožkou
12 990
11 990
zbývá pár kusů
Designová sada zahradního nábytku
29 990
-16 %
Sada zahradního nábytku v bambusovém vzhledu
29 990
24 990
-22 %
Polštář na sezení
1 290
999
Bohužel vyprodáno
-23 %
Odkládací stolky, 2 ks
2 990
2 290
Bohužel vyprodáno

Udělejte si venku pohodlí pomocí zahradního nábytku

Pohodlné venkovní posezení a stolování lze snadno a rychle realizovat zahradním nábytkem. Všechny kusy nábytku, které by jinak našly místo pod střechou, jsou k dispozici také v provedení pro venkovní použití. Vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům a masivní provedení zaručují, že nábytek vydrží vítr i rozmary počasí a bude vám dlouho dělat radost. Cesta ke správnému rozhodnutí o nákupu přitom vede od správného druhu nábytku až k optimálnímu materiálu. V Tchibo najdete velký výběr zahradního nábytku i tipy pro jeho nákup.
Zahradní nábytek pro společné trávení času: šest dospělých sedí na terase u jídelního stolu a živě si povídají. Na stole je použité nádobí a skleničky na víno.

Venkovní jídelna

Správnou jídelnu na terase zařídíte zahradním stolem a vhodnými židlemi. Stůl – jako střed vašeho nového, vzdušného obytného prostoru - by měl poskytovat místo k sezení alespoň čtyřem osobám. Obdélníkový tvar je obzvláště kompaktní, zatímco kulatý zahradní stůl zve ke společenským hovorům. U šířky židlí dbejte na dostatek prostoru, aby si lidé, kteří sedí vedle sebe, nepřekáželi. Zahradní nábytek by měl také stát na rovném povrchu, abyste mohli jídlo i nápoje servírovat bez nebezpečí převrácení.
Zahradní nábytek zajišťuje pohodlí: na dřevěné terase je nábytek s dřevěnými nožičkami, bílými sedacími podložkami a různými dekorativními polštáři.

Útulný zahradní salonek

Opravdu útulná bude terasa s pohodlným zahradním nábytkem jako v salonku. Extra velké sedací plochy a měkké čalounění a polštáře, do kterých se můžete ponořit, slibují skvělé pohodlí venku. Nízké kusy nábytku lze také zkombinovat se stejně nízkým stolem, a tak můžete na tuto praktickou dodatečnou odkládací plochu pokládat občerstvení a nápoje. Kombinované sedací soupravy nabízejí perfektní balíček zahradního nábytku pro útulný venkovní obývací pokoj. Nebo buďte kreativní a sestavte si svůj vlastní zahradní obývací prostor ze sortimentu Tchibo.

Zahradní nábytek jako malý ostrůvek klidu

Pokud nechcete mít venku hned celou místnost, můžete si v zahradě vytvořit pěkné oázy klidu pomocí zahradních laviček nebo lehátek. Tento menší nábytek lze snadno umístit na mnoha místech a nemusí stát nutně na terase. Zahradní lavička v zeleni je perfektní pro pohodlné posezení pod širým nebem, zatímco lehátko na trávníku vyzývá k odpočinku na slunci. Pokud nemáte k dispozici zahradu, můžete i pomocí balkónového nábytku vytvořit příjemnou atmosféru i v nejmenším prostoru.

Robustní a estetický: správný materiál pro zahradní nábytek

Většina venkovního nábytku je vyrobena ze dřeva, které vytváří přirozený, rustikální vzhled a je obzvláště odolné proti povětrnostním vlivům. Kov, plast a hliník vypadají v závislosti na designu moderně až romanticky, ale v zimě by měly být chráněny krytem na zahradní nábytek. Svěží, moderní prostředí slibuje stále oblíbenější ratanový nábytek z proplétaného materiálu z ratanové palmy. Je lehčí než masivní dřevo, ale na dešti může křehnout a tmavnout. Při výběru materiálu proto dbejte na rovnováhu mezi odolností a estetičností. Tipy a informace najdete v našem průvodci zahradním nábytkem.
Otec sedí se svou malou dcerou na ratanovém zahradním nábytku – před nimi stojí ratanový stůl s miskou s ovocem, zeleninou a pomerančovým džusem.

Udržitelná kvalita Tchibo

Produkty Tchibo zaručují nejen vysokou kvalitu a dobré zpracování, ale také udržitelný výrobní proces. Výrobky s pečetí FSC nebo PEFC označují dřevěné výrobky ekologického původu, zatímco značka „Tchibo Certified Merchandise“ (TCM) umožňuje na první pohled rozpoznat zboží, které splňuje naše vysoké nároky na kvalitu. Tak můžete nakupovat s čistým svědomím a zcela se spolehnout na to, že naše výrobky splňují to, co slibují.
Zahradní nábytek dobré kvality: Na malé terase v zahradě stojí dvě tmavé zahradní židle s červenými sedáky a područkami a také stůl.