Psací stůl: Ergonomický tvar a dobře zorganizovaná práce

To, co si představíte, když se řekne psací stůl, je přesně to, co potřebujete. Pokud sem tam vyřizujete papírování z domova a potřebujete odkládací plochu na materiály, tak máte jistě jiné představy o psacím stole než někdo, kdo u něj pravidelně pracuje a sedí u něj několik hodin denně. U Tchibo najdete obě varianty, jak malý psací stůl do domácnosti, tak i komfortní model do pracovny.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Psací stůl s úložným prostorem
9 990
-12 %
Regálový psací stůl
7 990
6 990
-7 %
Skříň s výsuvnou pracovní plochou
6 490
5 990
Sekretář Bekeson
11 990
Designový stůl v kamenném vzhledu s kovovou konstrukcí
5 990
Sekretář »Eklund« se zásuvkami
7 490
Kovový psací stůl »CN3« s výklopnými dvířky, šedý
8 990
Skleněný psací stůl »CN3« s kolečky
4 990
-25 %
Psací stůl ve formě sekretáře
7 990
5 990
Rohový psací stůl
13 990
Lichoběžníkový psací stůl
5 990
-10 %
Rozkládací pracovní stůl z masivního dřeva
9 990
8 990
-23 %
Konzolový stolek v moderním designu
6 490
4 990
Multifunkční stůl
7 990
Kovový psací stůl »CN3« s výklopnými dvířky, černý
9 990
-11 %
Trojúhelníkový stůl
4 490
3 990
Psací stůl se zásuvkou
7 990
Psací stůl s výklopnými přihrádkami
9 990
Psací stůl »CN3«
10 990
Stůl s rychle namontovatelnými nohami
6 990
Kovový psací stůl »CN3« s výklopnými dvířky, bílý
9 990
  • Židle k psacímu stolu, světle šedá
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 990
Náhled
Židle k psacímu stolu, světle šedá
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
3 990

Psací stůl na doma

Pokud hledáte psací stůl, na kterém můžete čas od času pracovat, pravděpodobně ho umístíte do obývacího pokoje nebo do jídelny. V takovém případě nepotřebujete vlastní pracovnu, popřípadě kancelář. To však znamená, že stůl nesmí zabírat příliš mnoho místa a musí být vizuálně hezký. Praktický a zároveň pěkný je malý stůl ze dřeva nebo jeho decentní varianta s nohami nebo skříňkami se stolní deskou ze skla, dřeva nebo dřevotřísky.

Psací stůl s úložným prostorem

Jedním z nejhezčích pohledů je pohled na uklizený psací stůl bez papírů a malých věcí. Ideální jsou psací stoly se skříňkami, zásuvkami nebo přidruženými policemi. Šanony jsou praktické pro uložení dokumentů a na kancelářské sponky, lepenky a jiné malé předměty nabízíme malé organizéry do šuplíků. Další příslušenství, které můžete potřebovat k psacímu stolu, najdete v sortimentu Tchibo. Podívejte se do online obchodu a vyberte si praktické organizéry, které se vám budou hodit.

Vše kolem psacího stolu

Pokud se rozhodnete pro jednoduchou variantu psacího stolu bez spodních skříněk, jako je například skleněná deska na elegantních kovových nohách, budete muset úložný prostor vytvořit někde jinde. Nejjednodušším řešením je umístit stůl vedle police, kde bude několik přihrádek vyhrazeno na složky, faktury, lepidla, známky a psací potřeby. Jako alternativa se nabízí stylová komoda s malými a velkými přihrádkami. Pokud chcete z velké části zachovat desku psacího stolu volnou, pak je ideálním řešením samostatný stůl na váš notebook nebo počítač, který lze v ideálním případě i výškově nastavit dle vašich požadavků.

Psací stůl na pravidelnou práci a do kanceláře

Pokud pracujete z domova nebo si zařizujete vlastní kancelář, pak jsou vaše požadavky na psací stůl úplně jiné. U kancelářského nábytku je prvořadá jeho funkčnost. Psací stůl musí být dostatečně velký, aby se na něj vešel monitor, klávesnice, potřebné dokumenty a některé další věci. Rohový stůl ve tvaru písmene L nabízí hodně pracovní plochy, ale také zabírá velký prostor v místnosti. Některé modely mají prostor pro tiskárny, kancelářské materiály nebo složky. Tip: Pokud vám lezou na nervy zamotané kabely pod psacím stolem, pořiďte si speciální box na kabely – inteligentní kancelářské vybavení!

Dbejte na správnou výšku psacího stolu a správné držení těla

U Tchibo najdete širokou škálu kancelářských stolů, které jsou určeny pro koncentrovanou a vytrvalou práci. K dispozici jsou i výškově nastavitelné psací stoly, které jsou dobrým řešením z hlediska dobré ergonomické polohy v sedě. Kancelářská židle a psací stůl by měly být výškově zarovnány tak, abyste seděli rovně, ramena vám visela a předloktí volně leželo na desce. Ke psacímu stolu si pořiďte kancelářskou židli, kterou lze výškově nastavit a v ideálním případě lze polohovat i její opěradlo.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

U Tchibo znamená kvalita vysoce kvalitní materiály a zpracování. To vede k delší životnosti výrobků, šetří zdroje a chrání životní prostředí. Pro naše zákazníky je znakem dodržování požadavků na kvalitu pečeť TCM, což je zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“. Zejména u psacích stolů a jiného nábytku klademe velký důraz na udržitelně těžené dřevo. Štítek „FSC® –⁠ certifikované dřevo“ vám zaručuje, že dřevo pochází z udržitelného lesnictví.