Chovatelské potřeby pro úspěšný chov

Domácí mazlíčci obohacují náš život a poskytují nám mnoho nezapomenutelných okamžiků. Aby se domácí tygři i ostatní chlupáči cítili doma opravdu dobře, je základem vhodné vybavení pro daný druh. Proto by mělo být postaráno o všechny jejich potřeby, od psích pelíšků až po zvířecí hřiště. V Tchibo najdete velký výběr kvalitních chovatelských potřeb pro jakékoliv nároky. Projděte si nyní sortiment a objevte skvělé produkty pro svého miláčka!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Kartáč na kočičí srst
199
Deka pro psy, rychleschnoucí
499
Kartáč na vyčesávání srsti
199
Kartáč na krátkou srst
199
Kartáč na mytí zvířat
199
zbývá pár kusů
-25 %
Furminátor
199
149
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Hmyzí hotel
399
zbývá pár kusů
Pelíšek pro psy, velký
Pelíšek pro psy, malý
1 590
999
Pelíšek pro psy, velký
Pelíšek pro psy, malý
1 590
999
-33 %
Šátek pro psy
149
99
zbývá pár kusů
Přetahovací lano pro psy
249
zbývá pár kusů
-50 %
Jezdecká deka USG proti hmyzu
699
349
 
K dostání v těchto variantách:
 
zbývá pár kusů
Rukavice na péči o srst 2 v 1
199
zbývá pár kusů

Chovatelské potřeby pro začátek

Aby se zvířecí člen rodiny okamžitě zamiloval do svého nového domova, je třeba zvážit několik věcí. Pro svého nového psa byste určitě měli zřídit útočiště, kde bude spát a odpočívat. Pohodlný psí pelíšek s polštářem pro psa a psí přikrývkou ukazuje nově příchozímu čtyřnohému miláčkovi, že je v tomto cizím prostředí vítán. K nutnému počátečnímu vybavení patří také vhodná miska na krmení z odolného materiálu, kterou lze umístit do kuchyně. Nádoba musí být dostatečně velká, aby se do ní potřebné množství krmiva pohodlně vešlo. Dodatečná protiskluzová podložka zabraňuje nechtěnému putování misky s krmením po bytě.

Vždyť si chtějí jen hrát!

Spánek a krmení nejsou samozřejmě jediné potřeby, které musíte při pořizování nového příslušenství zohlednit. Pro zdravý vývoj mazlíčka je důležité povzbuzovat a podporovat jeho hravý instinkt. S hračkami pro psy od Tchibo k tahání, házení a mazlení navážete se svým čtyřnohým kamarádem důvěrné pouto. Kvalitní vodítka přenesou zábavu i ven a zajistí potřebnou aktivitu na čerstvém vzduchu v zahradě.

Pro psa i pro kočku: chovatelské potřeby na míru

Doma nám dělají společnost nejen psi. I kočky si užívají blízkost člověka a společný život. Co platí pro psa, platí samozřejmě i pro kočičí doplňky. Jedno nebo více míst na spaní pro sametové tlapky, atraktivní místo na krmení a stimulující hračky pro kočky jsou pro počáteční vybavení nezbytností. Kočky, které nechodí ven, mohou svou přirozenou potřebu škrábání naplnit doma na škrabadle – pořízení této chovatelské potřeby je dobré i pro váš nábytek.

Chovatelské potřeby pro správnou péči o srst

Domácí mazlíčci jsou chlupatá záležitost. V závislosti na rase a struktuře srsti potřebují psi i kočky různou podporu při péči o ni. Ačkoli se zvířata o svůj vzhled starají také sama, zejména dlouhosrstá plemena často trpí zauzlováním a plstnatěním. Pak je důležité pomoci vašemu miláčkovi s péčí vhodným kartáčem nebo rukavicí na srst. V době výměny srsti uděláte svému mazlíčkovi i sobě laskavost, když budete mít masivní vypadávání chlupů pod kontrolou pravidelným kartáčováním a česáním. Kočky by se měly v této fázi kartáčovat každý druhý nebo dokonce každý den.

Prohledávejte a objevujte: kupujte chovatelské potřeby online

Přistěhování nového domácího mazlíčka je vzrušující zážitek. A nakupování správného vybavení se postará o pocit příjemného očekávání. Proto má pro vás Tchibo v nabídce celý svět chovatelských potřeb pro klidné online nakupování. V tomto velkém sortimentu zaručeně najdete ideální doplňky pro svého zvířecího spolubydlícího. Můžete si zboží objednat například na fakturu a my vám dodáme požadované zboží přímo domů!

Slib kvality Tchibo

Chovatelské potřeby musí být robustní, odolné a musí se snadno čistit. Aby měli psi, kočky i lidé dlouhodobý užitek ze zvířecích doplňků, zaručujeme tu nejlepší kvalitu a praktičnost naší pečetí TCM. Náš „Tchibo Certified Merchandise“ podléhá přísným výrobním kritériím. Při nákupu si všimněte dalších informací, jako „odolný vůči slinám“, „šetrný k zubům“ nebo „plave“. Důvěřujte nám a najděte ještě dnes ideální produkt pro vašeho chlupáče.