Dámské plavky: funkční a elegantní

Ať už na letní koupací dovolené u moře nebo při zimní návštěvě příjemně teplého krytého bazénu jsou pro pobyt ve vodě nezbytné atraktivní plavky. V dnešní době existuje v segmentu dámských plavek velký výběr rozličných kousků tohoto oděvu. Nebojíte se ukázat kousek kůže v těsných bikinách, chcete si odpočinout v elegantních plavkách u bazénu nebo hledáte jednodílné plavky, které něco vydrží, na vodní sporty? Objevte ty správné plavky hned teď!

Dámské oblečení k vodě a na pláž

Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
-25 %
Tvarující plavky s recyklovaným materiálem, černé
599
449
 
K dostání v těchto variantách:
 
-33 %
Plavky s recyklovaným materiálem
599
399
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Plavky se strukturovaným povrchem
699
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-48 %
Vršek od bikin s ramínky vedenými za krkem
349
179
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Sportovní jednodílné plavky
499
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů

Vždy dobře oblečená: dámské plavky

Plážové dámské oblečení se liší především střihy. Bikiny nebo plavky, ve kterých především odpočíváte na lehátku a jen tu a tam se smočíte v hotelovém bazénu, musí vydržet méně než dámské sportovní plavky, ve kterých ženy chodí plavat do plaveckého bazénu. Úžasně praktické jsou tankiny, které se při opalování nosí jako bikiny a ve vodě zakrývají břišní partie.
Nezáleží na tom, zda je vaše postava štíhlá, nebo s plnějšími tvary, velká, nebo malá – na každou postavu existují vhodné plavky nebo bikiny.

Které bikiny se hodí k mé postavě?

K optickému prodloužení krátkých nohou jsou ideální vysoce vykrojené plavky. Oblast břicha skryjete v bikinách, které sahají až po pás. Rozmanitost horních dílů dámských bikin je ještě větší: čarujte s volánky pro dosažení většího objemu v oblasti hrudníku nebo zvýrazněte své křivky pomocí horního dílu plavek se zavazováním za krkem. Pro bujné tvary jsou k dispozici dámské plavky s velkými košíčky, které vám poskytnou dostatečnou podporu. Plavkyně nosí sportovní horní díly se zkříženými ramínky.
Pro všechny, kteří nechtějí nosit bikiny: Tchibo nabízí také dámské jednodílné plavky v módních designech.

Které plavky dělají ženskou postavu?

Pokud chcete skrýt svá madla lásky, jsou obecně lepší volbou v sortimentu dámských plavek plavky jednodílné. Praktické jsou jednodílné plavky tvarující postavu, které mají v oblasti břicha jemné nařasení a které jsou kolem těla volnější než plavky přímo na tělo. Vysoký podíl elastanu také tvaruje štíhlejší pas. Chcete-li chlapecké postavě dodat alespoň opticky křivky, zvolte jednodílné plavky s průstřihy na bocích.

Čemu je třeba věnovat pozornost při nákupu dámských plavek

Úzké boky a bujné poprsí? Naštěstí je v dnešní době u dámských dvojdílných plavek možné objednat si jednotlivé kusy v různých velikostech. Vyberte si odpovídající horní a spodní díl samostatně a v požadovaných velikostech je vložte do nákupního košíku. Nezapomeňte také na vhodné doplňky: s módními sandály s odděleným palcem a vzdušným pareem kolem boků vytvoříte z jednodílných plavek skvělý outfit do plážového baru.

Jak správně prát dámské plavky

Dámské plavky perte co nejméně. Tím zabráníte vyblednutí jasných barev a opotřebení elastického materiálu. Po koupeli ve slané mořské vodě nebo v silně chlorovaném bazénu se osprchujte pod čistou vodou, abyste z látky vypláchli sůl a chlor. Pokud není možné prát jinak než v pračce, perte dámské plavky maximálně na 30 °C v jemném pracím prostředku.
Jednodílné plavky a bikiny by se neměly dávat do pračky na více než 30 °C. Nejlepší je však plavky prát co nejméně.

Kvalitní dámské plavky od Tchibo

Když si objednáte dámské plavky online u Tchibo, můžete si být vždy jisti, že dostáváte vysokou kvalitu. Ta je stvrzena pečetí TCM (Tchibo Certified Merchandise). Všechny výrobky jsou pečlivě zkontrolovány, než se vydají na cestu od výrobce. Hlídejte si také označení GUT GEMACHT: Takto je označeno veškeré zboží ze stejnojmenného projektu, který podporuje férové a udržitelné výrobce po celém světě.
Pečeť kvality „GUT GEMACHT“ je známkou toho, že vaše bikiny byly vyrobeny férově a trvale udržitelným způsobem.