Psací stoly: Ergonomická a dobře organizovaná práce

Co si představíte pod pojmem psací stůl?! Záleží na tom, k čemu ho potřebujete. Pokud doma jen občas vyřizujete papírování a potřebujete systém pro ukládání dokumentů, budete mít o psacích stolech jiné představy než ten, kdo ho používá pravidelně k práci a sedí u něj několik hodin denně. Tchibo nabízí obojí: malé psací stoly do domácnosti a komfortní model do pracovny.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-25 %
Psací stůl ve formě sekretáře
7 990
5 990
-11 %
Trojúhelníkový stůl
4 490
3 990
Rohový psací stůl s dýhovanou hranou
7 990
  • Židle k psacímu stolu, světle šedá
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 990
Náhled
Židle k psacímu stolu, světle šedá
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 990
Designový stůl v kamenném vzhledu s kovovou konstrukcí
5 990
-12 %
Regálový psací stůl
7 990
6 990
Multifunkční stůl
7 990
Kovový psací stůl »CN3« s výklopnými dvířky, bílý
9 990
Základní psací stůl
4 490
Stůl s rychle namontovatelnými nohami
6 990
Kovový psací stůl »CN3« s výklopnými dvířky, šedý
8 990
Kovový psací stůl »CN3« s výklopnými dvířky, černý
9 990
Psací stůl se zásuvkou
7 990
Psací stůl »CN3«
10 990
Skleněný psací stůl »CN3« s kolečky
4 990
-10 %
Rozkládací pracovní stůl z masivního dřeva
9 990
8 990
Lichoběžníkový psací stůl
5 990
Psací stůl s úložným prostorem
7 990
Sekretář se zvýšeným bočním okrajem, šedý
7 990
Sekretář se zvýšeným bočním okrajem, bílý
7 990
-7 %
Skříň s výsuvnou pracovní plochou
6 490
5 990
Psací stůl s úložným prostorem
9 990
Psací stůl s výklopnými přihrádkami
9 990
Rohový psací stůl
13 990
Sekretář »Eklund« se zásuvkami
7 490
-23 %
Konzolový stolek v moderním designu
6 490
4 990
-16 %
Sekretář Bekeson
11 990
9 990

Psací stoly pro domácnost

Pokud hledáte psací stůl, u kterého byste mohli doma vyřídit potřebné papírování, pravděpodobně se nachází v obývacím pokoji nebo v jídelně. V tomto případě není nutná samostatná pracovna nebo kancelář. To však znamená, že stůl by neměl zabírat příliš mnoho místa a měl by vypadat vizuálně přitažlivě. Praktickaý a zároveň krásnaý je malý psací stůl ze dřeva nebo nenápadná varianta z jednou nohou či podnoží s deskou ze skla, dřeva nebo dřevotřísky.
Pořádek u psacího stolu: Bíle zařízená pracovna s psacím stolem stojícím mezi dvěma policemi se složkami a úložnými boxy.

Psací stoly s vlastním úložným prostorem

Součástí atraktivního vzhledu psacího stolu je to, že není přeplněný papíry a drobnostmi. Ideální jsou skříňové prvky se zásuvkami jako základnou, horní deskou nebo odpovídajícím policovým prvkem. Stojanové pořadače jsou praktické pro ukládání dokumentů, zatímco malé zásuvkové boxy jsou ideální pro kancelářské sponky, lepicí pásky a další drobnosti. V sortimentu Tchibo naleznete tisíce doplňků pro udržení pořádku na Vašem psacím stolu. Prohlédněte si online obchod a vyberte si praktický organizér který bude ladit s vaším interiérem!
U tmavé zdi stojí psací stůl s pracovní deskou a tmavými kovovými nohami - vedle něj bílá komoda, na které leží knihy a zelená rostlina.

Kolem psacích stolů

Pokud se rozhodnete pro obyčejnou verzi stolu bez podnože, například se skleněnou deskou na elegantních kovových nohách, budete muset vytvořit prostor jinde. Nejjednodušším řešením je umístit psací stůl vedle police s několika přihrádkami vyhrazenými pro složky, účty, lepidla, razítka a psací potřeby. Dobrou volbou je také stylová komoda s malými a velkými přihrádkami. Pokud chcete mít desku stolu z velké části volnou, je pro notebook nebo počítač ideální samostatný malý počítačový stolek, který lze v ideálním případě výškově nastavit.

Psací stoly pro běžnou práci a do kanceláře

Pokud pracujete v domácí kanceláři nebo musíte vybavit kancelář, jsou nároky na psací stoly zcela jiné. U kancelářského nábytku je nejdůležitější funkčnost. Psací stoly musí být dostatečně velké pro monitor, klávesnici, potřebné dokumenty a jeden nebo dva doplňky. Rohový psací stůl ve tvaru písmene L je obzvláště prostorný a optimálně využívá prostor v místnosti. Některé modely mají integrovanou spodní konstrukci nebo policový prvek, který rovněž poskytuje prostor pro tiskárny, kancelářské materiály a složky. Tip: Krabice na kabely skoncuje s nepříjemnou změtí kabelů pod psacími stoly – chytré kancelářské vybavení!

Při výběru psacího stolu dbejte na jeho výšku a držení těla vsedě

V Tchibo najdete velký výběr kancelářských stolů, které jsou určeny pro soustředěnou a vytrvalou práci. Součástí nabídky jsou také výškově nastavitelné psací stoly, které jsou dobrým řešením, pokud jde o ergonomické sezení. Výška kancelářské židle a psacího stolu by měla být sladěna tak, aby záda byla rovná, ramena vzpřímená a předloktí volně opřená. Pokud zvažujete psací stůl s pevnými nohami, můžete místo něj zvolit kancelářskou židli s nastavitelnou výškou sedáku a ideálně i s nastavitelným opěradlem.
Mladá, rozesmátá blondýna sedí s rovnými zády u psacího stolu - před sebou má klávesnici a monitor.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

U společnosti Tchibo znamená kvalita vysoce kvalitní materiály a zpracování. Výsledkem je pak jejich dlouhá životnost. Šetří také přírodní zdroje a chrání životní prostředí. Pro naše zákazníky je dodržování standardu kvality rozpoznatelné podle naší pečeti TCM, což je zkratka pro "Tchibo Certified Merchandise". Zejména u psacího stolu a dalšího nábytku klademe velký důraz na udržitelně vyrobené dřevo. Označení "S certifikátem FSC®" zaručuje, že dřevo pochází z odpovědného lesního hospodářství.
Dobrá kvalita pro vaše psací stoly: Žena a muž sedí a smějí se se svými dětmi před monitorem u skleněného stolu.