Lampy: světlo k práci a k odpočinku

Je jasné, že bez světla v kuchyni to opravdu nejde. A dobré kuchyňské lampy musí splňovat mnohé požadavky. Slouží vám při přípravě večeře pro přátele, při pečení s rodinou nebo při sklence vína s partnerem. Správné lampy vytvářejí v kuchyni tu správnou atmosféru a usnadňují práci. U Tchibo naleznete širokou nabídku kvalitních lamp pro nejrůznější situace. A je jedno, zda se jedná o závěsná či stropní svítidla, LED nebo halogenové osvětlení. V našem online shopu si určitě vyberete!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Multifunkční svítidla s LED, 2 ks
449
LED stropní svítidlo se stínítkem origami
1 490
Nástěnné světlo LED na baterie
799
-9 %
-9 %
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, černá
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, bílá
3 290
2 990
3 290
2 990
-20 %
Stropní svítidlo se třemi textilními stínítky
2 490
1 990
Akumulátorová stolní lampa s LED
1 490
Kovové nástěnné svítidlo, krémové
1 490
-16 %
Kovová stolní lampa, bílá
Kovová stolní lampa, černá
1 790
1 490
1 490
Kovové nástěnné svítidlo, bílé
Kovové nástěnné svítidlo, černé
1 490
1 490
Stolní lampa s textilním stínidlem, černá
1 990
Stropní/nástěnné svítidlo s proutěným stínítkem
1 990
Volně stojací lampa, černá
2 990
Volně stojací lampa, červená
2 990
-23 %
Závěsné svítidlo s textilním stínítkem
1 690
1 290
Lomená stojací lampa s textilním stínítkem
3 490
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
2 990
2 990
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
Lustr s textilním stínítkem, 5 žárovek
2 990
2 990
Kovové závěsné svítidlo, krémové
1 990
Stolní lampa se stínítkem ve tvaru hřibu, bílá
1 990
-16 %
Kovová stolní lampa, bílá
Kovová stolní lampa, černá
1 790
1 490
1 490
Kovová stolní lampa
1 990
Stolní lampa se skleněnou koulí, černá
1 990
Závěsné svítidlo, třížárovkové
3 490
Stolní lampa s LED, akumulátorová
999
-9 %
-9 %
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, černá
Stojací oblouková lampa s textilním stínítkem, bílá
3 290
2 990
3 290
2 990
-40 %
Stolní lampa Skleněná koule
999
599
Kovová stojací lampa, bílá
2 490
Kovové závěsné svítidlo, bílé
Kovové závěsné svítidlo, černé
1 990
1 490
Stojací lampa s textilním stínidlem, černá
3 490
Kovové nástěnné svítidlo, bílé
Kovové nástěnné svítidlo, černé
1 490
1 490
1

Kuchyňské lampy: svítidla s vysokou funkčností

Při výběru správného kuchyňského osvětlení je třeba zvážit různé zájmy. Na jedné straně slouží lampy v kuchyni bezpečnosti v domácnosti, protože jsou určeny k osvětlení pracovní plochy. Každý, kdo pracuje s ostrými noži a v horku, potřebuje dobře osvětlené pracovní prostředí. Na druhé straně je kuchyně také místem, kde se chcete cítit příjemně, především pokud nemáte samostatnou jídelnu. Základní pravidlo v kuchyni tedy zní: různé lampy pro různé situace. Světlá, správně nastavená stropní osvětlení a bodová světla jsou ideální na pracovní plochy. Teplé kuchyňské osvětlení zajišťuje zase příjemnou náladu.
Závěsné lampy pro příjemné prostředí: Bílá kuchyně s kuchyňskou linkou, nad kterou visí kulaté, černé kuchyňské svítidlo.

Závěsné lampy pro hezké prostředí

Skutečným klasikem mezi kuchyňskými svítidly jsou závěsné lampy různých velikostí a tvarů. Pro celkové osvícení pracovní oblasti se nabízejí speciální kulová kuchyňská svítidla. Osvit jde do všech směrů a jejich okolí je velice dobře osvíceno. V kuchyních je velmi důležitý materiál svítidel. Papír a textil jsou náchylné k zabarvení a k zachycování pachů, pokud jsou vystaveny páře z kuchyně. Daleko praktičtější jsou svítidla z kovu, skla nebo plastu, které je možné rychle a snadno otřít.
Cílené osvětlení pomocí integrovaných kuchyňských lamp: Malý kuchyňský kout s bodovými světly ve stropě.

Decentní alternativa: Stropní lampy

Pokud chcete osvítit váš pracovní prostor cíleně a účelně, pak jsou stropní svítidla tou pravou volbou. Tyto zářiče se upevňují přímo do stropu a jsou většinou méně nápadné než zavěšené modely. Vedle nepohyblivých stropních svítidel existují také pohyblivé varianty, které můžete zcela cíleně nasměrovat na sporák, myčku nebo na pracovní plochu. U společnosti Tchibo naleznete různé praktické lampy za nízké ceny, které můžete instalovat jako osvětlení skříněk nebo i jako spodní osvětlení závěsných skříněk.

Urbanistický moderní švih a moderní design: lampy dnešní doby

Je mnoho možností, jak můžete přeměnit vlastní kuchyň na krásný designový prostor. Umožňují to moderní technologie a nadčasové uspořádání. Jedna z inovací, která se hodí především jako kuchyňské svítidlo, je LED panel. Tato široká svítící plocha se umisťuje přímo na strop a díky svému rovnoměrnému osvitu působí jako okno. Rovněž při ovládání moderních kuchyňských svítidel existuje mnoho možností. Pomocí propojení s chytrým telefonem můžete své lampy zapínat nebo stmívat pomocí hlasového asistenta a přitom třeba hníst těsto. A samozřejmě pro moderní design každé kuchyně existuje ještě celá řada dalších možností. Nenechte se v rámci vaší kreativity ničím svazovat!

Lampy nad jídelní stoly: oči jedí také

Pokud nemáte samostatnou jídelnu, tak váš jídelní stůl stojí patrně v kuchyni. Toto uspořádání je především v malých bytech. A speciálně pro jídelní stoly se nabízí jedno speciální kuchyňské osvětlení. Oproti osvitu pracovní plochy záleží u jídelního stolu především na příjemné atmosféře. Zavěšené lampy nad jídelní stůl jsou skutečnou klasikou. Jejich široký, ale ohraničený kužel světla osvětluje celý stůl a zbytek místnosti ponechává v příjemném šeru. A to zaručuje tu správnou útulnou atmosféru.
Lampy k jídelnímu stolu: Velká kuchyně s hranatým jídelním stolem ze dřeva a čtyřmi dřevěnými židlemi – nad ním visí dvě kuchyňské lampy kovového vzhledu.

Skvělé lampy s pečetí TCM

Abyste mohli vaši novou lampu používat mnoho let, poskytujeme vám záruku na kvalitu. Lampy od Tchibo, stejně jako i ostatní naše produkty, jsou opatřeny pečetí TCM. TCM: tato tři písmena znamenají "Tchibo Certified Merchandise" a zaručují naše přísné sledování jakosti produktů přímo ve výrobě. Vysoké nároky na kvalitu produktů klademe od nákupu surovin až po konečné zpracování výrobku.
Vynikající kvalita kuchyňských svítidel: Maminka stojí u dřezu v kuchyni, který je dobře osvícen a slévá nudle, zatímco její dcerka sedí na pracovní desce.