Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Smaltovaná chlebovka s krájecím prkénkem
749
Zásobník na nápoje
799
-33 %
Podnos
599
399
-14 %
Sada mlýnků na sůl a pepř
699
599
Chlebovka s krájecím prkénkem
599
  • Sklenice na latte macchiato, 2 ks
Z ručně foukaného borosilikátového skla s dvojitými stěnami
389
Náhled
Sklenice na latte macchiato, 2 ks
Z ručně foukaného borosilikátového skla s dvojitými stěnami
389
Vakuové dózy na potraviny, 2 ks
299
-39 %
Závěsný regál s držáky kuchyňských potřeb
599
360
  • Šálky na Café Crema, 2 ks
Z ručně foukaného borosilikátového skla s dvojitými stěnami
319
Náhled
Šálky na Café Crema, 2 ks
Z ručně foukaného borosilikátového skla s dvojitými stěnami
319
  • Konvička na přípravu kávy 0,75 l
Konvička na přípravu šesti šálků překapávané kávy s permanentním filtrem
649
Náhled
Konvička na přípravu kávy 0,75 l
Konvička na přípravu šesti šálků překapávané kávy s permanentním filtrem
649
-25 %
Podnos
399
299
Podložky na krájení, 4 ks
199
Roztírací nože, 2 ks
199
-20 %
Krájecí prkénka, 4 ks
249
199
Smaltovaná univerzální mísa
499
Dóza na jablko a dóza na hroznové víno
129
Misky na servírování a zapékání, 4 ks
299
-25 %
Prkénko na sýr
599
449
Svorky z ušlechtilé oceli pro zachování aromatu, 3 ks
199
„Pour Over“: Jednoduchá pomůcka pro spařování čerstvé, aromatické kávy
199
Náhled
Kávový filtr 101 (malý)
Kávový filtr 1x4 (velký)
„Pour Over“: Jednoduchá pomůcka pro spařování čerstvé, aromatické kávy„Pour Over“: Jednoduchá pomůcka pro spařování čerstvé, aromatické kávy
199
279
-20 %
Kovový box na příbory
349
279
-28 %
Závěsný systém s háčky
349
249
Jemné struhadlo
Hrubé struhadlo
199
199
Lahvičky na uchovávání potravin, 2 ks
299
Cestovní kelímek na jogurt
199
Cestovní dóza na svačinu
399
Cestovní láhev na pití
279
1

Pomůcky pro vaření: Praktické příslušenství pro větší pohodlí při vaření

Ať už připravujete chutnou snídani nebo lahodnou večeři, s praktickými pomůckami pro vaření bude krájení, míchání a uchovávání potravin zábava. Objevte v Tchibo vysoce kvalitní sortiment užitečných kuchyňských potřeb, jako jsou například struhadla, nože na chleba nebo svačinové boxy, často dostupné v praktických sadách kuchyňských pomůcek. Při výběru vám pomohou naše tipy a rady.

Kvalitní kuchyňské pomůcky přinášejí spoustu výhod

Potraviny vydrží déle čerstvé

Ovoce, zelenina nebo krájené potraviny mívají omezenou dobu spotřeby. Čerstvé a krájené potraviny jsou v dózách nejen hygienicky zabalené, ale také v chladničce vydrží déle. Mnoho z těchto dóz se také výborně hodí k přepravě a zmražení uvařených pokrmů. Na cestách uvítáte modely s uzamykatelným víkem. Pro pečivo jsou dostupné speciální chlebníky nabízející optimální cirkulaci vzduchu, zatímco smaltované skladovací dózy jsou určené pro sušené potraviny, jako jsou luštěniny nebo rýže, které v nich zůstanou dlouho čerstvé.

Nejdůležitější pomůcky pro vaření

Už se základní sadou kvalitních kuchyňských pomůcek zvládnete provést spoustu kroků. Do každé kuchyně patří nůž na chleba se zoubkovaným ostřím, malý řezný nůž a kuchařský nůž. Stejně důležité jsou mlýnky, které pepř a další koření rozemelou na prášek. Dřevěná krájecí prkénka s antibakteriálním účinkem a nerezová struhadla jsou také nepostradatelná. Praktické jsou i odměrky s nejrůznějšími údaji a stupnicemi. Jedním z nejdůležitějších vybavení kuchyně je však mixér.

Servírování s chutí

S láskou připravený pokrm může být ještě lepší, když lahodně nejen chutná, ale i vypadá. Jednohubky nebo sladké koláčky se dají například chutně prezentovat na etažéru. Ušetříte tím místo na stole pro další lahůdky. Stejně ušlechtile a elegantně působí chladicí nádoba, ve které vaše šampaňské zůstane příjemně studené a navíc vypadá stylově.

Pomůcky pro organizaci kuchyňského prostoru

Předpokladem pro vaření je pořádek v kuchyni, aby všechny pomůcky byly vždy připravené. V míse na kapsle se například bezpečně uchovají kávové kapsle, zatímco stojan na poklice bezpečně pojme kulaté a hranaté poklice. S poličkami na koření budete mít své oblíbené koření vždy po ruce a můžete si každé vaření a přípravu pokrmů bez námahy užívat.

Podle čeho nakupovat kuchyňské pomůcky

Funkce

Od kuchyňské pomůcky očekáváte, že vám usnadní práci v kuchyni. Při výběru kuchyňských pomůcek je proto důležité i to, jak vám padnou do ruky a jak snadno se používají. Především do malých kuchyní doporučujeme multifunkční výrobky, které mohou sloužit k více účelům. Obzvláště praktické jsou například sady dóz na uchovávání, zmražení i ohřívání čerstvých potravin v mikrovlnné troubě, které lze složit do sebe a šetří tak místo.

Materiál

Aby kuchyňské pomůcky mohly každý den sloužit svému účelu, musejí být vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů. Pro uchovávání potravin jsou například vhodné boxy ze silikonu nebo plastu, které neobsahují škodlivé látky a které lze umývat v myčce na nádobí. Mísy a tácy z nerezové oceli jsou odolné vůči poškrábání a korozi. Dřevěná krájecí prkénka sice nejsou vhodná do myčky na nádobí, ale díky svým antibakteriálním vlastnostem jsou velmi hygienická. Dodatečné impregnace dosáhnete tím, že do prkénka vetřete olej.

Náš závazek pro vaše kuchyňské pomůcky

Nabízíme vám kvalitní příslušenství do kuchyně, které vám usnadní práci a se kterými budete mít z vaření radost. Své produkty proto pečlivě vyrábíme ze spolehlivých materiálů. Kvalitu našich výrobků zajišťují pravidelné interní i externí kontroly jakosti. Kuchyňské pomůcky, které tyto vysoké nároky splňují, poznáte při online nákupu podle symbolu TCM, který je zkratkou označení „Tchibo Certified Mechandise“, neboli zboží nesoucí osvědčení kvality Tchibo.