Stojací & stolní lampy vytvářejí příjemnou atmosféru a dobré pracovní podmínky

Stolní lampa může, dle svého umístění, zajistit romantické či pracovní osvětlení. V obytných prostorech a ložnicích se perfektně hodí k vytvoření teplého bodového osvětlení. Ať je umístíte na jídelní stůl, komodu nebo na okenní parapet – stojací & stolní lampy vytvoří z každého prostoru něco zcela speciálního. K těmto lampám patří rovněž lampy na psací stůl. Díky svému přímému a jasnému osvětlení zajišťují optimální pracovní podmínky jak v kancelářích, tak i v dětském pokoji. U společnosti Tchibo vždy naleznete lampu přímo pro vás.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-50 %
Stolní lampa Skleněná koule
999
499
Stolní lampa se skleněnou koulí, černá
1 990
-9 %
-9 %
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, černá
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, bílá
3 290
2 990
3 290
2 990
Stolní lampa s LED, akumulátorová
999
zbývá pár kusů
-20 %
Hvězda s LED, zlatá
499
399
zbývá pár kusů
Lomená stojací lampa s textilním stínítkem
3 490
-16 %
Kovová stolní lampa, bílá
Kovová stolní lampa, černá
1 790
1 490
1 490
-46 %
Stojací lampa se 4 šatními háčky
2 790
1 490
Stolní lampa se skleněnou koulí, žlutá
1 990
zbývá pár kusů
-25 %
Svíce LED z pravého vosku pro exteriér, 2 ks
999
749
zbývá pár kusů
-28 %
Světelný řetěz s LED
349
249
-16 %
Kovová stolní lampa, bílá
Kovová stolní lampa, černá
1 790
1 490
1 490
Svícen s LED
1 490
-9 %
-9 %
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, černá
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, bílá
3 290
2 990
3 290
2 990
Akumulátorová stolní lampa s LED
1 490
Volně stojací lampa, černá
2 990
zbývá pár kusů
Svítící větvička s LED
549
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-18 %
Pyramidový svícen se svíčkami s LED
799
649
zbývá pár kusů
Kovová stojací lampa
2 990
Kovová stolní lampa
1 990
Kovové nástěnné svítidlo, bílé
Kovové nástěnné svítidlo, černé
1 490
1 490
Stolní lampa s textilním stínidlem, černá
1 990
Trojnohá stojací lampa
2 990
Stolní lampa se stínítkem ve tvaru hřibu, bílá
1 990
Kovová stojací lampa, bílá
2 490
Volně stojací lampa, červená
2 990
Stojací lampa s textilním stínidlem, černá
3 490
Pyramida s hvězdami, s LED
799

Stojací & stolní lampy: malé ostrůvky světla, individuální stejně jako vy

S výškou 70 cm je stolní lampa spíše malým předmětem, který se hodí do každého pokoje a můžete ji umístit všude tam, kde je v blízkosti zásuvka. Pokud by zásuvka k dispozici nebyla, můžete použít stolní lampu na baterie. Vyberte si takový typ lampy, který se bude co nejlépe hodit k vašemu stylu. Moderní stojací & stolní lampy jsou často úzké, rovné a jsou vyrobeny převážně z chladných materiálů, jako je chrom, nerezová ocel či sklo. Pokud dáváte přednost spíše selskému stylu, jsou pro vás vhodné lampy s dřevěnou nohou a textilním stínidlem.
Propracovaný design vaší lampy: Na stole stojí lampa s bílým stínidlem ve stylu vintage, na kterém jsou položeny desky, rozevřená kniha a brýle.

Klasické, romantické či futuristické – dle stylu zařízení bytu

Klasické stojací & stolní lampy se hodí do každého zařízení bytu. Mají typický design stínidla a nohu ze dřeva, kovu, skla či plastu. Jejich vzhled je nadčasově elegantní a stínidlo je většinou směrem dolů otevřené. Patříte-li spíše k romantickým typům, jistě vás ohromí spíše stolní lampa v selském stylu. Pastelové či jinak ozdobené stínidlo z keramiky či textilu v kombinaci s kovovou či dřevěnou nohou se skvěle hodí k rustikálnímu nábytku a k vrzajícím dřevěným parketám. Pokud je váš byt zařízen moderně, tak u Tchibo naleznete i stojací & stolní lampy v jednoduchém futuristickém designu.
Stolní lampa na psacím stole: Mladý muž sedí před notebookem za dobře osvětleným dřevěným stolem, v ruce drží tužku a blok – a kolem něj je tma.

Osvětlení pracovního stolu – pokud je třeba přímé světlo

Zatímco stolní lampy vytvářejí v obytných prostorách pohodovou atmosféru nepřímého osvětlení, lampy k psacím stolům plní zcela opačnou roli. Poskytují přímé, studené bílé světlo a osvětlují tak pracovní místo v kanceláři nebo v dětském pokoji. To podporuje vaši koncentraci, šetří oči a předchází únavě. Ideálně si vyberte lampu s nastavitelným ramenem – tak můžete nasměrovat světlo přesně tam, kde ho právě potřebujete. U stmívatelné stolní lampy můžete dle potřeby také měnit stupeň jasu.

Na čtení nebo lenošení: lampy na noční stolek

V ložnici je lampička na noční stolek prostě nepostradatelná. Pokud chcete lampičku používat na vytváření romantické, útulné atmosféry, stačí stolní lampa s nepřímým, teplým světlem. Pokud si ale chcete večer ještě v posteli číst, potřebujete výraznější osvětlení. Pomocí stmívače si můžete nastavit světlost a výklopným ramenem můžete kužel světla nasměrovat přesně tam, kde ho právě potřebujete. Tchibo nabízí široký výběr lampiček na noční stolek. Projděte si naši nabídku a vyberte si svého favorita!

Flexibilní osvětlení pomocí LED stolních lamp

Většina stolních lamp se dnes vyrábí jako LED lampy. Spotřebovávají méně energie a nezahřívají se. Další výhodou je, že lze měnit „barvu světla“. Můžete si vybrat, zda má vaše lampička vyzařovat teplé bílé světlo (pod 3300 kelvinů) nebo zda s ní chcete osvítit váš pracovní stůl. V druhém případě vybírejte univerzální bílé světlo (3300 až 5300 kelvinů) nebo světlo v barvě denního světla (přes 5300 kelvinů). V dětských pokojích jsou velice oblíbené stolní lampičky ve tvaru koule. Často jsou vybaveny barevným měničem, pomocí kterého je možné barvu světla lampy v určitých intervalech měnit.
Teplé světlo v dětském pokoji: Maminka si hraje s malým dítětem ve svitu stolní lampy, která vyzařuje teplé stíněné světlo.

TCM znamená vynikající kvalitu výrobku

Pokud si zakoupíte stojací & stolní lampy u společnosti Tchibo, můžete se spolehnout na to, že jste získali skutečně kvalitativně vynikající produkt. Za to ručíme naší pečetí TCM, jejíž význam je "Tchibo Certified Merchandise". To znamená, že jak materiál, tak i výrobní procesy našich produktů podléhají velice přísným kontrolám z hlediska kvality. Na dodržování našich vysokých standardů dbáme i u našich partnerů.
Dobrá kvalita pro správné osvětlení: Ložnice, ve které stojí postel, komoda a stůl jsou ponořeny do teplého žlutého světla.