Schließen

Káva do plnoautomatických kávovarů

» Čím se liší espresso od caffè crema? Kromě přípravy především pražením: zrnka kávy espresso se praží výrazně delší dobu − tak vzniká velmi intenzivní aroma kávy. «
Indre B. Kávový someliér Tchibo
 
 
 

Jemná chuť a jemná krémová pěna

Zrnková káva Tchibo Caffè Crema − perfektní do plnoautomatických kávovarů
 
 
 
 
 
 

Nádherně výrazné espresso!

Naše kávy espresso do plnoautomatických kávovarů
 
 
 

Cesta kolem světa v 80 šálcích

Dovolujeme si vám představit speciální kávy z nejlepších regionů pěstování na světě − ve formě zrnkové kávy nebo čerstvě mleté kávy pro přípravu klasické překapávané kávy.
 
 
 
Proměna kuchyně v oblíbenou kavárnu
Elegantní, plnoautomatický kávovar Esperto Caffé vykouzlí po stisknutí tlačítka úžasné espresso nebo caffè crema. S pomocí funkce Doppio připravíte snadno a rychle i dvojitou kávu. K plnoautomatickým kávovarům
  1. Pro uplatnění TchiboCard slevy na kávovar Esperto Caffè nebo Esperto Latte je třeba se přihlásit do Vašeho online TchiboCard účtu. Cena s uplatněnou TchiboCard slevou je 5499 Kč pro kávovar Esperto Caffè a 6499 Kč pro kávovar Esperto Latte.
    ** Jednokilové balení kávy Barista Espresso bude automaticky přidáno do nákupního košíku při nákupu Vámi vybraného kávovaru Esperto Caffè nebo Esperto Latte. Nabídky platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob a nejsou kombinovatelné s jinými nabídkami.