Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Chlapecké funkční sportovní tričko
Je prodyšné a dobře odvádí vlhkost
199
149
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Triko s dlouhým rukávem a oboustrannými pajetkami
1 triko – 2 vzhledy: po přejetí rukou přes pajetky se změní barva
349
299
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Top s bambulkami
Lem s bambulkami svítivě růžové barvy
349
179
Náhled
  • Tričko s oboustrannými pajetkami
Jedno tričko – dva designy: motiv se změní přejetím rukou přes pajetky
299
249
Náhled
k dispozici malé množství kusů
  • Trička, 2 ks
S módním barevným přechodem
349
199
Náhled
  • Halenka se vzorem vichy
S volánkem a křidélkovými rukávky
349
199
Náhled
  • Triko
199
149
Náhled
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
k dispozici malé množství kusů
1

Jaká trička a jaké topy potřebuje moje dítě?

Na slavnostní příležitosti nebo na návštěvu u prarodičů se hodí pro děvčata například jednobarevné topy a pro kluky košile z nemačkavého polyesteru. Na všední dny a volný čas by mělo mít dítě dostatečné množství bavlněných triček nenáročných na údržbu, ideálně různých střihů a z různých materiálů. Topy se dají za chladnějších dní nosit pod tričko s dlouhým rukávem jako další vrstva. V létě jsou zase vzdušnou alternativou ke klasickému tričku.

Objevte dětské designy se špičkovými detaily

Hledáte nové oblíbené tričko? Módní detaily, jako jsou aplikace, které ve tmě svítí, a rovněž třpytivé nebo pohyblivé prvky rozzáří oči každého dítěte. Aktuálně jsou obzvlášť žádaná trička s oboustrannými pajetkami: pajetky se po přejetí rukou překlopí – a díky zadní straně v jiné barvě se zobrazí nový vzor. Při nákupu triček byste měli dbát na to, aby všechny ozdoby a aplikace byly zpracovány s ohledem na dítě a nemohly odpadnout nebo se utrhnout.

Informace o materiálech pro dětská trička

Oblečení pro děti musí být účelné a odolné. Proto je potřeba, aby i dětská trička byla vyrobena z odolného materiálu. Vhodná je například bavlna. Její odolnost však není její jedinou výhodou: většinu bavlněných triček lze pohodlně sušit v sušičce. Při nákupu si všímejte i označení – například logo „Öko-Tex® Standard 100“ nebo „Organic Cotton“ zaručuje, že textilie neobsahují žádné škodlivé látky a jsou šetrné k pokožce.

Jak správně pečovat o trička s potiskem

U chlapců a děvčat jsou velmi oblíbená trička s pestrým potiskem. Aby se dítě mohlo z hezkého motivu na tričku dlouho těšit, je potřeba dodržovat níže uvedené rady týkající se údržby: trička s potiskem perte otočená naruby v nepříliš horké vodě. V žádném případě je nesušte v sušičce. Také při žehlení je potřeba, aby bylo tričko otočené naruby. Teplotu žehličky nastavte na nejnižší stupeň a nevyužívejte funkci parního žehlení. Řiďte se informacemi uvedenými na etiketě s pokyny k údržbě.

Náš závazek pro dětská trička a topy

Oblečení musí plnit svůj účel, ale také dobře vypadat a hodně vydržet. Proto vyrábíme svá dlouhá trička, topy a klasická trička pro chlapce a děvčata z kvalitních materiálů. Současně dbáme na jejich funkčnost a dodržujeme maximální požadavky na kvalitu. To prokazuje také pečeť kvality „Tchibo Certified Merchandise“, zkráceně TCM. Prostřednictvím svého projektu GUT GEMACHT se zasazujeme o odpovědnou produkci a využívání biologických materiálů.