Příslušenství pro péči o prádlo: praktičtí pomocníci pro všední den

Aby vaše oblečení a bytové textilie vydržely co nejdéle, je důležité správné praní a péče. Samozřejmě je nezbytné dodržovat pokyny na etiketě. Avšak i vedle nich existuje mnoho malých pomocníků, kteří jsou nejen prospěšní vašemu oblečení, ale ušetří vám také hodně práce. Prohlédněte si v sortimentu Tchibo naše praktické příslušenství pro péči o prádlo!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
Košíčky na praní podprsenek, 2 ks
179
zbývá pár kusů
Sada organizérů
349
zbývá pár kusů
Úzká ramínka na šaty, 8 ks, šedá
249
-17 %
Držák na šicí potřeby
279
229
Bezdrátová napařovací žehlička
799
zbývá pár kusů
Pracovní lampa s lupou
699
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-37 %
Fixační těžítka k zatížení látky, 2 páry
399
249
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Košíčky na praní podprsenek, 2 ks
179
zbývá pár kusů
-37 %
Sada na šití »Látkový adventní kalendář«
349
219
Úzká ramínka na šaty, 8 ks, šedá
249
zbývá pár kusů
Sada pružných pásků
129
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
Košíčky na praní podprsenek, 2 ks
179
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-12 %
Sada na vlastnoruční výrobu háčkovaných kroužků na ubrousky
249
219
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-16 %
Sada na výrobu háčkovaných návleků na vajíčka
299
249
zbývá pár kusů
-18 %
Krabice na šicí potřeby
799
649
-12 %
Sada šicích nití
249
219
zbývá pár kusů
Napařovač
999
zbývá pár kusů
zbývá pár kusů
-13 %
Kartáč na oděvy
229
199
zbývá pár kusů
-40 %
Sada na výrobu girlandy s plstěnými přívěsky
249
149
Páráček s lupou a LED osvětlením
229

Příslušenství a péče pro pračku

Praní prádla bez pračky si v dnešní době již téměř nedovedeme představit. Vhodné příslušenství pro pračku zajišťuje, aby vaše zařízení dlouho vydrželo a zbavovalo vaše oblečení nečistot a pachů. Vaše prací prostředky je dobré uchovávat ve vhodných nádobách – které nejsou jen dekorativní, ale chrání také prášek před vlhkostí. Pro praní podprsenek je ideální ochranná koule, která je přizpůsobená tvaru košíčků a zajišťuje, aby nedošlo k poškození polstrování a kostic. Předchází se tak poškození pračky a ostatního oblečení.
Příslušenství pro péči o prádlo: Mladá žena s dlouhými vlasy stojí u stojanu na sušení prádla a věší na něj ručníky.

Sušička, stojan, sušák: Tipy pro sušení prádla

I při sušení je vhodné příslušenství velmi důležité. Koule do sušičky, které mají na povrchu malé nopky, změkčují vaše prádlo a předcházejí pomačkání – skvělé pro ty z vás, kteří nemají rádi žehlení! Pokud prádlo sušíte na vzduchu, pořiďte si sáček na kolíčky, aby se kolíčky nepoztrácely. Pokud používáte venkovní sušák na prádlo, používejte vhodný obal před mokrem a znečištěním. Tchibo má pro vás v nabídce i další příslušenství pro péči o prádlo pro sušení.
Mladá žena v šedém tričku právě žehlí. Na levé straně žehlicího prkna leží hromádka složených ručníků, vpravo je oblečení, které je ještě potřeba vyžehlit.

Snadné žehlení!

Po praní následuje žehlení některých částí oděvu. Praktické příslušenství pro péči o prádlo vám i zde usnadní práci. Židle šetřící záda, kterou můžete přizpůsobit podle své výšky, zajišťuje ergonomické sezení. Můžete ji využívat i při jiných domácích pracích, jako je například vaření. Díky potahu na žehlicí prkno, které odráží teplo, stačí oblečení vyžehlit jen jednou – to šetří nervy i čas!

Praktické produkty pro péči o prádlo a jeho ukládání

Nakonec prádlo ukládáte do šatní skříně – perfektně složené. S praktickou deskou na skládání to zvládnete za chvilku! Pro pásky, šály a šátky jsou k dispozici speciální ramínka, která zajistí pořádek ve skříni. Sezónní oblečení, které zrovna nepotřebujete, můžete uložit do vakuových pytlů šetřících místo nebo do úložného boxu pod postelí. A pokud by se i přes veškerou péči vytvořily na některých kusech oblečení žmolky, pomůže vám odstraňovač žmolků od Tchibo.

Trvale udržitelné praní jde snadno

Trvalá udržitelnost je velkým tématem. I při praní a volbě příslušenství pro péči o prádlo můžete chránit životní prostředí! A není to ani tak těžké – budete-li dbát na následující tipy: Plňte pračku co nejvíce, prací prostředek dávkujte podle znečištění prádla a tvrdosti vody a volte co nejnižší teplotu. Velká část našeho oblečení se vyrábí ze syntetických materiálů. Pomocí speciálního sáčku na prádlo vyfiltrujete malé mikroplastové částice, které následně vyhodíte do domácího odpadu a zabraňujete tak, aby se dostaly do odpadní vody.
Správné používání příslušenství pro péči o prádlo: V koupelně stojí naplněná pračka, vlevo od ní židle s dekorativním polštářkem a vpravo otevřený dřevěný regál, před nímž je koš na prádlo.

Pro dlouhou životnost: vysoké standardy pro výrobu a kvalitu

Aby co nejdéle vydrželo nejen vaše oblečení, ale také příslušenství pro péči o prádlo, je základním předpokladem kvalita. S naší pečetí TCM (zkratka pro „Tchibo Certified Merchandise“) vám zaručujeme, že v rukou držíte kvalitní produkt. Spolupracujeme výlučně s vybranými dodavateli a všechny produkty necháváme kontrolovat již během procesu výroby externími zkušebními institucemi.
Venku visí šňůra na prádlo – na ní je oblečení pro miminko přichycené červenými, žlutými a zelenými kolíčky.