Schließen
Spodní prádlo

Dětské spodní prádlo pro chlapce a děvčata

Spodní prádlo pro děti musí především padnout a pohodlně sedět, aby nerušilo děti při hraní a dovádění. Moderní designy, jako je hvězdičkový potisk nebo oblíbené motivy komiksových hrdinů, navíc zajistí zábavu při oblékání. A spodní termoprádlo je správnou volbou, když se venku ochladí. Objevte právě teď naše dětské spodní prádlo a vhodné sady spodního prádla sestávající z nátělníků a slipů nebo boxerek a z košilek a kalhotek s vysokým podílem biobavlny!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
1

Nakupte online dětské spodní prádlo: Na výběr máte tyto modely

Dívčí kalhotky mohou mít klasický střih nebo mohou mít širší boční části a rovné zakončení nohaviček. U chlapců jsou v kurzu slipy, boxerky nebo slipové boxerky s delšími nohavičkami. Nechte své dítě rozhodnout, ve kterém střihu se cítí nejlépe. K tomu můžete objednat nátělníky pro chlapce nebo košilky pro děvčata. Aby nikde nic netáhlo a netlačilo, doporučuje se kupovat dětské spodní prádlo ze směsové tkaniny s vysokým podílem bavlny a nízkým podílem elastanu.

Spodní termoprádlo

Lyžařská dovolená, zimní procházka nebo zábava na sněhu na zahradě: děti si i za chladných teplot rády hrají venku. Má-li jim být teplo, je potřeba koupit spodky. Spodky mohou být například podšité fleecem, většinou mají vyšší pas a chrání choulostivou oblast ledvin na zádech. Objevte vhodné spodní termoprádlo.

Funkční spodní prádlo pro pravé sportovce

Malí sportovní fandové budou mít radost ze spodního prádla vhodného pro sportovní aktivity. Protože když se při sportování trochu zapotí, funkční spodní prádlo zajistí rychlé odvedení vlhkosti ven, takže pokožka zůstane příjemně suchá. Toto sportovní spodní prádlo má většinou ploché švy, aby například při běhání citlivou dětskou pokožku nic nedráždilo. Výborně se nosí také funkční spodní prádlo s termovlastnostmi.

Objevte také správné spodní prádlo pro miminka

Spodní prádlo pro miminka často z praktických důvodů sestává z jednoho kousku oblečení – body. Může se jednat o model s krátkým rukávem a nohavičkami nebo o model s dlouhým rukávem. Důležité je nejen bezvadné zpracování, ale také správné zapínání, které umožňuje rychlé rozepnutí body, když je potřeba dítě přebalit. I zde samozřejmě v Tchibo vsázíme na certifikovanou biobavlnu!

Dětské spodní prádlo v Tchibo: náš závazek

Nákup dětského spodního prádla v Tchibo je nesmírně snadný! Najdete u nás různé modely, designy a střihy, které se hodí přesně pro vaše dítě. Kvalitní materiály zajišťují obzvlášť vysoký komfort nošení. Kromě toho vyrábíme čím dál více oblečení z biobavlny, které neobsahuje naprosto žádné škodlivé látky, nebo oblečení v rámci svého projektu GUT GEMACHT. Také naše pečeť kvality TCM („Tchibo Certified Merchandise“) označuje výrobky, které jsou šetrné k pokožce, kvalitní a inovativní.