Organizéry pro přehlednější den

Pořádek je prý půl života. A někdy se vám může skutečně zdát, že úklidem trávíte polovinu svého času. Naštěstí tu jsou praktické organizéry ve všech tvarech a velikostech. Od krabiček, přes příborníky až po boxy na kabely – organizéry se postarají o to, že často používané věci budete mít vždy po ruce, ale zároveň budou uklizené. Na Tchibo najdete online mnoho těchto praktických produktů.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Šatní ramínka s výztuží, 4 ks
199
Zásuvné boxy do lednice, 2 ks
399
Mimořádně úzká ramínka na šaty, 6 ks, černá
249
  • Organizéry do skříně, 2 ks
299
249
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
-16 %
Organizéry do skříně, 2 ks
299
249
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
Držák na lahve do lednice
199
  • Sada úložných boxů s průhledným okénkem
899
499
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 499 Kč
-44 %
Sada úložných boxů s průhledným okénkem
899
499
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 499 Kč
zbývá pár kusů
Úložné pouzdro na šperky
399
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
  • Dřevěný box
349
249
Náhled
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
-28 %
Dřevěný box
349
249
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 249 Kč
zbývá pár kusů
Bohužel vyprodáno
  • Cestovní pytle na boty a prádlo, 6 ks
249
179
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč
-28 %
Cestovní pytle na boty a prádlo, 6 ks
249
179
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 179 Kč
Bohužel vyprodáno
zbývá pár kusů
Úložné boxy do zásuvky, 2 ks, střední
229
zbývá pár kusů

Přehled v potravinách: organizéry v kuchyni

V mnoha kuchyních se najde koutek se zapomenutými potravinami. Tak to být ale nemusí. S trochou dobré vůle a několika praktickými úložnými boxy se tomu lze jednoduše vyhnout. Do organizérů ve špajzu můžete dát polévky v sáčku a další potraviny. Podobný přehled o potravinách můžete mít i v lednici. Sýr a klobásu dejte na servírovací prkénko s víkem. Zelenina vám vydrží déle, když ji vyndáte z plastového obalu a vložíte do spodní přihrádky v lednici. Pomocí těchto malých organizérů docílíte ve své kuchyni nejen pořádku, ale i čistoty.
Organizéry ve skříni: Pohled do otevřené šatní skříně, která je dobře uklizená díky závěsnému systému, šuplíkům a různým krabicím.

Díky praktickým organizérům už ve skříni nebudou hromady oblečení

Organizéry mohou ve vaší domácnosti skutečně něco změnit, například ukládání oblečení. Pravděpodobně znáte situaci, kdy se v určitém okamžiku začne na židli nebo na podlaze v ložnici hromadit oblečení. Pár organizérů v šatní skříni vám pomůže uspořádat si své věci a mít je vždy na dosah ruky. Od držáků kalhot přes ramínka na doplňky až po přihrádky na ponožky – u Tchibo naleznete organizéry, díky kterým zmizí hromady oblečení rychle a natrvalo.
Organizér do zásuvky: Detail ženské ruky, která do šuplíku s organizérem ukládá pásek.

Pořádek i v šuplíku

Na první pohled to vypadá, jako by šuplíky byly dokonalým pomocníkem při úklidu. Když ale otevřete jeden po druhém, možná z toho nepořádku dostanete i strach. Velký nepořádek v zásuvkách vytvářejí především kabely, klíče, hračky a šroubky. Proto se vyplatí rozdělit prostor zásuvky pomocí menších krabiček nebo speciálních organizérů do zásuvky. Pokud jste trochu kreativní, můžete si vyrobit vlastní organizéry z kartonu nebo starých obalů na vajíčka. Takto budete mít přehled o všem.

Boxy, mísy a koše: organizéry pro každou příležitost

Úplnou klasikou mezi organizéry jsou jednoduché krabice. Jsou k dispozici s víkem nebo bez něj, vyrobené ze dřeva, plastu nebo kovu. Rozmanitost krabic je skutečně veliká a lze je vidět na mnoha místech. Jako organizéry můžete používat i koše, záleží pouze na vašem stylu. V poslední době jsou stále módnější a domovu dodávají kouzlo přirozenosti. A pokud máte velmi osobitý styl, můžete si různé misky vyrobit sami. Fantazii se meze nekladou – zkuste upcyklovat a vytvořit si své vlastní organizéry!

Organizéry pro každou kancelář

Především na psacím stole doma a v kanceláři by mělo být krásně uklizeno. S pomocí praktických organizérů se budete moct na práci dobře koncentrovat. Box na kabely se postará například o to, že se vám do sebe nezamotají všechny možné kabely chytrých zařízení. Odkládací místa a pořadače vám pomohou při každodenním papírování. Stručně řečeno, s produkty Tchibo budete mít vždy dobře uspořádanou kancelář a veškeré psací potřeby po ruce.
Otevřená skříň s různými bílými boxy a koši, které pomáhají udržovat pořádek.

Záruka nepřítomnosti škodlivin díky pečeti TCM

Od ukládacích košů až po ramínka na kalhoty – všechny organizéry od Tchibo mají pečeť TCM. Tato tři písmena jsou zárukou „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručují naše vysoké standardy kvality. To znamená mimo jiné také to, že jsou všechny naše výrobky vyráběny bez škodlivých látek. Kontrolu provádí alespoň jeden nezávislý institut, a tak si můžete být jisti, že jsou plastové organizéry Tchibo neškodné a bez jakýchkoli škodlivých látek.
Udržování pořádku: Malá holčička sedí na posteli a uklízí oblečení do velkých organizérů.