Koupelnové skříňky – funkční a estetické

V každé místnosti se vám hodí další kapacita k uložení věcí. Obzvláště praktické je mít prostor navíc v koupelně, protože přípravky péče o tělo, kosmetika a mycí prostředky by zde měly být vždy po ruce. Koupelnové skříňky jsou proto ideálním doplněním a mohou se prakticky integrovat do zařízení každé koupelny. Přitom se můžete rozhodnout, zda má být koupelnová skříňka levná a funkční nebo jestli má přitahovat také pozornost. U Tchibo najdete tento praktický kousek nábytku v mnoha variantách.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Záchodová stolička
1 290
Držák na ručníky
1 890
Lavice na sezení
1 990
Vysoká koupelnová skříňka »Eklund«, bílá
5 190
Stolička z kaučukovníkového dřeva
1 790
Vysoká koupelnová skříňka
6 990
Vozík na kolečkách, antracitový
1 990
Odkládací vozík do koupelny »Eklund«, bílý
2 990
Odkládací koupelnová skříňka
3 990
Vozík na kolečkách
1 990
Koupelnová odkládací skříňka ››Eklund‹‹, vanilková
2 990
Prémiový držák na ručníky
699
Vysoká skříňka do koupelny, obzvlášť úzká
3 990
Vysoká skříňka do koupelny, bílá
9 990
Koupelnová odkládací skříňka »Eklund«, bílá
5 490
Úzký regál
3 990
Koupelnová odkládací skříňka ››Eklund‹‹, antracitová
3 990
-34 %
Vysoký nástěnný regál s 5 přihrádkami
3 490
2 290
Stojací regál
5 990
Vysoká koupelnová skříňka ››Eklund‹‹, antracitová
6 490
Koupelnová odkládací skříňka ››Eklund‹‹, vanilková
3 490
Držák na ručníky
1 590
Skládací stojan na ručníky
1 790
Koupelnový vozík, bílý
4 190
Lavička z masivního dřeva, modrá
2 490
Koupelnová odkládací skříňka, bílá
5 990
Koupelnová odkládací skříňka ››Eklund‹‹
4 990
Koupelnový odkládací vozík ››Eklund‹‹, vanilkový
2 990
Koupelnová odkládací skříňka ››Eklund‹‹
3 490
-35 %
Stojan na ručníky
1 990
1 290
1

Praktický úložný prostor v krásném designu

Nábytek do koupelny nabízíme v různých tvarech a barvách, které poskytují dostatek volného prostoru k individuálnímu uspořádání. Koupelnové skříňky můžete zavěsit nebo nechat postavené a můžete si vybírat mezi otevřenými či uzavřenými modely se zásuvkami a dvířky. Koupelnové skříňky jsou k dostání v různých variantách, od spodní skříňky až po koupelnovou skříňku se zrcadlem. Při nákupu je proto důležité mít v hlavě obrázek o prostoru koupelny a dle toho zvolit mezi většími či úzkými nebo integrovatelnými modely. Kromě toho hraje důležitou roli i design skříněk do koupelny, abyste se ve své oáze cítili skutečně dobře.
Hodně úložného prostoru: Koupelna s velkou spodní skříňkou s umyvadlem.

Zůstat při zemi: stojací koupelnové skříňky

Nejvíce úložného prostoru nabízí stojatý koupelnový nábytek. Klasická spodní skříňka je skříňka do koupelny s umyvadlem; je umístěna pod tímto umyvadlem a plynule tak zapadne do celkového prostoru. Kus nábytku připomínající komodu nabízí mnoho místa; vpředu však musí být dostatečný prostor, který umožní pohodlné otevírání zásuvek a dvířek. Do malých koupelen se hodí spíše vysoké skříňky. Tyto koupelnové skříňky jsou široké 20 cm až 30 cm a nabízejí mnoho prostorou k uložení věcí, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. Díky svým rozměrům mohou stát bez problémů i mezi jinými kusy nábytku.
Přídavný úložný prostor: Žena stojí v pyžamu a s ručníkem v ruce před zavěšenou skříňkou se zrcadlem, která je otevřena na jedné straně, a něco z ní vyndává.

Ideální využití prostoru se zavěšenými koupelnovými skříňkami

Závěsné koupelnové skříňky se zrcadlem jsou téměř neviditelné. Zde se v jednom kusu nábytku potkává několik funkcí. Dveře skříňky fungují jako koupelnové zrcadlo, které může být dále vybaveno LED osvětlením nebo úsporným svítidlem. Tato koupelnová skříňka je velice plochá, a proto nezabere příliš prostoru, ale vy prostor naopak získáte. Ideální řešení ekonomického uspořádání prostoru. I spodní skříňky se mohou instalovat jako zavěšené, díky čemuž vypadá koupelna trochu otevřeněji a vytváří odlišný styl. Výběr určitého modelu tedy není jen otázka funkce a místa, ale také estetiky. U Tchibo máte vždy na výběr!

Koupelnové skříňky jak stylový doplněk

Nábytek do koupelny slouží nejen jako úložný prostor, ale je – stejně jako i ostatní nábytek - částí stylu celého bytu. Pro moderní design se například hodí koupelnové skříňky v antracitové nebo šedé, klasických a bez dalších ozdob. Barevnější nábytek vytváří pohodovou atmosféru pro rodiny s dětmi, zatímco rustikální styl by měl vsadit na materiály jako je přírodní dřevo. Přídavná vestavěná svítidla v koupelnových skříňkách projasní celý prostor a poskytují přídech wellness atmosféry. Při výběru designu koupelnových skříněk stojí za to zohlednit celkový styl vašeho bytu, aniž byste přitom zapomněli na praktické funkce.

Otevřené, zavřené nebo oboje

Soukromé věci uchováváme především v koupelnách, jiné zase rádi ukazujeme. Uzavřené koupelnové skříňky jsou vhodné na předměty, jako jsou léky, žiletky, hygienické potřeby, šťourátka do uší nebo tampony a ostatní maličkosti, do kterých nikomu nic není. Také čističe záchodu, gumové rukavice a hadry je lépe schovat za zavřené dveře spodní skříňky. Parfémy, soli do koupele v hezkých skleničkách, pleťová mléka a také vonná lampička mohou být velice dekorativní předměty, které ozdobí poličku každé koupelny. Velmi praktický je koupelnový nábytek, který poskytuje jak otevřené police, tak i dvířka na zavření.
Jedna police, různé možnosti: Jedna zavěšená koupelnová skříňka, dvoje uzavřená dřevěná dvířka a bílá otevřená strana s policemi, kde leží dekorační předměty a ručníky.

Pečeť TCM: zde se nachází kvalita

Nový nábytek by měl vydržet dlouhou dobu a plnit to, co slíbil. Přesně to znamená pečeť TCM na našich výrobcích. Tento název je něco jako program, protože "Tchibo Certified Merchandise" ručí u svých výrobků za kvalitativní kontroly, které jsou prováděny výhradně pro společnost Tchibo. Abychom zaručili našim zákazníkům trvalou kvalitu, provádíme pravidelně přísné kontroly výrobního procesu všech našich produktů.
Slib kvality: Mladý tatínek zvedá v koupelně za bříško svoji dceru do výšky a děvčátko natahuje ruce do stran.