SchließenČisticí prostředky: Čistota v domě i bytě

Úklid musí být –⁠ i když to není moc velká zábava. Studie ukazují, že my Němci trávíme v průměru více než tři hodiny týdně úklidem vlastního bytu. Ale pouze každý šestý člověk skutečně rád uklízí. Aby bylo možné se rychleji a efektivněji zbavit nečistot, nabízí vám Tchibo inovativní čisticí prostředky, které vám usnadní každodenní život. S těmito pomocníky se pro vás úklid domu stane příjemnější záležitostí.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Silikonová sítka do odtoku, 2 ks
129
-25 %
Odkapávač na nádobí
199
149
-21 %
Speciální čisticí gumy, 2 ks
229
179
-33 %
Odkapávač na nádobí
299
199
-25 %
Speciální čisticí hadříky, 3 ks
199
149
Silikonové houbičky, 2 ks
179
-25 %
Multifunkční čisticí rukavice
399
299
Lapače vodního kamene, 2 ks
149
k dispozici malé množství kusů
Štětka na vodovodní kohoutek
199
k dispozici malé množství kusů
-25 %
Protiskluzové hadříky na prach, 3 ks
199
149
Univerzální čisticí kartáč
129
Nerezové mýdlo s kartáčkem
229
Sada čisticích hadříků
199
Houbičky na skvrny, 2 ks
179
Silikonový hadřík na nádobí
129
Hadříky na mytí nádobí a úklid, 3 ks
129
-25 %
Organizér na potřeby na umývání nádobí
399
299
Role kuchyňských utěrek s bambusem
179
Čisticí rukavice na hrubou nečistotu
199
-25 %
Speciální čisticí hadříky, 3 ks
199
149
Speciální houbičky s držákem, 3 ks
249

Pro domácnost nepostradatelné: čisticí prostředky

Většina z nás chce žít v čistém prostředí. Abychom toho dosáhli bez zbytečné námahy, je potřeba si navyknout na pravidelnou úklidovou rutinu. Je lepší investovat jednou až dvakrát týdně pár minut do úklidu a už se nebudete muset trápit s velkými úklidy a zašlou špínou. Se správnými čisticími prostředky může být úklid dokonce i zábava. Multifunkční kartáče, nástavce na vysavače a podobné pomůcky vám usnadní úklidovou rutinu. Chytré domácí pomocníky najdete v online obchodě Tchibo!

Tipy a triky pro úklid kuchyně

Kuchyně je místem, kde je hygiena obzvláště důležitá. Těchto pár triků vám usnadní úklid v kuchyni. Obyčejný citrón postačí na špinavou a vodním kamenem zanesenou vodovodní baterii. Ovoce rozkrojte napůl a potřete jím baterii. Následně ji očistěte běžným čisticím prostředkem a špína bude pryč. V našem sortimentu najdete hadříky, utěrky z mikrovlákna, kartáče a speciální houbičky do vaší kuchyně.

Se správnými čisticími prostředky vám úklid půjde od ruky

V bytě jsou různá zákoutí, která lze jen těžko vyčistit. Patří k nim třeba spáry ve sprše, kde se často usazuje špína a tvoří se plísně. S běžným hadříkem se tam jen těžko dostanete. Místo toho se vyplatí použít specializované čisticí prostředky. Tím máme na mysli například elektrický kartáček, který lze využít i na čištění spár. Pokud je vám kartáčku škoda, naleznete v našem online obchodu Tchibo praktické čisticí kartáčky, které jsou speciálně vyvinuty na čištění spár v koupelně.

Geniální čisticí prostředky na čalounění a textilie

S nejběžnějšími čisticími prostředky, jako jsou hadříky, vysavače nebo houbičky, není možné vyčistit všechno. Potah na pohovku nemůžete prát v pračce, ale potřebujete speciální čisticí prostředky. Kartáčky na čalounění nebo praktickým čisticím válečkem vyčistíte textilie mnohem lépe než vysavačem. K úklidu psích nebo kočičích chlupů můžete použít stěrku na okna –⁠ skutečně to funguje. Přečtete si i další tipy pro domácnost v našem rádci pro čistou domácnost.

Úklid hrou: Čisticí pomocníci pro vaše děti

Ať se nám to líbí nebo ne, úklid k životu prostě patří. Když si na to zvyknete, tak vám to ani nepřijde tak špatné. O to je důležitější, aby si i malé děti vytvořily návyky a seznámily se se základními úkoly v domácnosti. Se speciálními čisticími prostředky může být i úklid hrou. Pořiďte svému dítěti kompletní čisticí sadu ve formě hraček, se kterými si váš potomek uklidí svůj dětský pokoj i celý byt.

Pečeť TCM zaručuje kvalitu našich čisticích prostředků

Při úklidu nejde jen o hygienu. Mnozí zákazníci dbají na výběr čisticích prostředků z kvalitních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky. Přesně takové najdete u Tchibo. Všechny naše čisticí prostředky jsou označeny pečetí TCM, což znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Tímto způsobem garantujeme, že jsou splněny naše přísné požadavky na kvalitu ve všech krocích výroby. Kromě toho máme také potvrzeno od nezávislých institutů, že naše výrobky neobsahují žádné škodlivé látky.