Schließen

Těhotenské oblečení

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Bezešvé těhotenské legíny
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
Bezešvé kojicí podprsenky, 2 ks
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
-11 %
Těhotenské topy, 2 ks
449
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
-20 %
Kojicí košilky, 2 ks
499
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
Těhotenské pohodlné kalhoty
699
 
K dostání v těchto variantách:
 
Těhotenské sportovní triko
Těhotenské sportovní triko
399
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
 
K dostání v těchto variantách:
 
Těhotenská sportovní bunda
899
 
K dostání v těchto variantách:
 
Těhotenské šaty v zavinovacím vzhledu
799
 
K dostání v těchto variantách:
 
Těhotenské sportovní triko
Těhotenské sportovní triko
399
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
 
K dostání v těchto variantách:
 

Těhotenská móda pro to nejkrásnější bříško v životě

Když se stanete maminkou, změní se celý váš život – a to už před porodem. I když se teď vše točí okolo budoucího miminka, nezapomínejte během těhotenství samy na sebe: Kvalitní těhotenská móda, která je přizpůsobena vašim jedinečným potřebám, vás podpoří ve vašem krásném těle po všech stránkách. Díky ní budete během těhotenství a kojení vypadat stejně skvěle, jako se budete cítit.

Díky těhotenské módě budete krásně oblečená i v těhotenství

Od kdy máte nosit těhotenskou módu?

Každá žena je jiná a stejně tak je jiné každé těhotenství, takže se řiďte především svým pocitem: Sledujte, jak rychle roste vaše bříško, a kupte si těhotenskou módu ve chvíli, kdy vás začne běžné oblečení tlačit. Koneckonců je hlavní, abyste se vy i vaše miminko cítili pohodlně. U některých nastávajících maminek k tomu dochází již ve čtvrtém měsíci, u jiných roste bříško pomaleji. Až u vás nastane ten správný čas, volte elastické a volně padnoucí oblečení. Takové oblečení se přizpůsobí vašemu tělu, které se bude zaoblovat do krásy. V určité fázi také zjistíte, že vám budou těsnější podprsenky. Pokud si při svlékání všimnete zčervenalých otlaků nebo pokud bude vaše poprsí mírně přesahovat lem, je na čase koupit si novou podprsenku. Podle toho, jak bude probíhat růst vašeho poprsí během těhotenství, může být nutné koupit si novou podprsenku několikrát.

Těhotenské kalhoty nebo břišní pás?

Dříve nebo později si všimnete, že vaše košile jsou čím dál kratší. V této fázi vám může těhotenský břišní pás pomoci ještě chvíli nosit vaše současné kalhoty. Pod tímto pásem není vidět rozepnutý knoflík džínů, vaše bříško je zakryté a podepřené a příjemně zahřáté. V určité chvíli vám ale i ten nejkrásnější těhotenský břišní pás nebude stačit a nastane čas na těhotenské kalhoty. Vaše velká výhoda: Bříško zakryje široký elastický pás a pod bříškem bude namísto toho běžná látka. Těhotenské kalhoty tedy můžete nosit pohodlně a v souladu s módními trendy až do konce těhotenství.

Pohodlně a slušivě do kanceláře

Pokud na vašem pracovišti platí business dresscode, budete i během těhotenství potřebovat profesionálně působící oblečení – které však nesmí tlačit. Jako pohodlná těhotenská móda do kanceláře se hodí například látkové kalhoty nebo tužková sukně s širokým elastickým pasem charakteristickým pro těhotenskou módu. Jako horní díl můžete zvolit široce střiženou těhotenskou halenku nebo tuniku, která poskytne dostatek prostoru pro vaše bříško. Top nechte volně splývat přes kalhoty nebo sukni a kombinujte se sakem, které bude mít minimálně stejnou délku, jako halenka. Elegantní těhotenské oblečení v pouzdrovém střihu vypadá seriózně i s kardiganem.

Těhotenská móda v období kojení

I po těhotenství vás bude běžným dnem provázet funkční těhotenská móda. Zvláště praktické jsou kojící podprsenky: Jejich košíčky lze pomocí jediného knoflíku otevřít a odsunout na stranu, takže můžete miminko snadno nakojit – není nutné se složitě svlékat. Kojící podprsenky si můžete koupit již od 36. týdne těhotenství. Padnou vám i po porodu, protože v této době dosahuje poprsí zpravidla maximální velikosti. Obecně můžete nosit těhotenskou módu ještě prvních šest měsíců po porodu: Díky jejich pružnosti vám budou topy i kalhoty ještě dlouho dobře sedět, než se vám vstřebá těhotenské bříško. Při kojení jsou zvláště praktické dvouvrstvé zavinovací topy.

Kritéria pro výběr těhotenské módy

Snášenlivost

Zvláště v těhotenství je důležité, aby bylo oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou, dobře snášenlivé a šetrné vůči pokožce. Protože skrze oblečení vnímáte vy i vaše miminko vlivy životního prostředí. Těhotenská móda s co nejnižším obsahem škodlivých látek, je vyrobena například z neošetřených přírodních vláken, jako je ekologicky pěstovaná bio bavlna, len nebo kvalitní vlna. Šetrné přírodní barvení vytváří příjemný pocit pro pokožku a zajišťuje, aby nedošlo k drobným podrážděním pokožky nebo ke kontaktní alergii.

Elasticita

Dobré těhotenské oblečení se musí přizpůsobovat růstu vašeho bříška – zaprvé kvůli tomu, aby vás nic netlačilo a nedřelo, a zadruhé aby mělo miminko v bříšku dostatek místa. Látky s obsahem elastanu budou růst s vámi a zajistí, abyste se v každé fázi těhotenství cítila dobře. Pokud není těhotenská móda z elastického materiálu – například halenka – umožňují pohodlné oblékání a svlékání knoflíky na správných místech. Zvláště praktické jsou boty s pružnou vsadkou, abyste do nich mohla snadno vklouznout.

Náš slib pro vaši těhotenskou módu

Chceme vám nabízet těhotenskou módu, která vás provede celým těhotenstvím a zároveň vám poskytne pohodlí a bude dobře vypadat. Abychom toto zajistili, klademe u těhotenské módy velký důraz na funkčnost, zpracování a kvalitu materiálů. Pomocí interních kontrol a ve spolupráci s nezávislými testovacími instituty pravidelně testujeme a ověřujeme kvalitu. Na základě toho obdrží naše produkty pečeť TCM, což je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“.

Při nákupu těhotenské módy přes internet zajišťujeme mimo jiné to, abyste ihned zjistila vlastnosti jednotlivých produktů. Například pečeť „GUT GEMACHT“ (DOBŘE VYROBENO) dokládá, že se jedná o udržitelně vyrobené oblečení, například z nejlepší bio bavlny. K usnadnění výběru doporučujeme, abyste volila těhotenskou módu značky Tchibo ve vaší obvyklé konfekční velikosti – od těhotenské bundy po těhotenské kalhoty.