Čisticí prostředky: Čistota v domě i bytě

Úklid musí být –⁠ i když to není moc velká zábava. Studie ukazují, že my Němci trávíme v průměru více než tři hodiny týdně úklidem vlastního bytu. Ale pouze každý šestý člověk skutečně rád uklízí. Aby bylo možné se rychleji a efektivněji zbavit nečistot, nabízí vám Tchibo inovativní čisticí prostředky, které vám usnadní každodenní život. S těmito pomocníky se pro vás úklid domu stane příjemnější záležitostí.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Silikonová odtoková sítka, 2 ks
149
Odtokové sítko a zátka
199
Škrabka na čištění
179
Kovový stojan na mycí potřeby
249
Organizér na umyvadlo
399
Čistící kartáč se škrabkou
199
Čisticí tyčinky na odtoky, 2 ks
179
Odkapávač na nádobí s odkapávací podložkou
499
-44 %
Role kuchyňských utěrek s bambusem
179
99
-28 %
Speciální štětka na čištění a utírání do sucha
249
179
Univerzální kuchyňský kartáč
149
Hadříky na nádobí, 3 ks
199
Silikonové houbičky, 2 ks
179
Lapače vodního kamene, 2 ks
149
Silikonové čistící kuličky, 4 ks
199
-40 %
Štětka na mytí nádobí s výměnnou hlavou
249
149
Kartáč na mytí skla a lahví
249
zbývá pár kusů
Štětka na mytí lahví
199
zbývá pár kusů
Lapače vodního kamene, 2 ks
149
Štětka na lahve a sklenice
199
zbývá pár kusů
Houbičky na skvrny, 2 ks
199
zbývá pár kusů
Nerezové mýdlo s funkcí kartáče
229
Multifunkční kartáč 3 v 1
199
Štěteček s balonkem na čištění proudem vzduchu
149
zbývá pár kusů
Odtokové sítko s uzávěrem 2 v 1
199
zbývá pár kusů
Univerzální čisticí hadříky, 3 ks
199
zbývá pár kusů
-43 %
Nerezové mýdlo s kartáčkem a napěňovačem prostředku na mytí nádobí
299
169
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Odkapávač na nádobí
449
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Silikonové houbičky na nádobí, 2 ks
179
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Lahev s rozprašovačem
249
zbývá pár kusů

Pro domácnost nepostradatelné: čisticí prostředky

Většina z nás chce žít v čistém prostředí. Abychom toho dosáhli bez zbytečné námahy, je potřeba si navyknout na pravidelnou úklidovou rutinu. Je lepší investovat jednou až dvakrát týdně pár minut do úklidu a už se nebudete muset trápit s velkými úklidy a zašlou špínou. Se správnými čisticími prostředky může být úklid dokonce i zábava. Multifunkční kartáče, nástavce na vysavače a podobné pomůcky vám usnadní úklidovou rutinu. Chytré domácí pomocníky najdete v online obchodě Tchibo!

Tipy a triky pro úklid kuchyně

Kuchyně je místem, kde je hygiena obzvláště důležitá. Těchto pár triků vám usnadní úklid v kuchyni. Obyčejný citrón postačí na špinavou a vodním kamenem zanesenou vodovodní baterii. Ovoce rozkrojte napůl a potřete jím baterii. Následně ji očistěte běžným čisticím prostředkem a špína bude pryč. V našem sortimentu najdete hadříky, utěrky z mikrovlákna, kartáče a speciální houbičky do vaší kuchyně.

Se správnými čisticími prostředky vám úklid půjde od ruky

V bytě jsou různá zákoutí, která lze jen těžko vyčistit. Patří k nim třeba spáry ve sprše, kde se často usazuje špína a tvoří se plísně. S běžným hadříkem se tam jen těžko dostanete. Místo toho se vyplatí použít specializované čisticí prostředky. Tím máme na mysli například elektrický kartáček, který lze využít i na čištění spár. Pokud je vám kartáčku škoda, naleznete v našem online obchodu Tchibo praktické čisticí kartáčky, které jsou speciálně vyvinuty na čištění spár v koupelně.

Geniální čisticí prostředky na čalounění a textilie

S nejběžnějšími čisticími prostředky, jako jsou hadříky, vysavače nebo houbičky, není možné vyčistit všechno. Potah na pohovku nemůžete prát v pračce, ale potřebujete speciální čisticí prostředky. Kartáčky na čalounění nebo praktickým čisticím válečkem vyčistíte textilie mnohem lépe než vysavačem. K úklidu psích nebo kočičích chlupů můžete použít stěrku na okna –⁠ skutečně to funguje. Přečtete si i další tipy pro domácnost v našem rádci pro čistou domácnost.

Úklid hrou: Čisticí pomocníci pro vaše děti

Ať se nám to líbí nebo ne, úklid k životu prostě patří. Když si na to zvyknete, tak vám to ani nepřijde tak špatné. O to je důležitější, aby si i malé děti vytvořily návyky a seznámily se se základními úkoly v domácnosti. Se speciálními čisticími prostředky může být i úklid hrou. Pořiďte svému dítěti kompletní čisticí sadu ve formě hraček, se kterými si váš potomek uklidí svůj dětský pokoj i celý byt.

Pečeť TCM zaručuje kvalitu našich čisticích prostředků

Při úklidu nejde jen o hygienu. Mnozí zákazníci dbají na výběr čisticích prostředků z kvalitních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky. Přesně takové najdete u Tchibo. Všechny naše čisticí prostředky jsou označeny pečetí TCM, což znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Tímto způsobem garantujeme, že jsou splněny naše přísné požadavky na kvalitu ve všech krocích výroby. Kromě toho máme také potvrzeno od nezávislých institutů, že naše výrobky neobsahují žádné škodlivé látky.